Jump to content

מינהלת הליגה מתכננת מהפך: משחקים ייפתחו בצהריים

Recommended Posts

זיו, השחקנים בשום שלב לא היו ולא יהיו פקטור, לא בגלל הדת. מוכן לחתום על זה ושתצטט אותי בעוד שנה, חמש או עשר. בליגה החצי מקצוענית שהייתה פה בעבר אולי הייתה להם אופציה - כיום הם יכולים ללכת לחפש, כי בלי הכדורגל רובם כלומניקים.

ברור שאני תומך בהם, כי אני בדעה שלהם. מה פסול בזה? (:

עניין הזכויות עלה כי אתה מבטל את הזכות שלהם וזה לא נכון. אתה לא חייב להסכים איתם, אבל זכותם לרצות ולפעול לא לשחק בשבת, גם אם התנאים שלהם שונים מהאדם הממוצע.

כל הדיונים האלה לא רלוונטים, כי אפשר להתווכח עד מחר, בסופו של דבר מי שמחליט מתי המשחקים זה הטלויזיה וכן שבת או לא שבת לא רלוונטי כ"כ לדיון.

אבל בשביל הספורט ואם היו בכלל שואלים את הקבוצות/השחקנים/אוהדים מתי לקיים משחקים, מי שחושב שאפשר לבוא לשחקנים ולהגיד להם "אתם לא צד בעניין, שבו בשקט". לא מבין איפה הוא נמצא.

זה נכון שהקהל פקטור מרכזי, אבל קהל בלי שחקנים זה קהל שצופה בדשא.

אם השחקנים מחליטים ללכת עד הסוף, וזה משהו שיכול לקרות בשנים הקרובות, אז יצטרכו להתחשב בדיוק כמו שקרה בליגות אחרות ששחקנים נלחמו.

אם נוציא את הטלויזיה שהיא הפקטור שמחליט פה, בסופו של דבר השחקנים, האוהדים והקבוצות יצטרכו להגיע לאיזה מתווה שיהיה נוח לכולם כמה שניתן.

אם השחקנים יחשבו שהאוהדים לא פקטור משמעותי והם הם מרכז העניין, הם טועים ואם האוהדים יחשבו שרק הם המרכז והשחקנים זה כלבות שחייבים להופיע, גם הם טועים.

מכיוון שאני רק קורא אותך פה ולא מעבר, יכול להיות שאני טועה, אבל התפיסה שלך את רצון השחקנים היא לדעתי שגוייה.

הם לא מחפשים נופש או יום חופש. הם מחפשים שבת. זה רעיון הרבה יותר גדול מ"חופש" וסתלבט של לעשות כלום.

זה זמן עם המשפחה שאין להם באמצע השבוע (כי המשפחה הם אנשים "רגילים" שעסוקים במהלך השבוע), זה הרצון בשבת שיהיה שקט נפשי ולא לחץ של משחק ועוד ועוד.

השבת היא רעיון הרבה מעבר לחופש. יש הרבה אנשים שלא שומרים שבת מבחינה דתית, אבל מסרבים בתוקף לעבוד בשבת.

אתה הולך הרבה הרבה מסביב, השורה התחתונה שלי מעבר למה השבת, היא שלא אכפת לי מ"זכויות השחקנים" כי אכפת לי מזכויות הקהל, אתה רוצה לנסות לגנוב עליי קצת דעת זה בסדר זה פשוט לא כזה מעניין אותי, יותר חשוב לי שחייל קרבי יוכל להגיע למשחק כי זה בדיוק נופל לו על ה21 שהוא לא סוגר מאשר שלאיתי שכטר יהיה זמן עם המשפחה, זה לא ישתנה ומבחינתי הם לעולם לא יהיו פאקטור.

אני הקהל, כשאני אהיה שחקן אולי אחשוב עליהם, עד אז הם לא מעניינים ולא יענינו ודעתם בעיני לא נחשבת אפילו מעט.

שחקן שלא מוכן לשחק ביום שבת - אין לו עתיד מקצועי בשום ליגה, בטח לא באירופה.
כששכטר יצא לגרמניה ואח"כ לצרפת לא הייתה לו שום בעיה לשחק בשבת. פתאום זה התאים לו.

שחקן שלא מוכן לשחק בשבת - לליגה לאומית ומטה.

לא הכדורגל יתאים את עצמו להלכה מהמאה ה-15 - ההלכה תתאים את עצמה לכדורגל של המאה ה-21.

זה כמו שעובד חברה ירוויח 30 אלף שקל בחודש ויבכה על זה שלא נותנים לו תן ביס בחינם.

אני משדרג לך את הדוגמא ב1.90₪:

זה כמו שמישהו שעובד בתפקיד פריבילגי בשכר של 30 אלף, יבקש לקבל תוספת תשלום עבור הא.צהריים שלו, ושיעמוד על כך שהוא מצפה מאוכלוסיות מוחלשות לממן לו את זה על חשבון הכסף (שאין להם) של הילדים הרעבים ללחם שלהם.

המשל בהודעה הזו היא שהכסף=זמן, למי שממש זקוק לזה במזלג..