Jump to content

חגיגות אליפות 12.5

סגול

Recommended Posts

אחרי שהעונה מכבי קנו רק שחקנים חופשיים והביאו שחקני בית הם החליטו לעשות זאת גם עם זמרים.

איתי לוי מסיים חוזה בב"ש, איזי וחנן בן ארי שחקני בית.

עובדים נכון מכבי...

אחרי שהעונה מכבי קנו רק שחקנים חופשיים והביאו שחקני בית הם החליטו לעשות זאת גם עם זמרים.

איתי לוי מסיים חוזה בב"ש, איזי וחנן בן ארי שחקני בית.

עובדים נכון מכבי...

חלק ממגבלות הפייר פליי. לא האמנתי שהמצב כזה מגעיל מהבחינה הזאת שגם כאן חוסכים בעלויות.

חלק ממגבלות הפייר פליי. לא האמנתי שהמצב כזה מגעיל מהבחינה הזאת שגם כאן חוסכים בעלויות.

גם בעונת הטרבל כשלא חגגנו אליפות טענו במכבי שהעלויות גבוהות מידי, אז בשביל מה מביאים אמנים כמו איתי לוי והאיזי הזה ומשלמים להם הון תועפות, אפשר וצריך לעשות את זה אחרי, אותנטי יותר, לא חייב ככ הרבה אמנים שיופיעו זה לא יום העצמאות..

אם אני מגיע עם רכב (מאיזור ר"ג) איפה הכי טוב לחנות? לא אכפת לי ללכת קצת ברגל.

הבנתי שזה איזור בעייתי להגיע עם רכב

לדעתי ביס פלנט, אבל עדיין יש הליכה

גם בעונת הטרבל כשלא חגגנו אליפות טענו במכבי שהעלויות גבוהות מידי, אז בשביל מה מביאים אמנים כמו איתי לוי והאיזי הזה ומשלמים להם הון תועפות, אפשר וצריך לעשות את זה אחרי, אותנטי יותר, לא חייב ככ הרבה אמנים שיופיעו זה לא יום העצמאות..

גם אני לא מבין. מבחינתי, שאירוע כזה לא יתקיים בכלל. מספיקה הנפה רישמית וחגיגות באיצטדיון, הכי אותנטי והכי כיף.

כל הבלאגן וההתעסקות בזה התחילה כשלא רצו להניף לפני חצי הגמר. זה היה קשקוש גמור.

גם אני לא מבין. מבחינתי, שאירוע כזה לא יתקיים בכלל. מספיקה הנפה רישמית וחגיגות באיצטדיון, הכי אותנטי והכי כיף.

כל הבלאגן וההתעסקות בזה התחילה כשלא רצו להניף לפני חצי הגמר. זה היה קשקוש גמור.

מסכים אבל ההנפה הייתה צריכה להיות ברגע הזכייה שזה זורם טבעי, המזל שהארגון הציל את היום עם ההנפה שהוא סידר.

הנפה עכשיו במשחק אקראי מול נתניה זה "יש" מאולץ, זה שמחה כללית של הפנינג כזה אבל לא "יש" אמיתי שיש רק ברגע האמת אם הבנת את הכוונה.

אליפות לא חוגגים בזמן מסוים. נכון שהכי טוב וטבעי היה להניף נגד חיפה, אבל זה לא שעכשיו לא יהיה כיף לחגוג.

אליפות ובטח שאליפות כזאת חוגגים בכל הזדמנות כי יש קבוצות שאפילו לא חולמות להגיע למעמד הזה.

יש מין תחושה של שובע למרות שלא זכינו שלוש שנים באליפות, אולי זה בגלל שזאת הייתה אליפות כל כך קלה. בכל מקרה אליפות חוגגים בכל רגע (למשל עכשיו מכבי אלופה) אז נכון שהסיטואציה מבאסת ימנע מאיתנו לחגוג או יקלקל לנו את השמחה.

אין לי מושג על מה אתם מדברים. זה ליינאפ מטורף. שקלתי לטוס השנה לפסטיבל download אבל אחרי ההופעות האלה נראה לי שאני אוותר.

למה יס פלאנט? סופרלנד

בטח יהיה טירוף בחנייה של הסופרלנד לא? אני מניח שרוב האנשים ילכו לשם כי זה המקום הקרוב יותר, לא עדיף לחנות ביס פלנט ולהוסיף רק עוד כמה דקות הליכה ואז לצאת בצורה הרבה יותר קלה משם?

