Jump to content

הדרום של אמריקה ע"ש החתול הצהוב

I promise

Recommended Posts

ניקרגואה אחלה יעד ויחסית זול

אז אני ארכב על הנושא הזה גם:

אנשים שטיילו במרכז אמריקה, במדינות כמו גואטמלה ניקרגואה בליז שיודעים להגיד עלויות ולתת טיפים לטיול של חודש חודשיים?

מאריו ופותח הנושא - לשאול סתם ככה על עלויות זה לא מועיל. אפשר להוציא 5,000 דולר בשבוע ואפשר בחודש ואפשר בחודשיים.

זה פונקציה של מלא דברים - אורך הטיול, אופי הטיול ואטרקציות מתוכננות (למשל, דברים כמו באנג'י, ראפטינג, מסיבות וכו' מייקרים, בזמן שריבוי טרקים בדרך כלל מוזיל את העלות), סוג לינה (מלון, הוסטל, אוהל באזורים שאפשר) ועוד הרבה מאוד פרמטרים.

לא מתכוון לטרק יותר מדי אבל גם לא בא להתפזר כל כך עם מסיבות ועמייאת

הרבה חופים וסתלבט קצת טיולים עם אופנועים. רמת חיים סבירה נראה לי שהוסטלים זה הדיבור ופחות מלונות או אוהלים אלא אם כן יש מקום שממש חובה ומומלץ לאחד הכיוונים

הטיול הקודם היה בהודו שם גם אם אתה מתפנק אתה לא ממש מוציא יותר מדי כי אין על מה. נהנתי מהצורה הזו של טיול ואני מתכנן (למרות שלא מכיר את היעדים) על משהו דומה

מוצ'ילה , דברו אליי , שוב התכנון הוא 4-5 חודשים קצת טרקים טיולים חופים בקיצור הכל, 65-70 ליטר ? להזמין באמזון ב200 שקל או ללכת על בטוח ?

מוצ'ילה , דברו אליי , שוב התכנון הוא 4-5 חודשים קצת טרקים טיולים חופים בקיצור הכל, 65-70 ליטר ? להזמין באמזון ב200 שקל או ללכת על בטוח ?

אם אתה מתכנן לעשות טראקים - הייתי משקיע במשהו נורמלי. סתם תרמיל להסתובבות בין הוסטלים יכול להיות תרמיל של 200₪ (כלומר "תיק צבא"). אבל אם תלך 2-4 ימים עם 10-15 ק"ג על הגב לא תהנה אם ישבר לך הגב תוך כדי.

אם אתה מתכנן לעשות טראקים - הייתי משקיע במשהו נורמלי. סתם תרמיל להסתובבות בין הוסטלים יכול להיות תרמיל של 200₪ (כלומר "תיק צבא"). אבל אם תלך 2-4 ימים עם 10-15 ק"ג על הגב לא תהנה אם ישבר לך הגב תוך כדי.

המלצות יש לך ?

הכל שאלה של תקציב. בדקתלון תוכל לקנות תיק סביר מאוד ב-300-400₪. חברות טובות יותר כמו ג'ק וולפסקין, אוספריי וכו' זה כבר לכיוון ה-600 וצפונה אחרי מבצעים.

שאלה לא רלוונטית , הכל תלוי בן אדם.

טיילתי ארבעה חודשים בעלות של 80 אלף מקצה לקצה .

מכיר אנשים שלא בזבזו את זה בשנה.

ואין פה עניין של מי נהנה יותר או ערסים לא ערסים.

כל אחד והטיול שלו.

יש לנו משם 2 תרמילים גדולים (80 ו-65 ליטר) ועוד אחד קטן (נדמה לי 30), אבל הם נקנו לפני 7-8 שנים ככה שאני לא מאמין שהדגמים הספציפיים האלה נמכרים עדיין

לא מבין איך משהו אומר זין על בוליביה.

בלי קשר למחיה הכי זולה ביבשת, מדינה מטורפת.

בעקרון תלוי במטרות שלך..8-10 אלף שקל לחודש כולל הכל (כולל טיסות גם ליבשת וחזרה) זה בערך החישוב.
קולומביה וברזיל זה מוקש כי זה יכול להיות הרבה יותר מ10 לחודש, אבל פרו ובוליביה מאזנות את זה בגלל זה אמרתי סביב ה8 לחודש גם.

לא מבין איך משהו אומר זין על בוליביה.

בלי קשר למחיה הכי זולה ביבשת, מדינה מטורפת.

בעקרון תלוי במטרות שלך..8-10 אלף שקל לחודש כולל הכל (כולל טיסות גם ליבשת וחזרה) זה בערך החישוב.

קולומביה וברזיל זה מוקש כי זה יכול להיות הרבה יותר מ10 לחודש, אבל פרו ובוליביה מאזנות את זה בגלל זה אמרתי סביב ה8 לחודש גם.

זה קל להגיד זין על בוליביה, אתה צריך תרדוף אחרי שגיבורת מזדיינת שבן אדם אחד עובד בה כל יופ כדי שיחתמו לך על המסמכים המזדיינים שלהם וניתנו לך ויזה כל זה כדי להכנס למדינה שנראית כמו התחנה המרכזית בתל אביב בכל מקום בה ויש לה מדבר עם מלח, וואלק, זין על בוליביה.

אקוודור אש.

לבוליביה יש קסם למרות הבדואיות, אווירה. גם דרך המוות והקרחונים מטורפים.

בתחום האטרקציות הם פשוט בני זונות רמאים שלא אכפת להם שתמות כל עוד אתה משלם. נותני השירות במסעדות והוסטלים דווקא סבבה.

זה קל להגיד זין על בוליביה, אתה צריך תרדוף אחרי שגיבורת מזדיינת שבן אדם אחד עובד בה כל יופ כדי שיחתמו לך על המסמכים המזדיינים שלהם וניתנו לך ויזה כל זה כדי להכנס למדינה שנראית כמו התחנה המרכזית בתל אביב בכל מקום בה ויש לה מדבר עם מלח, וואלק, זין על בוליביה.

אקוודור אש.

גם לארהב ולהודו ולאוסטרליה צריך מסמכים.

בוליביה זה מקום מדהים לדעתי. חוויה מטורפת.

לגבי אקוואדור..ללא ספק הפתעת היבשת מבחינתי. בדגש על מונטניטה כמובן

גם לארהב ולהודו ולאוסטרליה צריך מסמכים.

בוליביה זה מקום מדהים לדעתי. חוויה מטורפת.

לגבי אקוואדור..ללא ספק הפתעת היבשת מבחינתי. בדגש על מונטניטה כמובן

העניין שבוליביה עושה את זה רק לישראלים זה מה שמעצבן אותי.

אני עכשיו במונטניטה

העניין שבוליביה עושה את זה רק לישראלים זה מה שמעצבן אותי.

אני עכשיו במונטניטה

דש לשרון

לגבי הכסף - נתקלתי באנשים שהוציאו כמות כסף בשבוע כמו שאנשים מוציאים בחודשיים בטיול, ככה שזה באמת משתנה.

אחת החוויות המרגשות בטיול עד עכשיו היה לשבת עם הLa 12 בבומבוניירה. אל תפספסו.

אני מטייל כבר קרוב ל 5 חודשים ביבשת ככה שאם יש שאלות ספציפיות מוזמנים לשאול

בומבוניירה *

מושחתים *

אם כבר חוויה מרגשת - אז רק לשבת במרכז הפופולאר של הלה דוסה מתחת לתופים ואז לקבל איומים ברצח כי אתה תייר ולא אמור להיות כל כך קרוב.