Jump to content

תומכים במיטש - מתנגדים ל"אוהדים" החצופים.

Sawyerdroid

Recommended Posts

אין פה כלום, רק חבורה ששלחה מייל מטומטם שאפילו לא יזיז דבר. אני אתפלא אם מיץ יתייחס לזה בכלל. וצנציפר שאין לו על מה לחרטט רכב על זה.

אבל אם אפשר ליצור שנאה על כלום? למה לא! הנושא הזה עושה הרבה יותר נזק למועדון ממייל דבילי באנגלית שבורה, אבל זה לא מעניין כי צריך להילחם בדברים שאתם לא מאמינים בהם נכון?

כמה בכי וירידות על ההנהלה היתה בגלל החגיגות בראשון.. זה לא הגיע להנהלה? מותר לקטר רק כל עוד אנחנו שייכים לרוב באמונה שלנו?

תחליקו את זה.. לא על כל דבר צריך להכריז מלחמת דת.

ובקשר ל"זה לא קשור לדתיים", אם הם היו חילוניים לא היינו שומעים על זה.

גילוי נאות- אני לא מאמין באל כלשהו.. אבל השנאת חינם פה זה גועל נפש.

זה לא קשור לדת או לשבת או לאלוהים, אנשים מתעצבנים שיש חבורה של אוהדי מכבי שמחליטה לצאת נגד מיץ ומשתמש בעיתונות כדי ליצור עליו לחץ, לא מכבד ולא לעניין.

• מנהלים ראשיים

זה לא קשור לדת או לשבת או לאלוהים, אנשים מתעצבנים שיש חבורה של אוהדי מכבי שמחליטה לצאת נגד מיץ ומשתמש בעיתונות כדי ליצור עליו לחץ, לא מכבד ולא לעניין.

זה כל העניין פה, ותתחילו להפנים את זה אחרת הנושא יעלם מכאן ביחד עם עוד כמה משתמשים

זה כל העניין פה, ותתחילו להפנים את זה אחרת הנושא יעלם מכאן ביחד עם עוד כמה משתמשים

יש דרך להגיד כל דבר.

והשיח בנושא הזה היה מגעיל- מההודעה הפותחת דרך תגובות של מספר משתמשים פה.

גם אני לא חושב שהיה צריך לצאת עם זה לתקשורת אגב.

חמור מאד אם זה מה שקרה, שפונים לכתב/ לאנשים בשביל לפגוע בקבוצה ובבעלים.

יש דרך לפנות לקבוצה, להעלות סוגיה בעייתית לאוהד/ים (בכל נושא, לא רק בתחום הזה) ובלי שום קשר לאמונה, ל-ה' או דת.

ובכל אופן - יש גם דרך להתנסח, (מכבי=מי כמוך באלים י', כן כן , אם לא היה ה'.. ייתכן שלא היינו "מכבי" ולא היה בגלל מילה/מושג שכזה).

בכל צד יש פנאט. גם לחילונים וגם לדתיים.

אנחנו מכבי, יש לנו ב"ה ארגון מסודר, וצריך לפנות לגורמים מהקבוצה ובטח לא לאנשים מבחוץ [וודאי שלא לאנשים עויינים] !

שאו ברכה.

בושה

אנשים שאין להם טיפת אכפתיות, רק פוזה.

ואגב, כדורגל זה רק בשבת.

מעניין שהבחור שבתמונת פרופיל שלך היה גם נגד הנפת הצלחת בשבת..אבל אני אפסיק להגיב כי כבר הבנתי שיש דעה אחת שמותר לומר אותה שלא ינעלו לי את המשתמש כמו לשויימר.

שאלה אחרונה,מי יותר גרוע?זה ששלח את המכתב לעיתונאים או שזה שנתן את המספרים של אותם עיתונאים?

פעם אחת לא הגבת לגופו שלעניין. מה קשור מה יותר גרוע ומה אכפת לי מה דעתו של שרן ייני בנושא? תענה על השאלה, מה שהאנשים האלה עשו תקין בעינייך?

