Jump to content

תומכים במיטש - מתנגדים ל"אוהדים" החצופים.

Sawyerdroid

Recommended Posts

צריך להסתכל על זה רק בהיבט השפל של מכתב למיץ' ופניה לצנציפר זה בכלל לא משנה מהי מטרת הפניה. דיונים על שבת זה תמיד קופי פסט בזה טחנו מים.

תוסיף לזה גם איום בהפגנה בקרית שלום שרק "בזכות" יום הזכרון נמנעה.

מצחיק אגב שהם מרשים לעצמם להטיף לגולדהאר על ציונות כאשר הוא משקיע מליונים במכבי נטו מציונות, אין לו כאן עסקים שהוא רוצה לקדם דרכנו ואם הוא היה רוצה קבוצת כדורגל נטו יכול היה ללכת על כל מקום אחר בעולם, בחר במכבי מסיבות של ציונות, משקיע מליונים כל שנה ואח"כ מנסים לחנך אותו ומאיימים עליו ב"אות קין".

• מנהלים ראשיים

אפשר לסכם את זה שהצורה שזה נעשה זה בושה והכתב שהם בחרו לפנות אליו מקביל לכל אוהד האולטראס הפועל.

זה נטו בא לפגוע במכבי, אנשים פעלו בלי להפעיל גרם שכל אלא באו לפגוע נטו!

שיא השפלות ואם אלה אנשים שמתיימרים להיות אוהדי מכבי ושומרי מצוות אז הם צריכים ללמוד מה המשמעות של שני הדברים.

הם אשכרה במתכוון, במזיד ובחוצפה שאין כמוה מנסים לפגוע במכבי (מילא המכתב אבל להדליף לצנציפר? לעשות בלאגן לבעלים שאני מוכן לעבוד אצלו בהתנדבות מרוב שהוא אדיר).

מעבר לזה, מה קרה ל"ואהבת לרעך כמוך"? מדוע לעודד שנאת חינם ופילוג?

סתום את הפה כבר חתיכת שרמיט. מי אתה בכלל?

אתה גם חלק מהאנשים? אתה חבר בקבוצת וואטסאפ הזאת? אפס.

הלוואי שכל אוהד מכבי שיראה אותך בחיים ירק לך בפנים. טמבל.

בדיוק כמו שאמרתי, אתה רק מקלל

מזל שהפורום נסגר עכשיו שלא תוכל להפיץ עוד רפש

לכולם ברור מה הסיפור אוהד לא יגיד כלום כי אין לו מה להגיד, הוא יתמקד בלענות לסויר ולא לאף אחד אחר כי סויר מדבר ככה וזה נותן לו את הלגיטמציה להתחמק מלענות על תשובה אמיתית.

לכולם ברור מה הסיפור אוהד לא יגיד כלום כי אין לו מה להגיד, הוא יתמקד בלענות לסויר ולא לאף אחד אחר כי סויר מדבר ככה וזה נותן לו את הלגיטמציה להתחמק מלענות על תשובה אמיתית.

האמת שאתה צודק.

אני נגד מה שהם עשו היה אפשר לסגור את הסיפור בפנייה למועדון ולא בפנייה לתקשורת,אבל מה שהוא עושה וממנף את הטעות שלהם כדי להשתלח באנשים ללא שום רסן זה עובר כל גבול

האמת שאתה צודק.

אני נגד מה שהם עשו היה אפשר לסגור את הסיפור בפנייה למועדון ולא בפנייה לתקשורת,אבל מה שהוא עושה וממנף את הטעות שלהם כדי להשתלח באנשים ללא שום רסן זה עובר כל גבול

אז אל תתערב, ובטח אל תצא בהצהרות של אם אתה לא יודע אל תדבר כשאתה עושה אותו דבר.

מה אתם מצפים מבן אדם שמאמין השקרים שהמציאו לפני 4000 שנה כדי לשלוט בטיפשים ביותר מבני האדם שהיו אז בנמצא.

מאחד עד עשר, כמה מבאס אותך לאהוד קבוצה שהשם שלה הוא משהו שיקרי לפי חקירת הגאון סוייר?

אין בעיה עם פנייה למועדון בנושא הזה, זה הצינור המקובל. לבוא עכשיו ולהפעיל לחצים על מיטש באופן אישי דרך התקשורת, ובמיוחד בעזרת צנציפח, אומר משהו לגבי מידת האהדה שלהם למכבי.

מעשה שפל ומלוכלך, ועל זה פרנציפ שלא יראו את ההנפה.

