Jump to content

מינהלת הליגה מתכננת מהפך: משחקים ייפתחו בצהריים

Recommended Posts

וואלה צודק?

למי בכלל אכפת מהם? הם עבדים שכירי חרב שמשלמים להם מספיק שלא ידעו מה זה לבלות עם המשפחה בשבת ולנוח בשבת ולקבל קצת זמן איכות עם הילדים

הם בכלל לא בני אדם, הם קיימים לשרת אותי ולהביא אליפויות

מבחינתי שבכלל לא ידעו מה זה בית, העיקר שינצחו ואני אשמח

חחחח ממש מסכנים , תודיע לי מתי להתחיל לבכות.

כי רוב הזמן לשחק בישראל בשעות 3-4 זה סיוט גם לאוהדים וגם לשחקנים.

לא נכון, רוב העונה משוחקת בחודשים שהם לא חודשי קיץ,

מנובמבר עד אפריל כולל (חצי שנה) אפשר לשחק בשעות מוקדמות יותר מבלי סבל של חום.

לא מבין למי אכפת מהשחקנים, באמת. למה שיהיה להם Say. הם אינדיבידואלים. הם לקחו על עצמם את עול השבת. שיפרשו מכדורגל, או שיחללו לתקופה או שיחזרו בשאלה - מה אכפת לי.

למה הם שיקול? הזייה.

ישר כח

הרבה זמן לא הגבת הודעה כזו מדוייקת

אם כבר מדברים למישהו יש תשובה למה צריך לחכות למשחק מרכזי עד יום שני והוא לא ביום ראשון כמו פעם?

אם כבר מדברים למישהו יש תשובה למה צריך לחכות למשחק מרכזי עד יום שני והוא לא ביום ראשון כמו פעם?

בגלל ליגת ווינר סל או בשמה המוכר יותר ליגת הכדור-מ'

בגלל ליגת ווינר סל או בשמה המוכר יותר ליגת הכדור-מ'

לא, בגלל הווינר שרצו יום שאין בו הרבה משחקי כדורגל כדי שיהמרו בו עוד יום.

לא, בגלל הווינר שרצו יום שאין בו הרבה משחקי כדורגל כדי שיהמרו בו עוד יום.

אתה בטוח? כי זכור לי שזה בגלל שהם לא רוצים שזה יתנגש עם הכדורגל. גם פה רושמים את זה:

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000973647

מצד אחד זה כיף שיש עוד יום כדורגל, מאידך מבאס להמתין ליום שני.

זה לא באמת חדש, אני אף פעם לא זוכר אם המשחק המרכזי הוא בראשון או בשני כי זה משתנה. למיטב זכרוני כשהתחילו עם משחקים בתחילת השבוע זה תמיד היה בשני, רק אחר כך הוסיפו משחק בראשון.

אתה בטוח? כי זכור לי שזה בגלל שהם לא רוצים שזה יתנגש עם הכדורגל. גם פה רושמים את זה:

זה מסביר למה הכדורסל בראשון - שים לב שהם אומרים שגם הכדורגל וגם הכדורסל שוחקו בשני באותה תקופה.

בטוח אלף אחוז, תשים לב שהזיזו את הכדורסל לראשון בגלל שלא יתנגש בשני עם הרגל כמו שעומר באמת אמר.

אין משחקים כל כך באירופה בימי שני (כמעט בכלל) בתקופה שהייתה ליגת ווינר היה להם יותר קל לשנות את זה כדי לקחת משחק שגם "שווה להמר עליו" ליום שהוא חלש בדרך כלל בהימורים וככה כולם מרוצים חוץ מהאוהדים כמובן.

וואלה צודק?

למי בכלל אכפת מהם? הם עבדים שכירי חרב שמשלמים להם מספיק שלא ידעו מה זה לבלות עם המשפחה בשבת ולנוח בשבת ולקבל קצת זמן איכות עם הילדים

הם בכלל לא בני אדם, הם קיימים לשרת אותי ולהביא אליפויות

מבחינתי שבכלל לא ידעו מה זה בית, העיקר שינצחו ואני אשמח

מעטים העובדים במשק עם יותר זמן מנוחה משחקני כדורגל בישראל. על מה אתה מדבר?

