Jump to content

Sting Tv

Dalembert

Recommended Posts

אישית הייתי בסטינג ועכשיו בסלקום - סלקום עדיף. סטרימינג יותר טוב, פחות תקלות בסטרימר עצמו. ממש נוח יותר.

יש לי מיבוקס, והסטרימינג תלוי בעיקר באינטרנט אני מניח. התכוונתי יותר ברמת התוכן.

האינטרנט היה בסדר, הקופסא שלהם הייתה נתקעת פשוט מדי פעם, והיה לוקח טיפה זמן עד שערוצים היו עולים (שוב, לא בגלל האינטרנט).

מבחינת תוכן יהיה לי קשה לענות לך כי אני לקחתי את זה רק בשביל הספורט. לקחתי את חבילת המדע וטבע כי חייבים חבילה כלשהי חוץ מספורט והיא הייתה הכי זולה. ביחד עם הערוצים הבסיסיים כמובן.

סתם נגיד הבנתי שמשחקי הכס שם לא ניתן לצפיה מידית בvod כמו בסלקום ושאלתי את עצמי למה, ואם יש עוד דברים מבאסים כאלה שכדאי לדעת לפני שעוברים.

פשוט אני מתכנן לקחת מה שאמרת (ספורט וטבע) ואז זה יוצא איזה 40 שקל פחות מסלקום לחודש.

סתם נגיד הבנתי שמשחקי הכס שם לא ניתן לצפיה מידית בvod כמו בסלקום ושאלתי את עצמי למה, ואם יש עוד דברים מבאסים כאלה שכדאי לדעת לפני שעוברים.

פשוט אני מתכנן לקחת מה שאמרת (ספורט וטבע) ואז זה יוצא איזה 40 שקל פחות מסלקום לחודש.

עשיתי טריפל ספורט (או טריפל מונדיאל) בסלקום כי אני צופה רק בספורט. זה אינטרנט 100 מגה (ספק + תשתית) + טלויזיה עם כל ערוצי הספורט + קו טלפון ב239 שקל (ועוד 10 על ממיר). וקיבלתי טלוויזיית LG 4K 55אינץ'. יצא לי יותר משתלם מאינטרנט וקו טלפון בנפרד וטלוויזיה דרך סטינג עם כל ערוצי הספורט

ושאלת המשך:

למישהו יש ניסיון עם אינטרנט של ספק הוט נט ותשתית הוט?

אצלי די טוב אבל מסלול עסקי אם זה משנה משהו.

בשנה וחצי היתה לי שיחה אחת עם התמיכה והבן אדם לא ידע כלום. אפילו דברים בסיסיים ברשתות ואת התשתית שלהם עצמם הוא לא הכיר טוב. הוא היה מאוד גס עוד מהשלב של שליפת החשבון על המחשב. ביקשתי משהו ואחרי שניסה ולא הצליח טען שזה לא אפשרי. נהיה גס ממש ממש כשהסברתי לו למה מה שהוא אומר לא הגיוני (ובאמת שניסיתי בעדינות בהתחלה) והם היו מאבדים חצי מהלקוחות שלהם אם הוא היה צודק. הוא העביר אותי לאחראי כדי "שיסביר לי למה זה לא אפשרי" .

לזכותו של האחראי, הוא עשה מה שרציתי בחמש דקות ולא הייתי צריך להסביר כלום, רק לבקש.

אי אפשר ממש להשוות אבל בקנדה במשך ארבע שנים היה הרבה יותר יקר אבל לא התקשרי פעם אחת לתמיכה.

אצל ההורים שלי זוועה וכמה פעמים נפלתי על מטומטמים בתמיכה. בד"כ במקום לבזבז זמן על הסברים שהם לא מבינים אני מנתק עם תירוץ ומתקשר מחדש לקבל מישהו אחר הם עומדים להתנתק.

יש לי סטינג כי רציתי את חבילת ערוצי הספורט, ולפי מה שראיתי זו האופציה הכי זולה בארץ כרגע (לא מעניינים אותי הערוצים האחרים).

הממיר שהם מביאים די מבאס. מרבה להיתקע, והממשק שלו לא הכי נוח (יש לי דיליי מעצבן כשאני עובר דרך ערוצים).

יש לי בשילוב עם אינטרנט של בזק...

אני מאןד מרוצה גם מהתפעול היחסית פשוט של המעבר בין חבילות (אפשר לקחת שם חבילות יומיות) וגם השירות

אבל למען האמת לא הייתי בשום שירות אחר (רק המסרותיים)

יש לי כרגע סטינג, נקסט וסלקום.

