Jump to content

הרגע המרגש ביותר בחגיגות אליפות

Rotiman

Recommended Posts

כשפגשתי את גלעד באקראי באמצע השיר שגעת טרפת בחגיגות של 12\13, אחרי שחיפשתי אותו שעתיים כי לא הייתה קליטה בכל האיזור

קל שבחגיגות בכיכר. היו כל כך הרבה אנשים בשמחה אדירה ונעצרת לחשוב על השנים הקשות שאפילו דרבים לא ניצחת ואז לחשוב על אותה עונה אדירה זה היה דבר מרגש מאוד.

לא יודע אם זה הכי שמח, אבל החגיגות אליפות בכיכר היינו כל החבורה ביחד ולא נפרדנו כי ידענו שאין קליטת טלפון ו/או דרך להפגש שוב. ופתאום אני קולט מישהו קופץ עליי עם חולצת מיכה MW מאותה עונה, זה היה אבא שלי.

מה הוא עשה בחגיגות, איך הוא מצא אותנו ולמה החולצה הייתה עליו - עד היום אין לי תשובה לאף אחד מהשאלות. אבל היה מרגש.

לא יודע אם נחשב...

אבל "אגדות נרקמות בלילות" ברמת גן של 40 אלף אוהדים שמרימים יחד את הצעיף אחרי משחק האליפות בעונה של אוסקר...

עד עכשיו יש לי צמרמורת כשאני נזכר ברגע הזה

922346_10200461828721427_1824352037_o.jp

ללא ספק שהרגע הזה... כמובן שמשם המשכנו לכיכר, כבר לא זוכר מה צולם(ואם בכלל) בחגיגות אליפות באותו יום או ביום אחרי שהקבוצה ארגנה.
*עריכה: אין תמונות מהחגיגות הספונטניות בכיכר באותו יום...אבל הייתי שם זה בטוח. אם למישהו יש זה יהיה אחלה.
בכל מקרה יש אלבום למי שרוצה להיזכר:
https://www.facebook.com/meronbitton/media_set?set=a.10200440956439633&type=3

אליפות של אוסקר החגיגות הספונטניות בכיכר, היה יום טוב.

לא יודע אם זה הרגע הכי מרגש אי פעם שלי בחגיגות אבל בהחלט בטופ.

גם החגיגות ישר אחרי המשחק אליפות ב-2003 בספורטק גבוה בטופ, פעם ראשונה שיצא לי להיות בחגיגות אליפות.

אליפות של אוסקר החגיגות הספונטניות בכיכר, היה יום טוב.

אוטובוס לילה חזרה לרחובות ב-2 בבוקר. תכלס היה הכי כיף.

922346_10200461828721427_1824352037_o.jp

ללא ספק שהרגע הזה... כמובן שמשם המשכנו לכיכר, כבר לא זוכר מה צולם(ואם בכלל) בחגיגות אליפות באותו יום או ביום אחרי שהקבוצה ארגנה.

*עריכה: אין תמונות מהחגיגות הספונטניות בכיכר באותו יום...אבל הייתי שם זה בטוח. אם למישהו יש זה יהיה אחלה.

בכל מקרה יש אלבום למי שרוצה להיזכר:

https://www.facebook.com/meronbitton/media_set?set=a.10200440956439633&type=3

468298_10200461819161188_212665602_o.jpg

פפפ

ב 2013 מצאתי את עצמי איכשהו בחגיגות של הקבוצה בפריים ברמת החייל. לקראת סוף הערב נתקלתי בדרך החוצה במיטש וזכיתי להודות לו על כל מה שעשה עבורנו.

החגיגות בככר ב2013 היו על גבול המושלמות.

ב2003 היה משהו מאוד מפחיד ואכזרי ברגעים הארוכים שמכבי הייתה ב0:0 מול הפועל פתח תקווה וחיפה לא הפסיקה לכבוש מול אשדוד. למרות ההתפוצצות אחר כך אני עדיין בסוג של טראומה מהמחצית הראשונה.

מנספורד לובש את החולצה של פיבן אתמול בחגיגות. זה אומר הרבה על חוזק ואיכות האירגון שמיטש מדבר עליו כל הזמן, לדעתי!

החגיגות בכיכר באליפות של 12/13 עם אלירן עטר צועק "היום מותר חזיזים, נפצים, הכול!".

החגיגות בירקון עם היציאה של פריצה עם השיר והריקוד.

החגיגות בכיכר. והעונה דווקא הרגע ההוא בדקה 90 נגד חיפה שאיביץ' שובר דיסטנס ומסתובב לקהל להתחיל את הטירוף.

החגיגות בכיכר באליפות של 12/13 עם אלירן עטר צועק "היום מותר חזיזים, נפצים, הכול!".

החגיגות בירקון עם היציאה של פריצה עם השיר והריקוד.

זה היה משהו כזה "אם יש לכם 100 אבוקות תדליקו רק 50"