Jump to content

מכבי ת"א - בני יהודה | המשחק הכי חשוב העונה (שוב?)

Sawyerdroid

Recommended Posts

הדבר הכי חשוב שאני לוקח מהסרטון הזה זה ששירת התשתחוו יבני זונות מחלחלת טוב טוב ליריב.

רק שכולם יזכרו שהם צריכים לסבול את זה הרבה יותר פעמים מאיתנו:-)

הדבר הכי חשוב שאני לוקח מהסרטון הזה זה ששירת התשתחוו יבני זונות מחלחלת טוב טוב ליריב.

רק שכולם יזכרו שהם צריכים לסבול את זה הרבה יותר פעמים מאיתנו:-)

לגמרי.

בלתי נתפס בעיניי ש"אוהדים" שאפילו לא טרחו להגיע למשחק מבקרים מישהו או מחווים איזושהי דעה

לקחנו אליפות לפני שנתיים, מאז כל שבוע בלי קהל ובלי שום סיבה אמיתית נותנים את התחת לשמור על העונה המדהימה הזאת ועוד אנשים כותבים פה.. פףף.

אין גבולות.

סיבה גדולה להפסד היום הייתה אותם "אוהדים" שלא הגיעו.

מה שמעצבן בכל הסיפור ששבוע הבא במשחק הנפה או בחגיגות אליפות אם פתאום יגיעו כי פתאום אין פקקים, והמצב בדרום בסדר, ומחר אין עבודה והשעה נוחה יותר...

אז לכל אותם אוהדים שיכלו להגיע היום ובחרו להישאר בבית ומתכוונים להגיע למשחק הנפה, אם יש לכם כבוד אל תגיעו גם לשם, תשארו בבית בדיוק כמו היום.

לגבי המפגרים מהשכונה, פשוט אסור להמשיך להביא להם שחקנים. קבוצה מסריחה.

מקווה שמנספורד יעמוד מאחורי המילה שלו ולא יעשה איתם עסקים. בלטקסה נראה לי שכח שהוא רק מושאל, חתיכת אפס שיחטוף ממני כל קללה אפשרית אם יחזור.

מקווה שמנספורד יעמוד מאחורי המילה שלו ולא יעשה איתם עסקים. בלטקסה נראה לי שכח שהוא רק מושאל, חתיכת אפס שיחטוף ממני כל קללה אפשרית אם יחזור.

צריך להפוך את בלטסקה למנודה ולגמור לו את הקריירה.

רק שלא יהיה גם וגם... :/

ברור שיכול להיות גם, אבל כל העניין היה סביב ההפסד הראשון והשמחה לאיד של מכבי חיפה/ב״ש הייתה גדולה הרבה יותר ומעצבנת מהצד שלנו.

ככה אם חלילה ננוצח זה כבר סתם יהיה הפסד חסר חשיבות.

ברור שיכול להיות גם, אבל כל העניין היה סביב ההפסד הראשון והשמחה לאיד של מכבי חיפה/ב״ש הייתה גדולה הרבה יותר ומעצבנת מהצד שלנו.

ככה אם חלילה ננוצח זה כבר סתם יהיה הפסד חסר חשיבות.

הבנתי, צודק.

בכל מקרה נאלץ להסתפק באליפות רביעית העשור (עם הפנים לחמישית) שהיא כמובן האליפות המהירה בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי עם הפרש שיא מהמקום השני (כרגע, 3 מחזורים לסוף עם לפחות 12(!) נקודות יותר מהשיא הקודם).

הבנתי, צודק.

בכל מקרה נאלץ להסתפק באליפות רביעית העשור (עם הפנים לחמישית) שהיא כמובן האליפות המהירה בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי עם הפרש שיא מהמקום השני (כרגע, 3 מחזורים לסוף עם לפחות 12(!) נקודות יותר מהשיא הקודם).

מדהים.

אפשר לפחות לסיים עם השקר הזה של טננבאום שוער ראשון ולהביא לעונה הבאה שוער זר?

זה די ברור שזה מה שיקרה. טננבאום צריך דקות ואנחנו צריכים שוער שני עם ניסיון.