בטח יהיה טירוף בחנייה של הסופרלנד לא? אני מניח שרוב האנשים ילכו לשם כי זה המקום הקרוב יותר, לא עדיף לחנות ביס פלנט ולהוסיף רק עוד כמה דקות הליכה ואז לצאת בצורה הרבה יותר קלה משם?

הבעיה היא לא החניה, כי בכל מקרה יהיו פקקים בכניסות/יציאה המתחם (בעיקר בגשר), זה לא באמת משנה.

ממליץ להגיע בכמה שפחות רכבים ולעשות קארפול.

ברגע שעוברים את צווארי הבקבוק התנועה זורמת מצוין

הבעיה היא לא החניה, כי בכל מקרה יהיו פקקים בכניסות/יציאה המתחם (בעיקר בגשר), זה לא באמת משנה.

ממליץ להגיע בכמה שפחות רכבים ולעשות קארפול.

ברגע שעוברים את צווארי הבקבוק התנועה זורמת מצוין

זה נכון, הייתה לי פעם פילגש באזור שם בפואבלו לכיוון הים כל שתי מטר רמזור ועומדים בו שעה כל פעם,

אלא אם כן מהמתחם של הסופרלנד יש יציאה אחרת? הספקתי לשכוח כי לא הייתי שם יחסית הרבה זמן

מה ההבדל בשערים בכניסה?

לפי מה שכתוב באתר של מכבי אין באמת הבדל. פשוט חילקו את השטח ל- 3 לצורך ויסות כמות האנשים. אין משמעות לאזור שכתוב על הכרטיס (כלומר אפשר להיכנס מכל שער בלי קשר לשער שכתוב על הכרטיס), אבל לא ניתן יהיה לעבור בין האיזורים אחרי שנכנסת.

לפי מה שכתוב באתר של מכבי אין באמת הבדל. פשוט חילקו את השטח ל- 3 לצורך ויסות כמות האנשים. אין משמעות לאזור שכתוב על הכרטיס (כלומר אפשר להיכנס מכל שער בלי קשר לשער שכתוב על הכרטיס), אבל לא ניתן יהיה לעבור בין האיזורים אחרי שנכנסת.

הבנתי

תודה !!

זה נכון, הייתה לי פעם פילגש באזור שם בפואבלו לכיוון הים כל שתי מטר רמזור ועומדים בו שעה כל פעם,

אלא אם כן מהמתחם של הסופרלנד יש יציאה אחרת? הספקתי לשכוח כי לא הייתי שם יחסית הרבה זמן

על זה אתה מתלונן? תאר לך פילגש שגרה באזור טבריה, כל נסיעה זה שעות.

תלמד להעריך את מה שיש לך ?

אליפות לא חוגגים בזמן מסוים. נכון שהכי טוב וטבעי היה להניף נגד חיפה, אבל זה לא שעכשיו לא יהיה כיף לחגוג.

אליפות ובטח שאליפות כזאת חוגגים בכל הזדמנות כי יש קבוצות שאפילו לא חולמות להגיע למעמד הזה.

יש מין תחושה של שובע למרות שלא זכינו שלוש שנים באליפות, אולי זה בגלל שזאת הייתה אליפות כל כך קלה. בכל מקרה אליפות חוגגים בכל רגע (למשל עכשיו מכבי אלופה) אז נכון שהסיטואציה מבאסת ימנע מאיתנו לחגוג או יקלקל לנו את השמחה.

כן, אבל אנחנו לא רובוטים, יש רגע והוא עבר. רובנו ציינו אותו כבר בדרכים אחרות. עדיין יכול להיות נחמד לעשות משהו רשמי ומאורגן, אבל זה גם לא הכרחי. אנשים יישארו בבית לא כמחאה, אבל פשוט כי אין להם חשק לנסוע לחור בראשון בשביל חגיגות שמרגישות מאולצות ולא נראות להם באמת מהנות. לדעתי, וזאת רק דעתי, אין לזה צורה וזה לא נראה טוב מבחינת מכבי, ולכן היה עדיף לא לקיים חגיגות רשמיות בכלל. קצת כמו ש-HBO לא יעלו כל סדרה, כי חשוב להם שהשם שלהם יהיה מזוהה עם איכות.

כמה מנויים היו למכבי העונה?

אן השאלה היותר נכונה כמה כרטיסים יכולים להמכר עם כל מנוי יכול לרכוש שלושה כרטיסים ?