Jump to content

חגיגות אליפות 12.5

סגול

Recommended Posts

זה אחד הדברים הכי מטומטמים ששמעתי

במיוחד שרוצים למכור 30 אלף מנויים

איזו אטימות

נראה לי היה פה "עודף הגיון" חסר במועדון קצת אנשים שגדלו ביציע, אבל אולי זה מחיר שאנחנו צריכים לשלם בגלל מה שעשו העסקנים שגדלו ביציע והגיעו להשפיע

חברה אני ראשוני כבר כמה שנים טובות, הלייב פארק אחלה של מקום, אבל הוא פשוט חור אחושרמוטה. פשוט חור.

דרכי הגעה מטומטמות והזויות.. ממליץ לכל מי שמגיע לחנות ביס פלאנט ולהתקדם ברגל.

איזה בכיינים יאללה. מי שרוצה ויכול שיגיע ומי שלא אז שלא יגיע.בסך הכל זה צ'ופר, פאן. אני אישית נהנה יותר לחגוג עם כמה חברים טובים בפאב שאני אוהב מאשר כל האירועים ההמוניים האלו.

הבאסה היחידה היתה שלא הניפו מול חיפה. אבל מכאן ועד הטענות על בזיון,פארסה וכו' - עפתם.

https://www.youtube.com/watch?v=Jh5L4aeFq6s איפה בידיוק הוא אומר יאללה הפועל ?

הייתי במשחק ההוא ואני לא זוכר שהוא אומר יאללה הפועל אחרי התקווה, אבל כן זוכר שבהופעת המחצית הוא שינה את השורה "והטסט בירושלים" ל: "והפועל ירושלים". לא שזה ביג דיל או משהו.

איזה בכיינים יאללה. מי שרוצה ויכול שיגיע ומי שלא אז שלא יגיע.בסך הכל זה צ'ופר, פאן. אני אישית נהנה יותר לחגוג עם כמה חברים טובים בפאב שאני אוהב מאשר כל האירועים ההמוניים האלו.

הבאסה היחידה היתה שלא הניפו מול חיפה. אבל מכאן ועד הטענות על בזיון,פארסה וכו' - עפתם.

פייי איזה גבר אתה

העיקר מתלוננים פה שההתאחדות לא מתחשבת באוהדים בשעות של משחקים ועל חוסר הכיף להגיע בפקקים של נתניה אבל שהמועדון שלנו לא נותן לחגוג אליפות כמו שצריך ועוד אחרי שמרח את כל העניין אסור להתלונן. חגיגות אליפות זה בשביל האוהדים נראה ששכחו את זה.

חברה אני ראשוני כבר כמה שנים טובות, הלייב פארק אחלה של מקום, אבל הוא פשוט חור אחושרמוטה. פשוט חור.

דרכי הגעה מטומטמות והזויות.. ממליץ לכל מי שמגיע לחנות ביס פלאנט ולהתקדם ברגל.

גם חניון העפר סבבה...

נראה שהוא לא מעריך את הקבוצה שהוא אוהד והוא מתנצל שבחר במכבי. לפי מה שהוא אומר, אם יצמידו לו אקדח לראש, אז הוא מכבי תל אביב.

מוזמנים לראות בעצמכם, החל מדקה 2:10 בסרטון

והסרטון הזה מה הסיפור איתו?

ליאור נרקיס בחגיגית של 2013 שם עליו צעיף של מכבי והוא בכלל אוהד בית"ר, עומר אדם עונה אחר כך אותו דבר...

בסופו של יום, כולם אוהדים את "הירוקים" (ולא מחיפה).

ליאור נרקיס בחגיגית של 2013 שם עליו צעיף של מכבי והוא בכלל אוהד בית"ר, עומר אדם עונה אחר כך אותו דבר...

בסופו של יום, כולם אוהדים את "הירוקים" (ולא מחיפה).

עומר אדם מכבי בוודאות.

עומר אדם מכבי בוודאות.

עוד שניים שלושה ימי עצמאות ועומר אדם יוכל לקנות את גולדהאר

קצת מצחיק שזה מה שמטריד אנשים, את מי הזמר שישיר את שיר האליפות באמת אוהד.

אין לנו דברים יותר מעניינים להתעסק בהם?

אם המקום מוגבל ל 14 אלף מקומות ולא בת"א, רק אני חושב שהיה צריך להמשיך אירוע באיצטדיון יום קודם? אותם כמות צופים , האוהדים כבר גם ככה באיצטדיון, בין סיום המשחק להתחלת האירועים היו מוציאים את אוהדי נתניה ומכניסים עוד 2000 אוהדי מכבי שלא היו במשחק תמורת 5 שקלים לטובת מספור כמות אנשים.

