Jump to content

סאבוריט

judymaccabi

Recommended Posts

ואז אתה רואה את דוידזאדה מול בני יהודה ואז אתה מבין למה הכדורגל הישראלי איפה שהוא נמצא.

זו הודעה מגעילה. דוידזאדה היה בסדר גמור בשתי הקדנציות שלו במכבי. הוא לא שחקן מושלם, אבל אף אחד לא מושלם.

אז הוא שיחק לא טוב נגד בני יהודה. כאילו שלא ראינו דברים כאלה לפני כן. כאילו שאצילי וכהן (סתם מהשרוול) לא היו גרועים לפחות כמוהו.

כן, סבוריט טוב ממנו, אבל דוידזאדה בהחלט שחקן טוב, ומגן שמאלי טוב, שעבר גם פציעה ארוכה העונה שהוציאה אותו מהעניינים. איכשהו יש שחקנים שמקבלים על זה קרדיט, ויש שחקנים לא.

אבל בהחלט הייתי נותן הזדמנות למתן בלטסקה... השתפר בטירוף בבני יהודה.. מחזיק להם את האגף התקפית והגנתית.. זה לא מחייב שאופיר לא יהיה במועדון, תלוי מי יוכיח את עצמו יותר.. אבל בהחלט אחרי עונת פריצה כזאת מגיעה למתן הזדמנות.. וחוץ מזה, בבני יהודה הוא לא יישאר כי אנחנו עם אברמוב סיימנו.. גועל נפש עד עכשיו נשאר לי קצת קיא בפה מכל האירועים שהיו איתם העונה.. יאללה התואר הבא שנשאר לנו, גביע המדינה, שנתניה ינצחו וזה מבחינתי טרבל לא פחות מאשר אם אנחנו היינו לוקחים..

כן. זה לא באמת קשור. יכול להיות שתמה תקופת דוידזאדה במכבי וזה בסדר, אבל אני תמיד משתגע שאוהדים שלנו מלכלכים על שחקנים שלנו בלי סיבה.

אגב, אני ממש לא בטוח שמכבי סיימה את מערכת היחסים שלה עם בני יהודה. אחרי שהעצבים יורדים, צריך לזכור שמדובר במועדון שמקדם את השחקנים שלנו, ומתקדם דרכם בעצמו, ככה שכולם מרוויחים בסופו של דבר. אני מאמין שגם בשנה הבאה נראה תנועה של שחקנים בין קריית שלום לתקווה.

זו הודעה מגעילה. דוידזאדה היה בסדר גמור בשתי הקדנציות שלו במכבי. הוא לא שחקן מושלם, אבל אף אחד לא מושלם.

אז הוא שיחק לא טוב נגד בני יהודה. כאילו שלא ראינו דברים כאלה לפני כן. כאילו שאצילי וכהן (סתם מהשרוול) לא היו גרועים לפחות כמוהו.

כן, סבוריט טוב ממנו, אבל דוידזאדה בהחלט שחקן טוב, ומגן שמאלי טוב, שעבר גם פציעה ארוכה העונה שהוציאה אותו מהעניינים. איכשהו יש שחקנים שמקבלים על זה קרדיט, ויש שחקנים לא.

אני מאד מסכים עם רוח ההודעה. וכן, זה הכדורגל הישראלי ומה ההפתעה הגדולה ולמה חיפוש האשמים הבלתי נפסק הזה?

מסכים. לא לעניין.

סאבוריט זה הגארסיה החדש באיכות שלו

בלי לזלזל בקרלוס שהיה מעולה, הוא הרבה יותר. בעיקר כי הוא בעמדה שבה אין שחקנים כאלה.

בלי לזלזל בקרלוס שהיה מעולה, הוא הרבה יותר. בעיקר כי הוא בעמדה שבה אין שחקנים כאלה.

אין שום קשר בין השחקנים והעמדות קרלוס בשיא שלו היה אל + סאבוריט גם אל +. פוטנציאל לאותו חיבור עם המועדון ולחשוב שסאבוריט עוד לא יודע מה זה בלומפילד.

אין שום קשר בין השחקנים והעמדות קרלוס בשיא שלו היה אל + סאבוריט גם אל +. פוטנציאל לאותו חיבור עם המועדון ולחשוב שסאבוריט עוד לא יודע מה זה בלומפילד.

מסכים שקשה להשוות, רק אומר שאצל סבוריט זה בולט יותר כי הוא מדהים בעמדה שבה מספיק להיות בינוני כדי לשחק בהרכב, כי יש ואקום עצום. זה ממש לא מוריד מגדולתו של קרלוס שהוא אולי הבלם הכי טוב בהיסטוריה שלנו, ללא ספק אחד הטובים.

הכי כיף אצל סבוריט הקטע שהוא אומר די נמאס לי עם השטויות ורץ קדימה חצי מגרש עם הכדור ועובר בין שחקנים.

