Jump to content

מכבי ת"א - בני יהודה | המשחק הכי חשוב העונה (שוב?)

Sawyerdroid

Recommended Posts

שונא את הקבוצה הזאת

שלא יעשו איתם שום עסקה ושם טרייד ושום כלום

לא מבין איך אפשר להישאר עם ספסל בלי שום שחקן התקפה נורמלי... כנראה הטעות הרצינית הראשונה של איביץ וזה עלה לנו בהפסד כלכך מעצבן... עונה שלמה שומרים על 0 הפסדים בשביל משחק כזה...מעצבן!!

מה אתם רוצים מבלטקסה לא שיחק אצלנו דקה ואין לו שום קשר אלינו חוץ מזה שהוא נרכש ומאז בהשאלות.

אם היה שחקן בית היה על מה לדבר.

הוא לא מספיק טוב לחזור זה כן

טוב אז בלטקסה לא רוצה לחזור אלינו נראה לי, מעניין אם ההתנהגות של הבן אלף הזה היא בהוראת אברמוב שאולי רוצה לקבל אותו ביותר קלות.

איזו קבוצת נאחס אלוהים ישמור.

איכשהו תמיד מצליחים לדפוק לנו איזה גולים כאלה בהתקפות מעבר.

רק אנחנו אשמים בגול של מוליץ. כזאת שמירה מזלזלת לא ראיתי הרבה זמן (שמרו עליו כאילו זה סופו זורק מהשלוש)

רק אנחנו אשמים בגול של מוליץ. כזאת שמירה מזלזלת לא ראיתי הרבה זמן (שמרו עליו כאילו זה סופו זורק מהשלוש)

זה היה מרתיח לגמרי, לא הבנתי איך נתנו לו כזה שטח

בלי 2 השחקנים הכי טובים שלהם הפסדנו

שיחקת עם הרכב שני כמעט לגמרי , מיכה נפצע דקה 60 ובספסל הכלי ההתקפי היחיד היה צ'יקו.

ההפסד פה היום הוא בעיקר על איביץ' , היכולת הייתה נמוכה מאד אבל זה הגיוני כי רוצים לתת ל11 שלא שיחקו לשחק ואני יכול להבין את זה , אבל עטר ואצילי אפילו לא בסגל?

מה הוא חשב לעשות אם המשחק מתחרבן כמו שקרה בסוף ?

בקיצור, לא קרה כלום, אבל נדלקה היום עוד נורת אזהרה רצינית, אנחנו חייבים קשר מחליף למיכה (שעושה רושם שנהיה שחקן זכוכית לצערנו ), קשר נוסף במקום גולסה, והכי חשוב חלוץ .

על אירופה אני לא מדבר כי בלי כל אלה ספק אם נעבור יותר משלב אחד, אבל גם לליגה נורמלית זה לא בטוח יספיק.