בדיוק הפלופ ההוא מבאר שבע סיפר שהיה לו מלא זמן פנוי בארץ, היה מלא בים ואכל כמו חזיר.

כל מי שמשתמש בטיעון שהשחקנים צריכים חופש בשבת ראוי להפסל מהנושא.

אפשר לנהל דיון כן בשבת או לא ולהביא טיעונים לכאן ולכאן, הכל לגטימי.

לפסול את הרצון של השחקנים לקבל חופש בשבת או לכל הפחות לא להתחרות בשבת, זה להתנהג אליהם לא כבני אדם.

גם אם יש להם יום חופשי אחר בשבוע, יום שבת ומעמדו מבחינה מסורתית ומשפחתית הוא שונה. לא חייבים להסכים איתם, אבל אפשר להבין אותם.

לא ירדת לסוף דעתו. הכוונה הייתה שאין להם את הצורך לחופש בשבת כי הם עבדו ביתר השבוע כמו האדם הממוצע.

מצד אחד זה כיף שיש עוד יום כדורגל, מאידך מבאס להמתין ליום שני.

כי באסה שיש זה מחזור של משחק מרכזי שלנו נגד חיפה/דרבי ולחכות עד ליום שני בזמן שרוב המשחקים משוחקים כבר בשבת

לא ירדת לסוף דעתו. הכוונה הייתה שאין להם את הצורך לחופש בשבת כי הם עבדו ביתר השבוע כמו האדם הממוצע.

אני הבנתי למה הוא התכוון וזה לא רלוונטי. יש שוק עבודה ובשוק עבודה התנאים של איקס לא שווים כמו של אחר.

יש אחד שעובד 5 שעות*4 ימים ועושה משכורת של 20 אלף ויש אחד עובד 9 שעות*5 ימים ומקבל 10 אלף.

יש עוד אין ספור מקצועות שהם לא שווים בהיקף השעות ובהיקף העבודה והשכר לאדם הממוצע. זה לא אומר שאותם אנשים שעובדים בעבודות האלה לא זכאים להנות משבת או לכל הפחות להביע דעה שזה רצונם, שאנשים פה טוענים שבכלל אין להם זכות דיבור.

והשחקנים לדעתי בכלל לא כיוונו להוספת יום חופשי נוסף בשבילם, אלא לסידור שונה.

שוב, אפשר להסכים איתם ואפשר שלא, הכל בסדר, אבל אי אפשר להגיד להם שיסתמו את הפה ואין לזכות לדבר בכלל.

שוק העבדים נגמר בעולם המערבי לפני כמאה.

השחקנים יכולים לדרוש מה שבא להם, המעסיק או ההתאחדות אליה הם שייכים לא חייבים להקשיב להם. יש להם קהל יעד, רוב קהל היעד דורש משחקים בימי המנוחה ולא מאוחר בערב, אז הם יכולים להתאים את עצמם לקהל היעד ולדרישות המעסיק או שהם יכולים לחפש מקצוע אחר

שחקנים פה כדי "לשעשע" אותנו, לא להיפך. בלעדינו אין להם זכות קיום, בלעדינו אין להם פרנסה. רוצים לא לשחק בשבת? תפדאל, ליגה לאומית ומטה, משכורת בהתאם.

אם משחק בשבת יביא עוד קהל למגרשים (ועובדתית הוא מביא), ואם זה יביא עוד ילדים - אז אני עם סוייר והשחקנים צריכים לחשב את המסלול שלהם מחדש. בשביל עשרה או עשרים שחקנים (וזה בלחץ) אני לא אקריב את הווה ועתיד הענף. הם לא עבדים - הם פה בזכותינו.

אני הבנתי למה הוא התכוון וזה לא רלוונטי. יש שוק עבודה ובשוק עבודה התנאים של איקס לא שווים כמו של אחר.

יש אחד שעובד 5 שעות*4 ימים ועושה משכורת של 20 אלף ויש אחד עובד 9 שעות*5 ימים ומקבל 10 אלף.

