Jump to content

סיכום ההפסד לבני יהודה בנתניה אחריי צפייה בש.ח | עמוק בגארבג' - הפסד ראשון לעונה

Sawyer

Recommended Posts

אסור לאבד את דור פרץ....קשר 50-50 עם 7 שערים זה בדיוק האיכות שמכבי צריכה להמשיך ולשכפל בקבוצה

לשמור על כמה שיותר שחקנים כאלה ובו זמנית להביא עוד כאלה שמצטרפים לכל התקפה במקום לולבים

לא מעניין אותי מסורו ולא מעניין אותי מבני יהודה אם זה השחקן שיגיע למכבי ובגללו נאבד קשר כזה אז הפסדנו ובגדול

היתה הצעה על פרץ בינואר מקבוצה בלה ליגה ומכבי עשו בשכל וסירבו...מקווה שזה לא יגמר במעבר בסוף העונה

כי הבחור הזה יכול להגיע הרבה יותר גבוה ולכוון יותר רחוק עם הזמן ובעזרת שחקנים טובים יותר סביבו

אני חושב שההתבלבלת. אף אחד לא חשב למכור את פרץ בשביל סורו. הפוך, אולי מכבי מחפשת מחליף לפרץ כי הצעה טובה עליו, היא מאסט מבחינת מכבי.

ולא, פרץ לא יגיע רחוק יותר בלה ליגה הישראלית.מה שאתה רואה, סביר שזה מה שיהיה עד הדעיכה הבלתי נמנעת.

אני חושב שההתבלבלת. אף אחד לא חשב למכור את פרץ בשביל סורו. הפוך, אולי מכבי מחפשת מחליף לפרץ כי הצעה טובה עליו, היא מאסט מבחינת מכבי.

ולא, פרץ לא יגיע רחוק יותר בלה ליגה הישראלית.מה שאתה רואה, סביר שזה מה שיהיה עד הדעיכה הבלתי נמנעת.

זה לא מה שאמרתי...אמרתי שהיתה הצעה מקבוצה בלה ליגה על פרץ בינואר ואת זה אני יודע בוודאות אבל סירבו

ההצעה היתה להחתים אותו בינואר ואחרי זה היתה הצעה להעביר אותו לפני סוף העונה תמורת סכום גבוה יותר וגם ההצעה הזאת נדחתה

אני אומר שאולי סורו בא בחשבון כמחליף לקראת עזיבה של פרץ אם יגיע הסכום המתבקש שלא יוכלו לסרב לו

אני חושב שהוא כן יכול להצליח בקבוצות מסוימות בספרד אבל הוא יצטרך לתת עבודה משוגעת כדי להיות שחקן הרכב שם

אם כבר שחקנים של בני יהודה אז דולב חזיזה הזה חייב למות

במקום שיתפרס ממכירת ירקות הוא מתפרנס מכדורגל, מדהים

הוא בדרך להתפרנס מהנשיא... לא הבנתי מה מצאו בו, אבל שיהיה להם בכיף.

זה לא מה שאמרתי...אמרתי שהיתה הצעה מקבוצה בלה ליגה על פרץ בינואר ואת זה אני יודע בוודאות אבל סירבו

ההצעה היתה להחתים אותו בינואר ואחרי זה היתה הצעה להעביר אותו לפני סוף העונה תמורת סכום גבוה יותר וגם ההצעה הזאת נדחתה

אני אומר שאולי סורו בא בחשבון כמחליף לקראת עזיבה של פרץ אם יגיע הסכום המתבקש שלא יוכלו לסרב לו

אני חושב שהוא כן יכול להצליח בקבוצות מסוימות בספרד אבל הוא יצטרך לתת עבודה משוגעת כדי להיות שחקן הרכב שם

כמו כל שחקן ישראלי. חייב לתת עבודה משוגעת רק על מנת להשתלב.

צריך להביא תחרות טובה לקנדיל.

בלטסקה מגן שמאלי שמועדונים בארץ שמים עליו 500-600 אלף יורו כדי להביא אותו. יש לנו את אחד הזרים הכי טובים שהיו פה בעמדה הזאת אז צריך לקבל החלטה לא פשוטה.

צריך להביא תחרות טובה לקנדיל.

בלטסקה מגן שמאלי שמועדונים בארץ שמים עליו 500-600 אלף יורו כדי להביא אותו. יש לנו את אחד הזרים הכי טובים שהיו פה בעמדה הזאת אז צריך לקבל החלטה לא פשוטה.

לא משחרר את סאבו בחיים, זה שחקן לשושלת.

לטעמי לפרץ וליונתן כהן יש פוטנציאל אירופי.

יש לנו 3 עמדות שאין לנו בהם תחרות

שוער

מגן שמאלי

ושחקן יצירתי כמו מיכה(שזה בעיני הכי חשוב )

כי כל שחקן אחר שלנו שמקבל את הכדור היריב מתנפל עליו

כשמיכה עם הכדור הם פשוט בורחים אחורה

אם בלטקסה היה שייך לבני יהודה הם היו דורשים איזה מליון וחצי עליו

שהוא שייך למכבי הוא שווה 200 אלף במקרה הטוב(זה מה שבני יהודה יציעו ויאמינו בכל דרכם שהוא ישוחרר בסכום הזה)

גרצ'קין גם שחקן טוב לליגה הזו וחדרה אשכרה קיבלה מתנה לנהל מו"מ ולא רשום העלות שהם מתכוונים לפצות אותנו(אם בכלל) עליו...