מעניין שהבחור שבתמונת פרופיל שלך היה גם נגד הנפת הצלחת בשבת..אבל אני אפסיק להגיב כי כבר הבנתי שיש דעה אחת שמותר לומר אותה שלא ינעלו לי את המשתמש כמו לשויימר.

שאלה אחרונה,מי יותר גרוע?זה ששלח את המכתב לעיתונאים או שזה שנתן את המספרים של אותם עיתונאים?

יא חתיכת חצוף. יא אפס.

אני נתתי את המספרים לשויימר! כי חשבתי שזה היה במסגרת הפרויקט שלו לשכנע את העולם שהקהל שלנו לא הכי גרוע בעולם. כי כבר חצי שנה הוא חופר לי ואני עוזר לו ופותח לו דלתות במכבי ומול כתבים ואנשי מפתח בתקשורת.

ואז בלי להגיד לי בלי כלום הוא פשוט משתמש בכל העזרה הזאת כדי להזיז את המשחק משבת ואתה כותב פה ברמיזה מי יותר גרוע כאילו לא עשיתם לי קטע ואתה עוד מנסה להפוך את זה כאילו אני לא בסדר?

זה מה שהדליק אותי מהתחלה, שלא רק שהולכים לפגוע במיטש, עוד עושים את זה ומנצלים אותי בדרך בלי שאני אדע כדי לפגוע במיטש. חבורה של אפסים. זבלים.

ואתה אפס הכי גדול. עם הרמיזה הזאת כאילו אני איכשהו אשם.

• מנהלים ראשיים

לא מבין את הקטע שלך ונראה שאתה בא סתם להתסיס כאן.

מי שעשה את המעשה הזה הוא גרוע מבחינתי יותר מכל אוהד הפועל. ממש גיס חמישי.

יש דרך לעשות דברים

יא חתיכת חצוף. יא אפס.

אני נתתי את המספרים לשויימר! כי חשבתי שזה היה במסגרת הפרויקט שלו לשכנע את העולם שהקהל שלנו לא הכי גרוע בעולם. כי כבר חצי שנה הוא חופר לי ואני עוזר לו ופותח לו דלתות במכבי ומול כתבים ואנשי מפתח בתקשורת.

ואז בלי להגיד לי בלי כלום הוא פשוט משתמש בכל העזרה הזאת כדי להזיז את המשחק משבת ואתה כותב פה ברמיזה מי יותר גרוע כאילו לא עשיתם לי קטע ואתה עוד מנסה להפוך את זה כאילו אני לא בסדר?

זה מה שהדליק אותי מהתחלה, שלא רק שהולכים לפגוע במיטש, עוד עושים את זה ומנצלים אותי בדרך בלי שאני אדע כדי לפגוע במיטש. חבורה של אפסים. זבלים.

ואתה אפס הכי גדול. עם הרמיזה הזאת כאילו אני איכשהו אשם.

מי זה עשיתם ?חחח אני האחרון שיתחיל לעלות פוסטים בפייסבוק ולשלוח מכתבים למיץ רק אומר את דעתי על הסגנון דיבור שלטעמי חלק מהאנשים כאן מכוונים כנגד אוהדי מכבי ששומרי שבת ותופסים טרמפ כיביכול על המכתב החסר משמעות הזה ששלחו כיביכול למיץ.

עשיתם פיל מזבוב

מי זה עשיתם ?חחח אני האחרון שיתחיל לעלות פוסטים בפייסבוק ולשלוח מכתבים למיץ רק אומר את דעתי על הסגנון דיבור שלטעמי חלק מהאנשים כאן מכוונים כנגד אוהדי מכבי ששומרי שבת ותופסים טרמפ כיביכול על המכתב החסר משמעות הזה ששלחו כיביכול למיץ.

עשיתם פיל מזבוב

זה ממש לא זבוב והמכתב לא חסר משמעות בכלל

שאוהדים שלנו יוצאים בתקשורת נגד הבעלים כדי להוציא אותו רע זה מאד מדאיג, אל תנסה להקטין את זה

לגבי השפה של אנשים פה - זה לא חדש, מוצדק או לא משאיר לך להחליט כי זה לא מעניין, מה שחשוב זה מה שעשו האנשים האלה ואסור שזה יקרה שוב

לפי המשוואה שלך, אתה צריך לשים את אבי איבגי בתור תמונת פרופיל אצלך.

