Jump to content

סיכום ההפסד לבני יהודה בנתניה אחריי צפייה בש.ח | עמוק בגארבג' - הפסד ראשון לעונה

Sawyer

Recommended Posts

מאוד מקווה שבלטקסה לא ילבש צהוב, אולי אפילו נקרא היום שהוא הלך לישון ולא התעורר.

לא מבין למה מתבאסים עליו, זה לא שהוא נולד במכבי.

רכשנו אותו כפוטנציאל והשאלנו אותו למלא קבוצות, למה שיהיה נאמן? מאמין שבית"ר תרכוש אותו עונה הבאה, אין להם מגנים.

מגן מחליף ראוי, אולי פחות מבלטקסה?

לדעתי הוא לא ראוי להיות במכבי, פשוט שחקן חלש מאוד.

יסודות גרועים, מחשבה לא חכמה ופשוט קשה לי לצפייה.

הוא וסאבוריט לא משחקים באותו ענף.

איך אין עדין חקירה על כל השופטים הנבלות האלה

פאקינג צהוב בדקה ראשונה ולעומת זאת אחרי העבירה של עזוז על יוני אין כלום .

על אבוקסיס סוויר כבר סיכם יפה.

ולגבי בני יהודה פשוט אסור להשאיל להם שחקנים

ולקוות שהם ירדו ליגה כמה יותר מהר

לא מסוגל לראות אותם יותר

אני לא מתבאס עליו ברמה של מוריו, אבל אפשר גם לא להיות ילד זין ולא ליפול בדקה 90.

זה לא הנפילה שלו כמו שהתעצבנתי מזה שפירק את קנדיל כי לא הוצאנו כדור כשחזיזה נשכב על הדשא לבזבז זמן

איך אין עדין חקירה על כל השופטים הנבלות האלה

פאקינג צהוב בדקה ראשונה ולעומת זאת אחרי העבירה של עזוז על יוני אין כלום .

על אבוקסיס סוויר כבר סיכם יפה.

ולגבי בני יהודה פשוט אסור להשאיל להם שחקנים

ולקוות שהם ירדו ליגה כמה יותר מהר

לא מסוגל לראות אותם יותר

מהמשחקים שבדקה 3 השופט מבהיר, אני פה כדי לזיין את מכבי. אני לא מתכוון להסתיר את זה ואין מה לעשות עם זה.

תיקול אגרסיבי של גלזר דקה 1 מסתיים בצהוב, 3 דק אחכ עזוז בגלישה יותר מסוכנת מבצע עבירה במתכוון גדי לעצור את יוני שחלף על פניו בדריבל, לא קרוב לכדור. אין צהוב.

אין שום הצדקה בעולם לתת לדן צהוב ולא לתת אחכ לעזוז. רצית להראות שאתה לא תתן משחק קשוח? בגלל זה הצהוב לדן? אז מה התירוץ לעזוז?

זה באמת מכור. מכוון.

אין שום הסבר בעולם להתנהגות כזאת.

חושב שפתחנו בהרכב מזעזע וכמה שאני לא אוהב את טיבי הוא הראה שעדיף על ייני בכושר הנוכחי שלו.
טננבאום לא חושב שאשם באף אחד מהשערים אין לו שום סיכוי לקחת בעיטה כמו של ג'אן ושל מוליץ'.
חושב שז'איר חייב לקבל כל דקה אפשרית כי נצטרך את היכולות שלו במוקדמות אבל עם הסגל הנוכחי לא נעלה לשום אירופה.
חייבים עוד בלם כמו ז'איר לצידו ועוד מגן ימני סופר כשרוני (לא ישראלי) בצד.

השער של מוליץ מפתיע אבל שוער טוב מסוגל להגיב בזמן ולהדוף בקצות אצבעותיו לקרן, הקביעה שטיבי טוב משרן בטח לא מבוססת על העונה הזאת והמחשבה על עוד מגן ימני כשכרגע יש לנו את שני המגנים הימניים הטובים בליגה בכלל בלתי מובן.

הודעה מוזרה מאוד בסהכ.

בשער השני הייתה ממש הפקרות. קנדיל נתן פס לא מדוייק ועשה כאילו הוא לוחץ ובינתיים הפקיר את העמדה , ייני יצא לג'אן ופרץ במקום לדפוק ספרינט לעמדה של ייני ולסגור את המהלך הברור שג'אן יחתוך לאמצע ירד בריצה קלילה.

מכבי באס"ק כבר תקופה. עוד אחרי שהתאמצו, העלו הילוך והגיעו ליתרון ב2:1 כבר חשבו שהסיפור גמור ושיחקו ממש בלי אנרגיה. מנגד לבני יהודה לא היה מה להפסיד, מקללים את המאמן שלהם, חייבים נקודות כדי להגיע לאירופה. איביץ' סיכם את זה מעולה- הקבוצה שרצתה יותר ניצחה. ראו את זה בבירור.

יש לי אכזבה מהשחקנים כי באמת כולם לא היו ברמתם אבל גם הבנה שיש ירידת מתח לאחר 5 שבועות של משחק לאחר שהם מוכרזים רשמית כאלופים. עם כל הכבוד לשבירת השיאים והפיקנטריות, לאחר שמניפים את הצלחת (ומאבדים את הגביע) שום דבר לא מעלה בך את הדרייב החזק הזה לעלות לכר הדשא ולטרוף אותו בדרך לניצחון.

