Jump to content

סיכום התיקו מול חיפה בסמי עופר אחריי צפייה בש.ח | 1-1, קשה להתחמק מהגארבג'

Sawyer

Recommended Posts

-עטר הרג אותנו במשחק היום

הרבה פעולות סולו וגם פעולות לא מדויקות

- חבל שהחילוף השלישי היה מאוחר מידי

-שכטר ויוני נתנו מחצית ראשונה אדירה (זה הזכיר לי קצת את זהבי ודאבור מול אשדוד בגביע ששתיהם לבד פשוט עשו מה שהם רוצים בחצי של אשדוד)

גאה בכם אנשים יקרים, מכבי תא זה המועדון היחיד בעולם שהאוהדים שלו בכדןרסל וכדורגל שמובילים את הטבלה בכל כך הרבה הפרש, לוקחים אליפות כל כך מוקדם ומתבאסים על תיקו מחזור לפני הסוף.

הרוח של המועדון שלנו פשוט מטורפת

טיבי אתמול היה המצטיין בהגנה ביחד עם דסה.

השילוב של ריקן, כהן ושכטר היה נהדר במחצית הראשונה ועם קצת יותר ריכוז ופירגון היינו יורדים למחצית ביתרון גבוה יותר.

מהצד המאכזב זה אלירן עטר שמההתחלה חשבתי שעדיף להכניס את צ'יקו. אולי עטר לא יודע לשחק בשיטה הזאת, אבל בלי קשר הוא לא ירד להגנה, לא עשה לחץ והתעקש לא למסור.

לא יאמן שנשאר רק עוד משחק אחד לעונה אולי הכי כיפית בהיסטוריה. סוייר כבר מצאת מחליף? אתה לא מעדיף לפרוש בבלומפילד החדש?

ממש מבאס לא להשלים עליהם סוויפ עונתי. קיוויתי להביס אותם היום וזה לא היה רחוק מזה עם כל ההחמצות שלנו.

מצד שני לראות את החיפאים שמחים בתיקו אולי היה שווה את זה. איזה עליבות. הם עוד שרים לנו "אליפות בלי אוהדים" חחח מעל 30 הפרש, לוקחים את האליפות רשמית מול הפנים שלהם, מזיינים אותם כל העונה וזה מה שהם מתעסקים בו. בשלב מסויים במשחק הרגשתי כאילו זה משחק של בוגרים מול נוער. שלא יגמר לעולם.

31 פאקינג נקודות הפרש. הלוואי ונסיים ככה. שיהיה רשום את הספרה 3 שם איפשהו. אני אתבאס מאוד אם זה יגמר ב-28-29 הפרש בסוף.

והקטע שחוץ מהאיש גדר המביך שלהם עם הקוקיות שצועק ברמקול ושישרפו הצהובים שמעו רק אותנו.

איביץ בעצמו אמר שמדקה 55 הפסקנו לשחק

אז לא הבנתי איך הוא חיכה כ"כ מאוחר עם החילופים (במיוחד של ברסקי...)

שכטר , גלזר, טיבי, דסה היו מעולים

עטר כרגיל... אוהב אותו אבל לצערי הוא פשוט מחרב לנו את משחק ההתקפה, והפעם גם לא נתן לו גול כפיצוי בניגוד לשאר העונה

חיפה כ"כ פתטיים שזה ענק

איך השאירו את חבשי פצוע על המגרש וחיכו שיעשה 2 טעויות של גול כדי להוציא אותו

איך בלבול מגלה שחיימוב פצוע דרך הראיון במחצית

איך הקהל חוגג בטירוף תיקו שמשאיר את הפער על 31 הפרש

איך הם חושבים עכשיו שהם קבוצה מספיק טובה לשנה הבאה

שלא יגמר לעולם !

ממש מבאס לא להשלים עליהם סוויפ עונתי. קיוויתי להביס אותם היום וזה לא היה רחוק מזה עם כל ההחמצות שלנו.

מצד שני לראות את החיפאים שמחים בתיקו אולי היה שווה את זה. איזה עליבות. הם עוד שרים לנו "אליפות בלי אוהדים" חחח מעל 30 הפרש, לוקחים את האליפות רשמית מול הפנים שלהם, מזיינים אותם כל העונה וזה מה שהם מתעסקים בו. בשלב מסויים במשחק הרגשתי כאילו זה משחק של בוגרים מול נוער. שלא יגמר לעולם.

31 פאקינג נקודות הפרש. הלוואי ונסיים ככה. שיהיה רשום את הספרה 3 שם איפשהו. אני אתבאס מאוד אם זה יגמר ב-28-29 הפרש בסוף.

עוד כמה דקות והיה 33 הפרש..