קובעים עם מנהלת הליגה שהמשחק יתחיל ב 6 בערב וב 8 וחצי החגיגות וזהו.

אם המקום מוגבל ל 14 אלף מקומות ולא בת"א, רק אני חושב שהיה צריך להמשיך אירוע באיצטדיון יום קודם? אותם כמות צופים , האוהדים כבר גם ככה באיצטדיון, בין סיום המשחק להתחלת האירועים היו מוציאים את אוהדי נתניה ומכניסים עוד 2000 אוהדי מכבי שלא היו במשחק תמורת 5 שקלים לטובת מספור כמות אנשים.

קובעים עם מנהלת הליגה שהמשחק יתחיל ב 6 בערב וב 8 וחצי החגיגות וזהו.

לא יקרה, הזכיין קובע את מועד המשחקים בפועל ואנחנו לא מעניינים אותו.

לא יקרה, הזכיין קובע את מועד המשחקים בפועל ואנחנו לא מעניינים אותו.

ובפועל עדיין אין לנו מושג מתי המשחק בלי קשר זה ביזיון.

נראה לי היה פה "עודף הגיון" חסר במועדון קצת אנשים שגדלו ביציע, אבל אולי זה מחיר שאנחנו צריכים לשלם בגלל מה שעשו העסקנים שגדלו ביציע והגיעו להשפיע

שיצאו כל היצאניות (אוהדים שבאו מהיציע) מההנהלה

אין בהם כלום. הרי השכלתנים ביננו לא ילכו לעבוד שם

גם אם זה אומר שלא אהיה בחגיגות אליפות

הם ילמדו

MTA_201905021231422a307c8915f101a34ebd02

יש אליפות למכבי! עכשיו הזמן לשמוח, לחגוג ולתת את הכבוד לאחת העונות הגדולות בתולדות הכדורגל הישראלי. הבמות כבר מוכנות וחגיגות האליפות הרשמיות ייערכו ביום ראשון, ה-12.5, ב-Live Park ראשון לציון. פתיחת השערים תחל כבר בשעה 19:00, כשהמופע יתחיל בשעה 20:00.

הולך להיות ערב מטורף שכולו כחול צהוב, אז מה מחכה לנו?

• טקס הצגת שחקנים באנרגיות משוגעות!
  • הופעות של איזי, חנן בן ארי ואיתי לוי!
  • מוצרי אליפות רשמיים (צפו להפתעות מיוחדות!)
  • דוכני אוכל ושתייה מסביב למתחם

שימו לב: לדרישת משטרת ישראל האירוע מחויב בכרטיסים. לפיכך, על מנת שנוכל לקיים את האירוע בהתאם לכלל ההנחיות החלטנו לגבות מחיר סמלי של 5 ₪ בלבד וזאת במטרה שנוכל לדווח , כנדרש , לגורמי האכיפה את כמות הקהל הפוטנציאלית. חשוב להדגיש כי כל ההכנסות ממכירת הכרטיסים יועברו במלואם לטובת קרן מועדון הכדורגל מכבי תל אביב, כשגם משרד הכרטיסים 'לאן' התגייס לטובת המטרה ולא יגבה עמלת כרטיס.

דגשים נוספים:

• מכירת הכרטיסים לאירוע תיפתח הערב (חמישי, 20:00) בקדימות למנויים עד יום ראשון (05.05.19) בשעה 12:00. לאחר מכן תיפתח המכירה גם לקהל הרחב. כמו כן, תתבצע מכירה במשחק הבית הקרוב של הקבוצה (א', 20:30)

לרכישת כרטיס לחגיגות לבעלי מנויים בלבד, לחצו כאן

• בעל מנוי יוכל לרכוש עד שלושה כרטיסים ( אחד לעצמו ולעוד 2 אורחים שאיתו)
  • הכניסה ללייב פארק תתאפשר רק עם כרטיסים ולאזורים הפתוחים בהתאם להנחיות משטרת ישראל וחברת האבטחה. לא תותר מעבר מאזור לאזור !

https://www.maccabi-tlv.co.il/2019/05/%D7%94%D7%91%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%97%D7%92%D7%99%D7%92%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99/?fbclid=IwAR18xpttlFHmNvXR3KWB-qsI3xx3T8toCqpTr0oND8zTFKjmBgFuNDQzqIQ

מה עושים עם השגיאה ההזויה הזו :|

קרה לי גם ברכישת כרטיס לאחד המשחקים האחרונים, תעשה שם 'שכחתי סיסמה' ותכניס את המייל או מספר מנוי