מכבי באס"ק כבר תקופה. עוד אחרי שהתאמצו, העלו הילוך והגיעו ליתרון ב2:1 כבר חשבו שהסיפור גמור ושיחקו ממש בלי אנרגיה. מנגד לבני יהודה לא היה מה להפסיד, מקללים את המאמן שלהם, חייבים נקודות כדי להגיע לאירופה. איביץ' סיכם את זה מעולה- הקבוצה שרצתה יותר ניצחה. ראו את זה בבירור.

יש לי אכזבה מהשחקנים כי באמת כולם לא היו ברמתם אבל גם הבנה שיש ירידת מתח לאחר 5 שבועות של משחק לאחר שהם מוכרזים רשמית כאלופים. עם כל הכבוד לשבירת השיאים והפיקנטריות, לאחר שמניפים את הצלחת (ומאבדים את הגביע) שום דבר לא מעלה בך את הדרייב החזק הזה לעלות לכר הדשא ולטרוף אותו בדרך לניצחון.

אם היינו עולים בהרכב הכי חזק שעומד לרשותנו, לא היה לבני יהודה סיכוי. על אחת כמה וכמה שצ'יבוטה וסורו שהם השחקנים הכי משמעותיים אצלם לא בסגל.

אני די משוכנע שאפילו סבוריט במקום דודזאדה, בין אם במחצית או מראש ב-11, היה סוגר את הפינה.

אגב, לא ניצלנו את שלושת החילופים, נכון?

קנדיל טעה בענק בגול השני.

אגב, מוליץ הזה הבקיע גול כמעט זהה מול מכבי חיפה עם עכו (0:2) מיד שהתכונן לבעיטה כבר הייתה הרגשה רעה.

לא כזה נורא הביזבוזי זמן? נורא מאוד. זה מעכיר את המשחק ואת החשק - זה גם לא שבני יהודה נלחמים עכשיו נגד הירידה.

כל שנה יש את הקבוצה שמשחקת נגדנו הכי מלוכלך, לרוב זו הייתה בני יהודה, אבל פעם גם רעננה וסכנין.

לא כזה נורא הביזבוזי זמן? נורא מאוד. זה מעכיר את המשחק ואת החשק - זה גם לא שבני יהודה נלחמים עכשיו נגד הירידה.

כל שנה יש את הקבוצה שמשחקת נגדנו הכי מלוכלך, לרוב זו הייתה בני יהודה, אבל פעם גם רעננה וסכנין.

תמיד זאת הקבוצה של החולה ****.

ברור. חשבתי שהתגרה בנו קיצונית או משהו כזה.

ברור. חשבתי שהתגרה בנו קיצונית או משהו כזה.

דפק גם פאול מסריח על קנדיל בלי קשר למשחק.

קנדיל טעה בענק בגול השני.

אגב, מוליץ הזה הבקיע גול כמעט זהה מול מכבי חיפה עם עכו (0:2) מיד שהתכונן לבעיטה כבר הייתה הרגשה רעה.

כמעט מאותה משבצת, הדבר הראשון שעלה לי לראש.

מה עשה בלטקסה כשכולם כועסים עליו?

בנוסף לבזבוזי הזמן, פירק את קנדיל בלי קשר למשחק כי המשכנו לשחק בזמן ששחקן שלהם שוכב על הדשא לקראת הסיום בניסיון לבזבז זמן.

כמעט מאותה משבצת, הדבר הראשון שעלה לי לראש.

בנוסף לבזבוזי הזמן, פירק את קנדיל בלי קשר למשחק כי המשכנו לשחק בזמן ששחקן שלהם שוכב על הדשא לקראת הסיום בניסיון לבזבז זמן.

אוקיי. תודה. מהידוע לי, אבא שלו מכביסט. מקווה שלא יזכרו לו את זה יותר מידי אם יקבל מקום בסגל.

אסור לאבד את דור פרץ....קשר 50-50 עם 7 שערים זה בדיוק האיכות שמכבי צריכה להמשיך ולשכפל בקבוצה

לשמור על כמה שיותר שחקנים כאלה ובו זמנית להביא עוד כאלה שמצטרפים לכל התקפה במקום לולבים

לא מעניין אותי מסורו ולא מעניין אותי מבני יהודה אם זה השחקן שיגיע למכבי ובגללו נאבד קשר כזה אז הפסדנו ובגדול

היתה הצעה על פרץ בינואר מקבוצה בלה ליגה ומכבי עשו בשכל וסירבו...מקווה שזה לא יגמר במעבר בסוף העונה

כי הבחור הזה יכול להגיע הרבה יותר גבוה ולכוון יותר רחוק עם הזמן ובעזרת שחקנים טובים יותר סביבו

ההפסד הזה היה כואב אבל אם היה צריך לבחור בין ניצחון ואשליה שזה הרכב טוב לאירופה אז עדיף את ההפסד

זה לא הרכב שהיה לוקח אליפות לבד וזה ברור עכשיו צריך רק להבין אם ניקוליץ' הזה טוב מספיק כדי להחליף את מיכה

באירופה במקרה ויהיו עוד פציעות כאלה

טננבאום,דוידזאדה,אמאדור (בכללי),שכטר פשוט לא ברמה...זה פשוט לחזור על אותו סיפור,גם אופואדו לא בטוח לגביו

זה יהיה קשה עם ההגבלות של הפיירפליי החונק הזה אבל עם עבודה טובה ועין על שחקנים אבל לצרף שניים שיעשו את ההבדל