Jump to content

שור פרץ

שורה

Recommended Posts

ממש מסקרן לראות איפה התקרה שלו אם ימשיך להתקדם ככה.

לדעתי הוא קרוב לשיא. הוא השתפר בכל אספקט של המשחק. ראיית משחק, דריבל, כניסות לרחבה, בעיטה מרחוק, משחק ראש, תאקלים, ריכוז. הכל למעט סיומת בחמש. פשוט לא יאמן איך הוא התפוצץ בשנה וחצי האחרונים. אני לא זוכר כזה שיפור בשחקן צעיר הרבה זמן, לא רק במכבי, בכדורגל הישראלי בכלל. אולי דאבור, אבל בתכלס הוא התפוצץ יותר בחו״ל.

ספייס ג'אם.

הוא הכי טוב בעמדה שלו בליגה וטופ 5 שחקנים כללי בקלילות והרוב לא מכירים בזה. מלא אוהדים של קבוצות אחרות חושבים שאוברייטד ולא ראוי להרכב נבחרת.

אני אהיה קצת משבית שמחות. שיפור מטורף יש לו בהחלט, אבל עוד חסר לו כמה דברים מסויימים. עדיין לפעמים יש לו רגעים של חוסר ריכוז, נגד בני יהודה היו כמה פעמים שעברו אותו כמו מים ולא תגיד שמדובר בשחקנים ברמה של מסי. חייב ללמוד לחשוב מהר יותר לדחוף יותר קדימה במקום לקבל את הכדור לעשות סיבוב לעצור לחשוב להסתכל ואז לתת פס אחורה ולהרוס סיכוי להתקפה טובה שיכלה להתרחש. אמנם נתן טיל יפה אתמול לחיבורים אבל על כל אחד כזה יש איזה 50 שעפים לשמיים או דרדל'ה. כנ"ל נגיחות חייב ללמוד לכוון טוב יותר. בגדול מאמין שאירופה תוכל לשפר אותו אם יגיע לקבוצה הנכונה, אבל בינתיים אנחנו זכינו, לא רואה מישהו יותר טוב ממנו בתפקיד הזה בליגה.

איך אפשר לומר שהוא בשיא שלו, הוא בן 23.

זה כמו שתמיד מצחיק אותי לראות אנשים שאומרים על מיכה שסוף סוף הוא מממש את הפוטנציאל. כמה מפתיע ששחקן מגיע לעונת השיא שלו כשהוא בן 27.

קרישי מסכים איתך...אין ספק שלפעמים הוא נוטה להתפזר, יחד עם זאת שיפור עצום בפאן ההתקפי..

שנה שעברה הגול הראשון שלו היה בסוף נגד ב"ש ובכלל הקישור תרם מעט מאוד, השנה יש לו מספרים של שחקן התקפה.

לצערי, הגול שלו אתמול היה החותמת לכך שהוא לא יהיה פה עונה הבאה (וגם הסטטיסטיקה שלו העונה תורמת לכך), פשוט החלק האחרון בפאזל של הקלטת לאירופה.