אין מה להכנס פה לנושא של הדת עצמה, מה שמגעיל פה זו עצם הפגיעה המכוונת במכבי ובמיץ' ושיתוף הפעולה עם האויב רק כי זה משרת את הצרכים שלהם.

רק העובדה שהם הדליפו את זה חושפת שהם לא אוהדים אמיתיים אחרת הם היו מודעים לדרך שמכבי מתנהלת ונמנעים מזה.

BRoi ודומיו.

תפסיקו בנסיון האומלל להפוך את זה לדיון על אלוהים (שגם בו, מבטיח לכם. אתם תפסידו בצורה ברורה וכואבת. מציאות וזה..)

מדובר פה על אנשים שבפועל פגעו במיטש בצורה שאם קהל אחר היה עושה את זה היינו מוציאים עליהם חוזה. הם פשעו נגד המועדון ושיתפו פעולה עם אויב כדי להכאיב למיטש באופן אישי לאינטרס הצר והעלוב שלהם. תפסיקו בכלל לנסות לקחת את זה למקום אחר. תתייחסו לזה בלבד.

הודעה שלא מגנה באופן חד משמעי את כל מי שקשור לזה בתוך המהלך מבחינתי עומדת לבד כפשע. בושה.

מתוקי אני לא ניסיתי להפוך את זה לדיון על אלוהים ולא על שום דבר בסגנון,כל אחד שיאמין במה שהוא רוצה אני מתייחס לנקודה הזאת שהקהל של מכבי זה קהל של סמרטוטים שברגע שחלק נכבד מהאוהדים שמגיע לכל משחק בית וחוץ ואם המשחקים האלו נופלים בשבת הרבה מהם לוקחים בתי מלון ליד המגרש ואני יכול לתת לך דוגמאות אם תרצה,החלק הנכבד הזה לא יכול להגיע להנפת צלחת של הקבוצה שלהם.כל אלו ש"יצאו לתקשורת" אלו לא שומרי שבת אלו אוהדים שאכפת להם מחברים שלהם ליציע אבל כנראה שמתי שמתאים פה לאנשים הם יודעים לדבר נגד החלטות של ההנהלה אבל שזה לא נוגע אליהם אז על הזין שלהם.

בבועה של השחקן ה12 חושבים שאולי מדובר רק בדתיים שומרי שבת וזאת הבעיה כי מדובר בעוד אוהדים חילוניים שנפגעו מההחלטה הזאת שמראה שההנהלה שמה זין על האוהדים כמו בהרבה דברים.

לכל אלו שביקשו לפנות למנהלת,אין לזה קשר למנהלת,זאת ההנהלה שלכם שלא רצתה להניף כמו קבוצה נורמלית אחרי המשחק אליפות נגד חיפה ולא אחרי המשחק נגד באר שבע זאת ההנהלה שלכם שקבעה את החגיגות מחר נגד נתניה.

בקיצור קהל הכי מסריח בליגה ,עוד נפגש כשאתם תחליטו לצעוק על משהו.

א. המנהלת קבעה את השעה והיום אחרי שמכבי הודיעה שהיא תניף מול נתניה, אז לא צריך לגנוב על זה דעת.

ב. אין בעיה עם הפניה האישית למיץ', יש מצב אפילו שהוא העריך את זה לחיוב. יש בעיה עם הדלפות לתקשורת בכלל ולצנציפח בפרט. על זה ורק על זה הם יכולים ללכת לחפש.

א. המנהלת קבעה את השעה והיום אחרי שמכבי הודיעה שהיא תניף מול נתניה, אז לא צריך לגנוב על זה דעת.

ב. אין בעיה עם הפניה האישית למיץ', יש מצב אפילו שהוא העריך את זה לחיוב. יש בעיה עם הדלפות לתקשורת בכלל ולצנציפח בפרט. על זה ורק על זה הם יכולים ללכת לחפש.

מי זה אבל?אתם כאילו באים ומכלילים כל מי ששומר שבת ואוהד מכבי.