עכשיו רק עם ניצחון בטרנר + איבוד נק של חיפה אפשר לשבור את השיא של פסז -31

גאה בכם אנשים יקרים, מכבי תא זה המועדון היחיד בעולם שהאוהדים שלו בכדןרסל וכדורגל שמובילים את הטבלה בכל כך הרבה הפרש, לוקחים אליפות כל כך מוקדם ומתבאסים על תיקו מחזור לפני הסוף.

!!!!

!!!!!!!!

איביץ בעצמו אמר שמדקה 55 הפסקנו לשחק

אז לא הבנתי איך הוא חיכה כ"כ מאוחר עם החילופים (במיוחד של ברסקי...)

שכטר , גלזר, טיבי, דסה היו מעולים

עטר כרגיל... אוהב אותו אבל לצערי הוא פשוט מחרב לנו את משחק ההתקפה, והפעם גם לא נתן לו גול כפיצוי בניגוד לשאר העונה

חיפה כ"כ פתטיים שזה ענק

איך השאירו את חבשי פצוע על המגרש וחיכו שיעשה 2 טעויות של גול כדי להוציא אותו

איך בלבול מגלה שחיימוב פצוע דרך הראיון במחצית

איך הקהל חוגג בטירוף תיקו שמשאיר את הפער על 31 הפרש

איך הם חושבים עכשיו שהם קבוצה מספיק טובה לשנה הבאה

שלא יגמר לעולם !

הם חגגו כי ברגע האחרון הצליחו להימנע מהפסד 5 נגדנו באותה עונה.

רגע מכונן.

חייב להגיד שאני לא רואה כדורגל ישראלי שהוא לא משחק של מכבי.

ניזון בעיקר מהתקשורת, ואני הייתי משוכנע שקרים פריי זה סוג של מסי+הזארד. אם זה נכון מה שדור פרץ וגלזר עשו לו היה בית ספר, וגם אם זה לא נכון,הבנאדם כידרר רק לרוחב.

טיבי היה מעולה.

יונתן היה חייב לגמור את המשחק, אבל הגול שלו היה כזה קלאס.

תוצאה מאכזבת בהתחשב בעובדה שבמשך 65-70 דק הם לא עברו את החצי, אבל בשביל לראות את החגיגות תיקו שלהם זה היה שווה הכל.

אישית אני חושב שאיביץ טעה כשלא הוציא את ריקן (שהיה מעולה מחצית ראשונה ונגמר לו האוויר דקה 60) והכניס את רוסלן איזה עשרים דק קודם, אבל WHO CARES

וסתם נקודה נטע לביא שחקן מצויין

שכטר עשה כמה מהלכים טובים. יש לו איכויות.

אבל הוא (יחד עם עטר) צריכים לתת את הדין על בזבוזי ההתקפות שלהם עם האנוכיות המוגזמת

נהניתי מאד לראות את יוני כהן, נכון שזה לא משחק של 10/10, אבל הפוטנציאל שם ובכמויות. מקווה שעונה הבאה הוא כבר יהיה יותר בשל ופחות יצטרך להוכיח, ואז נראה מה הוא שווה באמת.

+ 1000

במהלך האחרון עמיחי אשכרה אומר "לחיפה יש הזדמנות לעשות משהו שנזכור לעוד הרבה זמן"? סיריאסלי?

כן, לגנוב משחק שלא מגיע להם בכלל.

דווקא ראוי לציון שבמשך ב10 דק האחרונות למשחק כשחיפה קצת התעוררו וניסו (ואף כבשו) צמד השקרים לא הפסיק לציין את זה שהם במשחק פח, שאנחנו היינו יותר טובים לאורך רוב דקות המשחק ובצורה ברורה ושהם פשוט גנבו/עקצו תיקו שלא מגיע להם, וכל הכבוד על זה. אבל בלי גניבות דעת.

* המחצית הראשונה של מכבי הייתה לא פחות ממופתית. נתנו להתלהבות הפתיחה של חיפה להישבר על עמידה הגנתית מצויינת ואז, ככל שעברו הדקות השתלטו על המגרש. זה נעשה באמצעות הנעת כדור ממש יוצאת דופן ביעילותה וגם ביופיה מול לחץ חיפאי לא רע. תמיד שחקנים נעים לקבל כדור, תמיד מסירות מגיעות ליעד הנכון. אישית - קצת שפשפתי את העיניים, וזה לא שלא ראיתי ממכבי דברים יפה השנה. מבחינות מסויימות, זו הייתה אחת המחציות הכי מרשימות של מכבי העונה. כל זה קרה בסגל חסר מאוד.

* שכטר היה המצטיין במשך 60 דקות בערך. ראויים לציון גם טיבי, כהן, גלזר,ודסה.