אחלה שרן, אחלה שבת, כדורגל זה רק בשבת.

הבחור בתמונה שלי גם אמר שאת הכביסה מכבסים בבית ולא אצל העיתונאים....להבא - תקח מהבחור בתמונה שלי, את הדברים החשובים יותר.

לפי המשוואה שלך, אתה צריך לשים את אבי איבגי בתור תמונת פרופיל אצלך.

אחלה שרן, אחלה שבת, כדורגל זה רק בשבת.

הבחור בתמונה שלי גם אמר שאת הכביסה מכבסים בבית ולא אצל העיתונאים....להבא - תקח מהבחור בתמונה שלי, את הדברים החשובים יותר.

חחח יא ייצור אין לי מה לקחת כי אין לי קשר לזה,רק אמרתי את דעתי שיש פה הרבה סמרטוטים אנטי דת זה הכל,אתה כאילו

מנסה לעצבן שאתה אומר אחלה שבת כדורגל זה רק בשבת?חחח אני לא שומר שבת נשמה אם לא הבנת מה שהפריע לי

זה שאתם צבועים ושמים זין על חלק נכבד מהאנשים שחולקים איתכם את אותו היציע,אבל כבר התרגלתי לזה שיש לנו את הקהל הכי מסריח בליגה.

חחח יא ייצור אין לי מה לקחת כי אין לי קשר לזה,רק אמרתי את דעתי שיש פה הרבה סמרטוטים אנטי דת זה הכל,אתה כאילו

מנסה לעצבן שאתה אומר אחלה שבת כדורגל זה רק בשבת?חחח אני לא שומר שבת נשמה אם לא הבנת מה שהפריע לי

זה שאתם צבועים ושמים זין על חלק נכבד מהאנשים שחולקים איתכם את אותו היציע,אבל כבר התרגלתי לזה שיש לנו את הקהל הכי מסריח בליגה.

למה אי אפשר להגיד את כל זה בצורה בכובדת ויפה יותר? שואל באמת. אתה מתלונן (אולי בצדק) שלא יודעים לכבד אנשים שחולקים את אותו יציע, ואתה עושה את אותו דבר.

יש לך דיבור של שרמוטה

אם אני עם מישהו ביציע זה אומר שאני צריך להתחשב באמונות שלו? מה הקשר?

יש לך דיבור של שרמוטה

אם אני עם מישהו ביציע זה אומר שאני צריך להתחשב באמונות שלו? מה הקשר?

לא,אתה לא צריך להתחשב באמונות שלו.אבל אם חלק נכבד מהקהל לא יכול להגיע לחגיגות אליפות לא צריך לשים עליהם זין ולדבר עליהם כאילו הם אוויר.

ולגבי השורה הראשונה שלך אני אפילו לא יגיב כי אין לזה טעם בפורום אינטרנטי .

אני לא דתי ואפילו יותר מזה אני אנטי דת אבל זה יריקה בפרצוף לאוהדים הדתיים שלנו שאחרי השלוש שנים האחרונות לא זכו לראות את ההנפה הרשמית

אני לא מבין את הקטע הזה.

אם הייתה הופעה של אביב גפן באותו היום לא הייתם רואים אותי צועק שיזיזו את המשחק כי אני רוצה ללכת להופעה, זאת בחירה שלי. מה יותר חשוב לי. להתלונן על זה? הזייה.

כל הקטע של הדתיים שהם מנסים לכפות את הרצון שלהם על כולנו זאת בעיה חמורה במדינה שלנו ובכדורגל בפרט. משהו נכנס להם לראש שבגלל שהם מדמיינים לעצמם כל מני חוקים והגבלות גם אחרים צריכים. זאת חשיבה מעוותת אגואיסטית ועקומה שאין לה מקום ב2019. (גם לא ב2000 אבל לא נכנס לזה)

אבל בפעם ה100. זה לא מעניין.