אותם "ההם" שלכם כולם יודעים טוב מאוד במי מדובר והם לא שומרי שבת והתערבו בעניין הזה למען אלו שכן

מתוקי אני לא ניסיתי להפוך את זה לדיון על אלוהים ולא על שום דבר בסגנון,כל אחד שיאמין במה שהוא רוצה אני מתייחס לנקודה הזאת שהקהל של מכבי זה קהל של סמרטוטים שברגע שחלק נכבד מהאוהדים שמגיע לכל משחק בית וחוץ ואם המשחקים האלו נופלים בשבת הרבה מהם לוקחים בתי מלון ליד המגרש ואני יכול לתת לך דוגמאות אם תרצה,החלק הנכבד הזה לא יכול להגיע להנפת צלחת של הקבוצה שלהם.כל אלו ש"יצאו לתקשורת" אלו לא שומרי שבת אלו אוהדים שאכפת להם מחברים שלהם ליציע אבל כנראה שמתי שמתאים פה לאנשים הם יודעים לדבר נגד החלטות של ההנהלה אבל שזה לא נוגע אליהם אז על הזין שלהם.

בבועה של השחקן ה12 חושבים שאולי מדובר רק בדתיים שומרי שבת וזאת הבעיה כי מדובר בעוד אוהדים חילוניים שנפגעו מההחלטה הזאת שמראה שההנהלה שמה זין על האוהדים כמו בהרבה דברים.

לכל אלו שביקשו לפנות למנהלת,אין לזה קשר למנהלת,זאת ההנהלה שלכם שלא רצתה להניף כמו קבוצה נורמלית אחרי המשחק אליפות נגד חיפה ולא אחרי המשחק נגד באר שבע זאת ההנהלה שלכם שקבעה את החגיגות מחר נגד נתניה.

בקיצור קהל הכי מסריח בליגה ,עוד נפגש כשאתם תחליטו לצעוק על משהו.

תגיד לי נשמה, כשאני הייתי בצבא (הרבה יותר מ3 שנים) ומכבי כמעט ולא שיחקה בשבת אני שלחתי מכתב לתקשורת? זה חירפן אותי לא פחות משזה מחרפן אותם. אבל הבנתי שזו בחירה שלי ולכן אין מה לעשות.

כשאנשים 3 שנים בנתניה צריכים לצאת פעם בשבוע ב3 וחצי מהעבודה הם שלחו מכתב?

תפסיקו כבר עם הבכי הזה נשבר הזין, גם ככה ב10 שנים האחרונות חל שינוי מטורף בכמות המשחקים שאנחנו משחקים באמצע השבוע, כשלא נוח לנו וכו' וכו'. בחרתם לשמור שבת וזכותכם, מכבד והכל אבל יש דברים שתפסידו, אין מה לעשות.

אותם "ההם" שלכם כולם יודעים טוב מאוד במי מדובר והם לא שומרי שבת והתערבו בעניין הזה למען אלו שכן

ממש לא. אם זה מה שהבנת ממה שנכתב פה אז לא הבנת כלום. אין לנו בעיה עם שומרי שבת אוהדי מכבי שרוצים שהמשחק יהיה בשעה שנוחה להם. יש לנו בעיה עם שומרי שבת אוהדי מכבי שחושבים רק על עצמם ופונים באיומים למיץ' גולדהאר ומפיצים את זה בתקשורת. אתה באמת לא רואה את הבעייתיות בזה?

אגב, מה זה משנה אם מי שעשה את זה הוא דתי או לא? גם אם הוא אוכל גדי בחלב אימו, כל עוד הוא פוגע במכבי אז כוס אמא שלו זונה.

אתה סתם מחפש לגרור את הנושא הזה לדיון של חילונים נגד דתיים שלא לצורך.

מכליל את הכמה עשרות סמרטוטים שהיו חלק מהמכתב הזה והדלפתו לתקשורת.

אין פה כלום, רק חבורה ששלחה מייל מטומטם שאפילו לא יזיז דבר. אני אתפלא אם מיץ יתייחס לזה בכלל. וצנציפר שאין לו על מה לחרטט רכב על זה.

אבל אם אפשר ליצור שנאה על כלום? למה לא! הנושא הזה עושה הרבה יותר נזק למועדון ממייל דבילי באנגלית שבורה, אבל זה לא מעניין כי צריך להילחם בדברים שאתם לא מאמינים בהם נכון?

כמה בכי וירידות על ההנהלה היתה בגלל החגיגות בראשון.. זה לא הגיע להנהלה? מותר לקטר רק כל עוד אנחנו שייכים לרוב באמונה שלנו?

תחליקו את זה.. לא על כל דבר צריך להכריז מלחמת דת.

ובקשר ל"זה לא קשור לדתיים", אם הם היו חילוניים לא היינו שומעים על זה.

גילוי נאות- אני לא מאמין באל כלשהו.. אבל השנאת חינם פה זה גועל נפש.