זה מגן עם טכניקה שאין לשחקני התקפה ישראלים.

הכי כיף אצל זהבי הקטע שהוא אומר די נמאס לי עם השטויות ורץ קדימה חצי מגרש עם הכדור ועובר בין שחקנים.

זה חלוץ עם טכניקה שאין לשחקני התקפה ישראלים.

הכי כיף אצל סבוריט הקטע שהוא אומר די נמאס לי עם השטויות ורץ קדימה חצי מגרש עם הכדור ועובר בין שחקנים.

זה מגן עם טכניקה שאין לשחקני התקפה ישראלים.

לראות אותו מנתח את הגולים שהבקיע ומסביר שהכי אהב גול מסויים כי דרש טכניקה שהצליח לבצע היה תענוג. זה לא ילד בן 17 עם כישרון, זה מקצוען שהטכניקה המעולה שלו היא אמצעי. הוא לא מחפש להלהיב, זה פשוט יוצא לו לפעמים.

איך זה שסאבוריט כל כך אנדרייטד בקרב שאר האוהדים בארץ? אם הוא היה בחיפה או בית"ר כבר היו מחשיבים אותו לאחד הזרים הכי גדולים שנחתו כאן עוד בסיבוב הראשון. אני כבר לא יודע מתי זה נובע משנאת מכבי או סתם חוסר מושג בענף.

רק שהבינוני הזה ישאר פה עוד כמה שנים וימשיך להתעלל בהם, בילבאו עלק.

איך זה שסאבוריט כל כך אנדרייטד בקרב שאר האוהדים בארץ? אם הוא היה בחיפה או בית"ר כבר היו מחשיבים אותו לאחד הזרים הכי גדולים שנחתו כאן עוד בסיבוב הראשון. אני כבר לא יודע מתי זה נובע משנאת מכבי או סתם חוסר מושג בענף.

גם בקרב הפרשנים. היה דיון על הזרים בליגה ביציע ואמרו שגם ראיקוביץ' וסאבוריט לא משפיעים במכבי, שמקסימום בלעדיהם לוקחים אליפות בטיפה פחות פער.

שזה מצחיק, כי אפילו הקשקשנים שלהם לא רואים את המשחקים שהם צריכים לראות כדי לדבר עליהם אח"כ.

אבי רצון אפילו הדגיש את זה (ואגב רצון, הוא לא מזכיר לכם את ואריז ממשחקי הכס?).

חוסר מושג.

דווקא מובן, מזכיר את הדעה של רובנו על שכטר עד העונה, הוא מסוג השחקנים שקל לפספס את האיכויות שלו אם אתה לא רואה אותו על בסיס שבועי.

כמה שכולם מתכחשים למציאות ולא מבינים אותה זה רק טוב בשבילנו. שימשיכו לזלזל ויתעוררו אחרי שיקבלו חותמת חזקה יותר על הפרצוף.

גם ה 4-0 בדרבי בעונה של אוסקר בא בגלל שהפועל לא השכילו להבין אז את יחסי הכוחות ובאו כאילו הם שווים לנו.

אי אפשר להשוות בין קרלוס לסאבוריט בלי להרגיש רע כי קרלוס הוא במעמד חצי אל.

אבל אם מנסים להיות קרים , קרלוס היה מעולה , מהטובים שהיו פה ואם מנתקים את הרגש אפשר לחשוב על עוד כמה תותחים ברמתו שאיישו את עמדת הבלם אצלנו לאורך השנים.

לגבי סאבוריט , בעמדה שלו? אני לא חושב שאני יכול להזכר במישהו ברמה שלו במכבי.

כאילו הגיע לפה בטעות.

בקיצור ,איך שאני רואה את זה ,כל זר שמגיע לארץ ישר מהר מאוד מבינים למה הוא הגיע לארץ , בדרך כלל זה כי יש לו פגם שמנע ממנו להגיע למקום יותר טוב.

במקרים הנדירים שאין פגם רציני הזר מתגלה כמה שנקרא "מעל הליגה".

זה קורה מדי פעם עם חלוץ/בלם .

כשזה קורה עם מגן זה אפילו יותר נדיר.

הוא בעצם השחקן היחיד מהקבוצה הנוכחית שנכנס למכבי הגדולה בכל הזמנים שאני ראיתי...

אובארוב, אבילה, גדי, אבי כהן הירושלמי, סאבוריט, אלברמן, קלינגר, זוהר, נמני, זהבי, ויקי...

הוא בעצם השחקן היחיד מהקבוצה הנוכחית שנכנס למכבי הגדולה בכל הזמנים שאני ראיתי...

אובארוב, אבילה, גדי, אבי כהן הירושלמי, סאבוריט, אלברמן, קלינגר, זוהר, נמני, זהבי, ויקי...

זוהר יותר ממיכה?