* שני דברים קרו בערך באותן הדקות - כהן נפצע ועטר, שבעיקר חרב את המשחק של מכבי, נכנס במקומו, ושכטר, שעבד קשה, התעייף. אחריו הלכו ודעכו גם ריקן ופרץ, שמשחק כמעט ללא הפסק כבר תקופה ארוכה. זה הספיק בשביל שהקבוצה תראה פחות טוב.

* לא צריך להגזים בביקורת על עטר. אז היה לו משחק רע. זה קורה וזה יקרה כל הזמן. לא רק לעטר, אלא לכל שחקן, טוב ככל שיהיה. עטר היה השנה טוב בהחלט. כבש שערים חשובים. עם כמה שהוא נכנס עם הראש בקיר אתמול, זו תכונה שהוא מיתן מאוד העונה. נדמה שכל תפקיד שאינו קיצוני שמאל לא יעשה טוב לעטר ולקבוצה שלו.

* ומאידך - לא צריך גם לעוף יותר מידי על כהן. אתמול היה המשחק הטוב שלו מזה זמן רב. אולי הטוב ביותר שלו במכבי. אבל במשחקים רבים השנה כהן היה בינוני ומטה, לרבות כאלה שכבש בהם שערים. זה בסדר ומובן, שחקן צעיר בהתפתחות וזה, אבל המשחק אתמול היה חריג, לא מייצג. מה שכן, ואמרו את זה כאן, בהחלט יכול להיות שבניגוד לעטר, התפקיד המתאים לכהן הוא חלוץ שני, ושחקן כמו שכטר מוציא ממנו יותר.

לא כל שחקן נוצץ בכל משחק.

אבל היכולת של עטר אתמול בשיתוף הכותרות הבוקר טיפה מכעיסות.

הגול של יוני אתמול היה כל כך קול. יש ביוני איזשהיא שלווה ונונשאלנט ששמורה לגדולים. כמובן שעוד לא ראינו ממנו עדיין את המיטב אבל יש למה לחכות.

לא כל שחקן נוצץ בכל משחק.

אבל היכולת של עטר אתמול בשיתוף הכותרות הבוקר טיפה מכעיסות.

כן, אבל זה לא הוא. זה הסוכן שלו ו/או ענייני תקשרות ספורט, שכל פעם שהם גורמים לך להתעצבן על שחקן שלך, זו הצלחה שלהם.

אני לא יודע כמה שליטה יש לו על זה, וגם אם כן - מה זה בכלל משנה. יש מו"מ, כמו אין ספור פעמים לפני כן. לא חושב שמישהו במכבי מתרשם מהשטויות האלה; גם אנחנו לא צריכים.

הגול של יוני אתמול היה כל כך קול. יש ביוני איזשהיא שלווה ונונשאלנט ששמורה לגדולים. כמובן שעוד לא ראינו ממנו עדיין את המיטב אבל יש למה לחכות.

הוא הרבה יותר מתאים לאמצע מאשר באגף.

מה שעיצבן אותי בעטר זה לא היכולת החלשה שלו אתמול כי זה קורה לכל שחקן אלא העובדה שהוא לא עשה הגנה והחליט לא למסור אלא אם כן הוא ממש חייב.

בכל מקרה אני מקווה שהוא ישאר. לא בכל מחיר אבל לנסות ולהשאיר אותו.

לא ייאמן יצא לי לראות במקרה את המשחק בשידור חוזר אחרי שהייתי בו, למרות הכמות שהם היו פשוט שמעו רק את הקהל שלנו כל המשחק.

חומץ הודעה הזיה, לא יודע מה אתה רוצה.

מכבי הייתה מופתית מחצית ראשונה? לא. חיפה מכרו בלי הפסקה כשחבשי הפצוע מייצר לנו 3/4 המצבים הראשונים שלנו עד הגול, כולל.

אתה כותב פה על הנעת כדור יוצאת דופן, זה פשוט היה שמירה זוועתית ויוצאת דופן לרעה של חיפה, היו 2 מסירות של דור פרץ ודן גלזר בהתאמה לריקן שהיה לבד על ה16 פעמיים ב2 דק במשחק עומד. גם הפציעה של חבשי לא מסבירה את מה שקרה בהגנה שלהם במחצית הראשונה.

שכטר המצטיין? קבלת החלטות/מסירות במצבים של 100% ואנחנו ביתרון 3 במחצית. יוני במשחק אולי הכי טוב שלו במכבי? כי מה? כי את ועשה עבודה טקטית? תמנה לי את כל המהלכים הענקיים של משחק העונה שלו.. אשמח לשמוע מה פספסתי שראית.

גם לגבי עטר, לא בא לי להחמיר את המצב אבל אין קשר למציאות במשפטים שכתבת, גם אם הכיוון חיובי.

קיצר כרגיל, מלא מלל, 0 קשר למציאות.