יש עוד אין ספור מקצועות שהם לא שווים בהיקף השעות ובהיקף העבודה והשכר לאדם הממוצע. זה לא אומר שאותם אנשים שעובדים בעבודות האלה לא זכאים להנות משבת או לכל הפחות להביע דעה שזה רצונם, שאנשים פה טוענים שבכלל אין להם זכות דיבור.

והשחקנים לדעתי בכלל לא כיוונו להוספת יום חופשי נוסף בשבילם, אלא לסידור שונה.

שוב, אפשר להסכים איתם ואפשר שלא, הכל בסדר, אבל אי אפשר להגיד להם שיסתמו את הפה ואין לזכות לדבר בכלל.

שוק העבדים נגמר בעולם המערבי לפני כמאה.

יש כ350 שחקני כדורגל בליגת העל(יכול להיות שאני טועה אבל זה הסדר גודל)

יש בממוצע 40 אלף אוהדי כדורגל במחזור, להגיד שלהם מגיע חופש בשבת ובגלל זה 40 אלף האוהדים שמחזיקים את הענף הזה בדרך כלל צריכים להדפק זה בדיחה עצובה, שיחשבו טוב טוב על המשכורת שהם מקבלים בשביל שכמה שנים הם יצטרכו לעבוד בשבת במקום לנפוש.

עם כל הכבוד, התנאים שלהם מעניינים לי את הביצה, הרבה יותר חשוב לי שילד בן 10 עם אבא שלו או חייל שיצא קצת הביתה יגיע למשחק מאשר שיהיה להם חופש, גם אתה זיו ״תומך בהם״ רק בגלל שזה מתנגש עם האינטרס האישי שלך ולא שום דבר מעבר אז אל תערבבו אותנו עם זכויות השחקנים.

ברור שאני תומך בהם, כי אני בדעה שלהם. מה פסול בזה? (:

עניין הזכויות עלה כי אתה מבטל את הזכות שלהם וזה לא נכון. אתה לא חייב להסכים איתם, אבל זכותם לרצות ולפעול לא לשחק בשבת, גם אם התנאים שלהם שונים מהאדם הממוצע.

כל הדיונים האלה לא רלוונטים, כי אפשר להתווכח עד מחר, בסופו של דבר מי שמחליט מתי המשחקים זה הטלויזיה וכן שבת או לא שבת לא רלוונטי כ"כ לדיון.

אבל בשביל הספורט ואם היו בכלל שואלים את הקבוצות/השחקנים/אוהדים מתי לקיים משחקים, מי שחושב שאפשר לבוא לשחקנים ולהגיד להם "אתם לא צד בעניין, שבו בשקט". לא מבין איפה הוא נמצא.

זה נכון שהקהל פקטור מרכזי, אבל קהל בלי שחקנים זה קהל שצופה בדשא.

אם השחקנים מחליטים ללכת עד הסוף, וזה משהו שיכול לקרות בשנים הקרובות, אז יצטרכו להתחשב בדיוק כמו שקרה בליגות אחרות ששחקנים נלחמו.

אם נוציא את הטלויזיה שהיא הפקטור שמחליט פה, בסופו של דבר השחקנים, האוהדים והקבוצות יצטרכו להגיע לאיזה מתווה שיהיה נוח לכולם כמה שניתן.

אם השחקנים יחשבו שהאוהדים לא פקטור משמעותי והם הם מרכז העניין, הם טועים ואם האוהדים יחשבו שרק הם המרכז והשחקנים זה כלבות שחייבים להופיע, גם הם טועים.

מכיוון שאני רק קורא אותך פה ולא מעבר, יכול להיות שאני טועה, אבל התפיסה שלך את רצון השחקנים היא לדעתי שגוייה.

הם לא מחפשים נופש או יום חופש. הם מחפשים שבת. זה רעיון הרבה יותר גדול מ"חופש" וסתלבט של לעשות כלום.

זה זמן עם המשפחה שאין להם באמצע השבוע (כי המשפחה הם אנשים "רגילים" שעסוקים במהלך השבוע), זה הרצון בשבת שיהיה שקט נפשי ולא לחץ של משחק ועוד ועוד.

השבת היא רעיון הרבה מעבר לחופש. יש הרבה אנשים שלא שומרים שבת מבחינה דתית, אבל מסרבים בתוקף לעבוד בשבת.