Jump to content

מכירת הכרטיסים למשחק נגד מכבי חיפה

duduha

Recommended Posts

למה אתה אומר את זה? בחיים לא בדקו בסמי.

כי מישהו עם מספיק ידע העביר לי את זה

אתה בוחר לקחת את הסיכון? סבבה.

במשחק השני שלנו שם אם אני לא טועה איתמר ציזיק

הגיע עם מאבטחים שלא הכניסו כל מי שעם כרטיס נוער ונתן להם אפשרות להוסיף כסף לקנות בוגר ולהכנס

במשחק השני שלנו שם אם אני לא טועה איתמר ציזיק

הגיע עם מאבטחים שלא הכניסו כל מי שעם כרטיס נוער ונתן להם אפשרות להוסיף כסף לקנות בוגר ולהכנס

זה בוודאות קרה. היה משחק אחד (לפחות) עם קופה יעודית להחזרת כרטיסי נוער וקניה של כרטיסי מבוגר.

שורה תחתונה - שכל אחד יעשה מה שנראה לו. ככל שהמשחק יותר אטרקטיבי ככה הם יותר מקפידים. לדעתי באווירת סוף העונה וזה שהאצטדיון לא יהיה קרוב למלא סביר להניח שלא יהיו קשים מדי, אבל זאת ריזיקה.

זה בוודאות קרה. היה משחק אחד (לפחות) עם קופה יעודית להחזרת כרטיסי נוער וקניה של כרטיסי מבוגר.

מתי פעם אחרונה שמעת על מישהו בחיפה שזה קרה לו? שמעתי רק על מישהו אחד וגם זה היה באחד מ2 המשחקים הראשונים שם.

מתי פעם אחרונה שמעת על מישהו בחיפה שזה קרה לו? שמעתי רק על מישהו אחד וגם זה היה באחד מ2 המשחקים הראשונים שם.

לא כתבתי על "לאחרונה", כתבתי שזה קרה. זה לא משנה גם מתי זה קרה, כי אם מחר בבוקר קם המנכ"ל של חיפה על צד שמאל ומחליט שתהיה אכיפה - אז תהיה אכיפה, ולא משנה מתי פעם אחרונה אכפו.

מוכרח לחזק, ראיתי במו עיניי כמה פעמים מאבטחים עומדים אחרי הקרוסלה, כנראה כשיש כרטיס נוער נדלק מעליה אור מסויים, והם ישר בודקים. היו כמה מקרים כאלה וראיתי גם אנשים ששלחו אותם לקנות כרטיס מבוגר. מצד שני היו הרבה מקרים שלא בדקו גם. אז אי אפשר לדעת.

השאלה היותר רלוונטית, למה כשמכבי יודעים שלא יהיה אפילו קרוב למלא נותנים רק נקודה אחת ולא שתיים או אפילו שלוש

השאלה היותר רלוונטית, למה כשמכבי יודעים שלא יהיה אפילו קרוב למלא נותנים רק נקודה אחת ולא שתיים או אפילו שלוש

כל הניקוד נקבע ופורסם מראש כבר לפי הקבוצות היריבות בלי קשר למה קורה בזמן אמת מבחינת דרישת כרטיסים.

כל הניקוד נקבע ופורסם מראש כבר לפי הקבוצות היריבות בלי קשר למה קורה בזמן אמת מבחינת דרישת כרטיסים.

וואלה. הבנתי.

תודה.

דווקא כשהתחילה שיטת הניקוד מכבי חרגה מהנוהל הרגיל שפורסם והוסיפה ניקוד למשחקים פחות אטרקטיביים כמו שלב הבתים בגביע הטוטו ואם אני לא טועה אפילו לשניים-שלושה משחקי גביע בשלבים המוקדמים, אבל מאז זה הופסק לחלוטין.

לדעתי יש מקום להפוך את זה ליותר דינמי, לפחות מבחינת כמות הניקוד מול רלוונטיות המשחק, אבל אני מניח שאין להם זמן או כוח להתעסק בזה...

דווקא כשהתחילה שיטת הניקוד מכבי חרגה מהנוהל הרגיל שפורסם והוסיפה ניקוד למשחקים פחות אטרקטיביים כמו שלב הבתים בגביע הטוטו ואם אני לא טועה אפילו לשניים-שלושה משחקי גביע בשלבים המוקדמים, אבל מאז זה הופסק לחלוטין.

לדעתי יש מקום להפוך את זה ליותר דינמי, לפחות מבחינת כמות הניקוד מול רלוונטיות המשחק, אבל אני מניח שאין להם זמן או כוח להתעסק בזה...

לא הופסק.

בגביע הטוטו לא השתתפנו בשלב הבתים,

על רבע גמר גביע המדינה נגד סכנין שהתקיים בעכו, נתנו 3 נק'.

תראה הם כמובן רשמו שהם שומרים לעצמם את הזכות לשנות את הניקוד איך שבא להם ולתת ניקוד גם במשחקים אחרים שלא בליגה או לבטל ובקיצור זה לא חקוק בסלע.

אבל ספציפית לגבי הליגה הם פרסמו מראש לגבי כל קבוצה מה יהיה הניקוד

https://www.maccabi-tlv.co.il/2018/05/%D7%A9%D7%99%D7%98%D7%AA-%D7%94%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%93-%D7%9C%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%A7%D7%99-%D7%97%D7%95%D7%A5-%D7%A0%D7%9E%D7%A9%D7%9B%D7%AA/

vhgvpz.png

לא הופסק.

בגביע הטוטו לא השתתפנו בשלב הבתים,

על רבע גמר גביע המדינה נגד סכנין שהתקיים בעכו, נתנו 3 נק'.

וואלה צודק, שכחתי מהמשחק הזה לגמרי

טננבאום

סאבוריט זאיר שרן קנדיל

גלזר פרץ

בר-כהן

יוני שכטר צ'יקו

טננבאום? לא יודע. אחרי השלושה שקיבלנו מהמאמן הישראלי הכי טוב?

בסוף במשחקים האלה שבאים רק האוהדים שהם השלד החזק של הקבוצה הכי כיף. אין קללות לשחקנים אין זיוני שכל. באים נטו לעודד ולראות את אהובתנו.

בסוף במשחקים האלה שבאים רק האוהדים שהם השלד החזק של הקבוצה הכי כיף. אין קללות לשחקנים אין זיוני שכל. באים נטו לעודד ולראות את אהובתנו.

גם ככה בסמי עופר נגד חיפה, יש תמיד עידוד חזק