Jump to content

אינטרנט קווי בכמה חדרים

Shimshon

Recommended Posts

נכנסתי לדירה שהוויפי בה בעייתי.

בעל הדירה השאיר לי ריפיטר של בזק שאני מחבר לראוטר ולחשמל, ואז מחבר בחדר אחר לחשמל ולמכשיר שאני רוצה.

זה מעביר בערך 20% מהרוחב פס וגם זה לא יציב.

איזה פתרון יש לי חוץ מלשלם לבזק 20 שח בחודש שכירות על הBe שלהם? אם קיים פתרון אחר.

שמישהו יקראו למוריו לפה לא הצלחתי לשלוח לו פרטית

לקנות רפיטר שעובד על WIFI ולא דרך חשמל ולמקם אותו בנקודה הכי רחוקה מהראוטר שהWIFI עוד בקליטה טובה.

לשנות את המיקום של הראוטר עצמו למיקום מרכזי יותר אם יש שם שקע בזק פעיל.

לנסות לשנות תדרי WIFI בראוטר לפעמים זה עוזר כי אם יש תדר עמוס באזור שלך זה יפגע בקליטה.

לפרוס כבילה בכל הבית.

להתקין עוד קו של בזק בחדר אחר בבית עם ראוטר משלו

לעבור לדירה אחרת :P

אתה יכול לפרט איך החיבורים עובדים אצלך?

יש לך קו בזק שלך או שאתה לוקח אינטרנט מבעל הבית? (אם זו יחידת דיור או משהו בסגנון)

אתה יכול לפרט איך החיבורים עובדים אצלך?

יש לך קו בזק שלך או שאתה לוקח אינטרנט מבעל הבית? (אם זו יחידת דיור או משהו בסגנון)

קו בזק שלי. הוא אמר שיש בקירות ברזלים כלשהם ובגלל זה הקליטה פחות טובה בין החדרים.

יש נקודות בשני החדרים ובסלון אם זה רלוונטי.

הראוטר נמצא בחדר עבודה, אני רוצה אינטרנט מהיר גם בחדר שינה בשביל הויאודי של יס וכי יש מחשב מחובר לטלוויזיה...

עושה רושם שגם האינטרנט הסלולרי מקרטע לפעמים בחדר שינה יכול להיות שזה מפריע גם לקליטה הרגילה...

אגב, ניסיתי לשלוח לך פרטית לפני שפתחתי את הנושא ולא היה אפשר

קו בזק שלי. הוא אמר שיש בקירות ברזלים כלשהם ובגלל זה הקליטה פחות טובה בין החדרים.

יש נקודות בשני החדרים ובסלון אם זה רלוונטי.

הראוטר נמצא בחדר עבודה, אני רוצה אינטרנט מהיר גם בחדר שינה בשביל הויאודי של יס וכי יש מחשב מחובר לטלוויזיה...

עושה רושם שגם האינטרנט הסלולרי מקרטע לפעמים בחדר שינה יכול להיות שזה מפריע גם לקליטה הרגילה...

אגב, ניסיתי לשלוח לך פרטית לפני שפתחתי את הנושא ולא היה אפשר

יכול להיות שהראוטר מותקן בממ"ד?

בכל מקרה, הציוד של בזק די מחורבן אז קצת בעייתי להסתמך עליו למהירויות גבוהות/טווח גבוה באלחוט.

הפתרון הכי טוב בשבילך הוא למקם את הראוטר בנקודה יחסית מרכזית בבית ומשם אפשר לפזר מגדילי טווח (יש ברשת מלא מגדילי טווח טובים במחירים לא גבוהים במיוחד).

אופציה נוספת:

להשתמש בראוטר של בזק בתור מודם ולהתקין במקומו ראוטר אחר וחזק יותר.

אגב איך הראוטר באופן כללי? נותן לך אות טוב שאתה עובד לידו?

אם יש לך חשמלי זה אמור לתת לך אות טוב אם זה באותה פאזה כי הוא מקבל אותו דרך החשמל...

אם יש לך אות מהראוטר ורק הרפיטר מזייף או שתבדוק את הקטע עם התלת פאזי עם בעל הדירה (תנסה להחליף את המיקום של הנקודה החשמלית בכל מקרה) או שתבדוק באמת עם הציוד עצמו תקין כי יכול להיות שהראוטר או הרפיטר דפוקים בכל מקרה ואז הם מזייפים..זה האופציות שנראות כרגע..רפיטר חשמלי אמור לעזור בקטע של ממ"ד אם הוא איכותי...

אין לי ממד אבל הם אמרו שיש ברזלים בקירות ונראה שזו הסיבה... אצלם בערב את הראוטר שאני משתמש בו ועוד אחד אחר שיש לי, אשמח אם תוכל להגיד לי אם לאחד מהם יש עדיפות על השני

ה-6740 הוא דגם ישן מאוד, הייתי מנסה להתחבר עם ה-tplink.

בכל מקרה, כדי למנוע מצב של רכישת ראוטר נוסף, הייתי בודק אופציה של רכישת מגדיל טווח, יש כאלה בשפע ברשת (במחירים זולים) או בארץ במחירים יקרים יותר.