Jump to content

מכבי ת"א - בני יהודה | המשחק הכי חשוב העונה (שוב?)

Sawyerdroid

Recommended Posts

שיחקת עם הרכב שני כמעט לגמרי , מיכה נפצע דקה 60 ובספסל הכלי ההתקפי היחיד היה צ'יקו.

ההפסד פה היום הוא בעיקר על איביץ' , היכולת הייתה נמוכה מאד אבל זה הגיוני כי רוצים לתת ל11 שלא שיחקו לשחק ואני יכול להבין את זה , אבל עטר ואצילי אפילו לא בסגל?

מה הוא חשב לעשות אם המשחק מתחרבן כמו שקרה בסוף ?

בקיצור, לא קרה כלום, אבל נדלקה היום עוד נורת אזהרה רצינית, אנחנו חייבים קשר מחליף למיכה (שעושה רושם שנהיה שחקן זכוכית לצערנו ), קשר נוסף במקום גולסה, והכי חשוב חלוץ .

על אירופה אני לא מדבר כי בלי כל אלה ספק אם נעבור יותר משלב אחד, אבל גם לליגה נורמלית זה לא בטוח יספיק.

עטר ואצילי פצועים. ואפשר להפסיד ולא להיות אשם. הפסד לא מחייב אשמה. לא רואה שום נורת הזהרה.

לא לעשות איתם עסקים,רק מכניסים רעל לשחקנים שלנו נגדנו...בלטקסה מכביסט ותראו איך הרעילו אותו..

חוץ מזה הם רחוקים מלהיות קבוצה מקצוענית שאיזה חצי קבוצה שם מעשנת..

עטר ואצילי פצועים. ואפשר להפסיד ולא להיות אשם. הפסד לא מחייב אשמה. לא רואה שום נורת הזהרה.

אתה לא רואה נורת אזהרה? חח

מיכה בחוץ אתה חצי קבוצה על מה אתה מדבר .

אין לך חלוץ אמיתי, שכטר עושה רושם די גמור, צ'יקו אחלה אבל לבד זה לא יפסיק.

מכבי צריכה להישתדרג מעונה לעונה, להישאר במצב הקיים זה שווה ערך ל-ללכת אחורה.

אני סומך על איביץ' בעיניים עצומות שהוא רואה את זה ויודע מה צריך לעשות, מדאיג קצת כל עניין הפייר פליי.

לא מצליח להבין איך דודזאדה עלה למחצית השנייה :|

הכי עצוב / מצחיק שאני צוחק עם חבר על פייסל מוליץ' ואז אומר לו כזה "בסוף הוא ישים גול ניצחון מהסרטים" ו-10 דקות אחרי, בום.

לא האמנתי לעצמי אפילו.

אתה לא רואה נורת אזהרה? חח

מיכה בחוץ אתה חצי קבוצה על מה אתה מדבר .

אין לך חלוץ אמיתי, שכטר עושה רושם די גמור, צ'יקו אחלה אבל לבד זה לא יפסיק.

מכבי צריכה להישתדרג מעונה לעונה, להישאר במצב הקיים זה שווה ערך ל-ללכת אחורה.

אני סומך על איביץ' בעיניים עצומות שהוא רואה את זה ויודע מה צריך לעשות, מדאיג קצת כל עניין הפייר פליי.

כל מה שכתבת הוא נכון, אבל ידוע. למיכה הובא מחליף שנפצע. וכן, גם כששחקנים גדולים כמו ברקוביץ או רביבו חסרו, זאת היתה בעיה לקבוצות שלהם. זאת ההגדרה לשחקן גדול. לא קל למצוא לו פתרונות. חלוץ טוב יותר אמור להגיע. זה נכון, מכבי צריכה להתקדם אבל אתה יודע, החלון לא נפתח עדיין. את העונה הזאת מכבי גומרת נפלא. יש בסיס חזק ועליו צריך להביא עוד איכות. זאת לא נורת הזהרה בעיני. מי חשב או טען שמכבי קבוצה מושלמת? אבוציונלית, היא רק התחילה תחת איביץ. והפייר פליי אכן מקשה. לכן אני מקווה שהעבודה לאיתור החלה מזמן.

השער של מוליץ היה צפוי. איך שהוא הוריד את הכדור והיה לבד כבר ראיתי את זה בפנים.

לא נורא על ההפסד ושלא נסיים עונה נקייה במאזן הזה. שכולם יקפצו, אנחנו בדרך לשיא אדיר בהפרש הנקודות.

התקשורת התחילה לחגוג ופסטיבל אבוקסיס יצא לדרך...

אינשללה נתניה- לא משנה איך, כמה ולמה חייבים להוריד למאוס הזה את החיוך מהפנים בגביע.

הטיפול בפציעות במכבי העונה מרגיש לי בעייתי.

לא בטוח שסטסטיסטית יש כאן משהו חריג לקבוצת ליגה ראשונה עם עומס.

התקשורת התחילה לחגוג ופסטיבל אבוקסיס יצא לדרך...

אינשללה נתניה- לא משנה איך, כמה ולמה חייבים להוריד למאוס הזה את החיוך מהפנים בגביע.

יהיה יום מאושר.

בלתי נתפס בעיניי ש"אוהדים" שאפילו לא טרחו להגיע למשחק מבקרים מישהו או מחווים איזושהי דעה

לקחנו אליפות לפני שנתיים, מאז כל שבוע בלי קהל ובלי שום סיבה אמיתית נותנים את התחת לשמור על העונה המדהימה הזאת ועוד אנשים כותבים פה.. פףף.

אין גבולות.

מביכים.

בכלל איזו חגיגה של כולם. אוהדי חיפה בחגיגות כאילו זכו באליפות.

תכלס אוהדי הפועל הם היחידים שעם שכל. לא יודע להסביר את זה.