זה לא דיון של דתיים נגד חילוניים, זה דיון של אוהדי מכבי נגד "אוהדי מכבי" שהלכו ופגעו במיטש בכוונת תחילה לתועלת אנוכית ומגעילה.

צריכים להוציא את הרשימה שאחראית על פרסום המכתב למיטש ולתקשורת ולהוקיע אותם מאיתנו.

לא,אתה לא צריך להתחשב באמונות שלו.אבל אם חלק נכבד מהקהל לא יכול להגיע לחגיגות אליפות לא צריך לשים עליהם זין ולדבר עליהם כאילו הם אוויר.

ולגבי השורה הראשונה שלך אני אפילו לא יגיב כי אין לזה טעם בפורום אינטרנטי .

לגבי השורה הראשונה שכתבתי - דיברת מסריח בהודעה האחרונה שכתבת (יצור, סמרטוטים, צבועים), וכמה הודעות לפני זה התלוננת שאנשים מדברים מסריח, בגלל זה אמרתי מה שאמרתי. אתה לא יכול להאשים אנשים בדברים ואחר כך לעשות אותו דבר, זה לא עובד ככה.

לגבי הדתיים - אתה צודק בזה שאם חלק גדול מהקהל לא יכול להגיע לחגיגות אליפות (לא משנה מה הסיבה) צריך להתחשב בו, אני לא מתווכח על זה, כל הדיון פה הוא על שיתוף פעולה עם התקשורת נגד הבעלים שלנו, על לעשות מהלך שבעיניי הוא פשוט מגעיל ויריקה בפרצוף לבעלים שלנו, ועוד לפנות לצנציפר???

ואגב, החגיגות היו ביום ראשון, לא הייתה מניעה לדתיים מלהגיע, מדובר נטו על ההנפה והחגיגה במגרש, זאת לא סיבה מספיק טובה (בעיני) לצאת נגד מיטש בתקשורת.

לגבי השורה הראשונה שכתבתי - דיברת מסריח בהודעה האחרונה שכתבת (יצור, סמרטוטים, צבועים), וכמה הודעות לפני זה התלוננת שאנשים מדברים מסריח, בגלל זה אמרתי מה שאמרתי. אתה לא יכול להאשים אנשים בדברים ואחר כך לעשות אותו דבר, זה לא עובד ככה.

לגבי הדתיים - אתה צודק בזה שאם חלק גדול מהקהל לא יכול להגיע לחגיגות אליפות (לא משנה מה הסיבה) צריך להתחשב בו, אני לא מתווכח על זה, כל הדיון פה הוא על שיתוף פעולה עם התקשורת נגד הבעלים שלנו, על לעשות מהלך שבעיניי הוא פשוט מגעיל ויריקה בפרצוף לבעלים שלנו, ועוד לפנות לצנציפר???

ואגב, החגיגות היו ביום ראשון, לא הייתה מניעה לדתיים מלהגיע, מדובר נטו על ההנפה והחגיגה במגרש, זאת לא סיבה מספיק טובה (בעיני) לצאת נגד מיטש בתקשורת.

חיכיתי שמישהו יגיד את זה סוף סוף.

הייתה הנפה ביום ראשון, יום חול, בסכום זעום של 5 ש"ח (פחות מהדלק לנתניה לרוב האוהדים אני מניח...). מה רע בזה?

אף אחד לא יוצא על אוהדים בפורום שרוצים משחקים באמצע שבוע - זה לרוב נגמר ב-15 עמודי חפירה שכל אחד מתבצר בעמדה שלו.

יוצאים על "אוהדים" שלכלכו על מיץ' ועוד יצאו עם זה לתקשורת. הם פח אשפה.

וואו ממש יורים לעצמנו ברגל, מישהו זוכר כאן שהטלויזיה , ערוץ הספורט ללא ספורט קובע את שעת השידור?

מה רצו מגולדהאר? ואם כן למה דרך התקשורת? יורים בתוך הטנק, לא יאמן. לא ידעתי שזה הגיע מאוהדים אצלנו. מביש.

ונעזוב את מלחמת הדת המיותרת, לא קשור. גם אם מישהו היה רוצה להזיז משחק מיום שני והיה נוקט באותה הדרך זה היה מביש.