בשני האחרונים אני לא נוגע, סטינג עובד מעולה ואין מה להשוות בין התכנים.

זה בעקרון התכנים של יס, בעיקר בסדרות. לא מצאתי את עצמי מחפש סדרה ולא מצאתי אותה (אני לא כל כך בחור של סרטים ואין לי את חבילת הסרטים)

אני ממליץ בחום, אני רק על החבילת סדרות ומידי פעם קונה את צרלטון ליומי. יוצא לי לשלם להם איזה 60₪ בחודש... אם יש לך חבילה כלשהי כל הרשת קשת שמשת הזה בחינם

אם אני רוצה להתנתק מסלקום (אינטרנט וטלוויזיה), אני צריך להודיע להם ביום שבו אני מעוניין שינתקו? או אפשר לתזמן את זה מראש?

אם אני רוצה להתנתק מסלקום (אינטרנט וטלוויזיה), אני צריך להודיע להם ביום שבו אני מעוניין שינתקו? או אפשר לתזמן את זה מראש?

אני חושב שאפשר דרך האפליקציה/אתר.

ועדכון בנוגע לסטינג:

אם יש לכם אופציה לסטרימר שהוא לא הסטרימר שהם מחלקים - לכו על זה

האפליקציה שלהם עובדת חרא על הסטרימר שהם הביאו לי, אבל עובדת מעולה בסטרימר של שיאומי.

אני כבר חצי שנה עם סטינג על סטרימר של אמאזון, עובד מעולה, התקנה קצת מורכבת של האפליקציה של סטינג.

משלם 30 שקל, מאוד נוח שאפשר להזמין ערוצים דרך האתר שלהם(לא דיברתי עם נציג פעם אחת).

אגב, יש לאמאזון תכנים טובים אבל לא התעמקתי בזה יותר משבועיים שזה היה לי בחינם.

אני כבר חצי שנה עם סטינג על סטרימר של אמאזון, עובד מעולה, התקנה קצת מורכבת של האפליקציה של סטינג.

משלם 30 שקל, מאוד נוח שאפשר להזמין ערוצים דרך האתר שלהם(לא דיברתי עם נציג פעם אחת).

אגב, יש לאמאזון תכנים טובים אבל לא התעמקתי בזה יותר משבועיים שזה היה לי בחינם.

ההתקנה מורכבת בגלל הסטרימר שלך? או באופן כללי?

ההתקנה מורכבת בגלל הסטרימר שלך? או באופן כללי?

ההתקנה פשוטה מאוד בסטרימרים אחרים (מבוססי אנדרואיד/IOS) - רק להוריד אפליקציה מהחנות.

אצלי התכנון היה שהשיאומי יהיה בחדר השינה והסטרימר של סטינג יהיה בסלון, אני כבר שוקל להחליף ביניהם כי באמת שהשיאומי עובד חלק לעומת הסטרימר של סטינג.

יש למישהו המלצה על סטרימר עם חיבור ethernet? למען הסר ספק, לא מדבר על סטרימרים כמו של שיאומי שאתה יכול להשיג מתאם לכניסת USB אלא כאלה שיש להם ממש כניסת ethernet.

אני שואל כי אני עם 500 מגה של פרטנר וכשאני מחבר קווית את הסטרימר של שיאומי דרך ה-USB שלו אז המהירות נמוכה בהרבה. ב-WIFI המהירות טובה בהרבה אבל מעדיף לחבר קווית אם יש אפשרות.

בממיר של הסטינג יש חיבור לכבל רשת וזה גם יותר איטי מהויפי (לפחות על 5ghz).

בכלל הממיר של סטינג קולט ממש גרוע 5ghz וכשפניתי לתמיכה הם העבירו את זה להנדסה ואחרי כמה ימים קיבלתי תשובה "תשתמש ב-2.4ghz". שתבינו שאני מקבל מהירות 40 מגה במקום כמה מאות (סיב אופטי פרטנר).

אחרי הקטע שסלקום עושים כבר שבוע שני ברצף בשני בערב שכל המדינה יושבת לראות משחקי הכס - ההחלטה לעבור לסטינג קלה מתמיד.

כוס אמא שלכם סלקום

אחרי הקטע שסלקום עושים כבר שבוע שני ברצף בשני בערב שכל המדינה יושבת לראות משחקי הכס - ההחלטה לעבור לסטינג קלה מתמיד.

כוס אמא שלכם סלקום

התקלה זה בגלל עומס? אשכרה? גם לי לא עבד בשיט בהתחלה.