Jump to content

חגיגות אליפות 12.5

סגול

Recommended Posts

כמה מנויים היו למכבי העונה?

אן השאלה היותר נכונה כמה כרטיסים יכולים להמכר עם כל מנוי יכול לרכוש שלושה כרטיסים ?

מספיק ש-5000 מנויים ירכשו כל אחד 3 כרטיסים, וזה 15,000 שזה שיא הקיבולת.

כן, אבל אנחנו לא רובוטים, יש רגע והוא עבר. רובנו ציינו אותו כבר בדרכים אחרות. עדיין יכול להיות נחמד לעשות משהו רשמי ומאורגן, אבל זה גם לא הכרחי. אנשים יישארו בבית לא כמחאה, אבל פשוט כי אין להם חשק לנסוע לחור בראשון בשביל חגיגות שמרגישות מאולצות ולא נראות להם באמת מהנות. לדעתי, וזאת רק דעתי, אין לזה צורה וזה לא נראה טוב מבחינת מכבי, ולכן היה עדיף לא לקיים חגיגות רשמיות בכלל. קצת כמו ש-HBO לא יעלו כל סדרה, כי חשוב להם שהשם שלהם יהיה מזוהה עם איכות.

אני מבין שזה מבאס ואני גם מסכים איתך, אבל השמחה שמכבי אלופה לא נגמרת בכמה שבועות, היא נמשכת להרבה זמן.

מספיק ש-5000 מנויים ירכשו כל אחד 3 כרטיסים, וזה 15,000 שזה שיא הקיבולת.

לדעתי ניתן להכניס יותר אם אין v.i.p וכדומה כמו ברוב האירועים בלייב פארק.

כן, אבל אנחנו לא רובוטים, יש רגע והוא עבר. רובנו ציינו אותו כבר בדרכים אחרות. עדיין יכול להיות נחמד לעשות משהו רשמי ומאורגן, אבל זה גם לא הכרחי. אנשים יישארו בבית לא כמחאה, אבל פשוט כי אין להם חשק לנסוע לחור בראשון בשביל חגיגות שמרגישות מאולצות ולא נראות להם באמת מהנות. לדעתי, וזאת רק דעתי, אין לזה צורה וזה לא נראה טוב מבחינת מכבי, ולכן היה עדיף לא לקיים חגיגות רשמיות בכלל. קצת כמו ש-HBO לא יעלו כל סדרה, כי חשוב להם שהשם שלהם יהיה מזוהה עם איכות.

אז אפשר לבוא לחגיגות בתל אביב

לכן עוד ועוד ועוד פעם צריך להגיד להודות לארגון שהצילו את היום עם הצלחת שלהם וההנפה שהם דאגו לה עם הזכייה הרשמית באליפות, זאת הייתה שמחה טבעית, מתפרצת, בדיוק בתזמון הנכון ובמקום הנכון. ההפניננג הרשמי בראשל"צ יהיה שמח וכיף גדול אבל לא תהיה פה התפרצות רגשות מהבטן של זכייה בתואר אחרי 3 שנים כי המומנט הזה עבר.

אי אפשר לתת גול ניצחון בדקה 90 בדרבי ואז להוסיף ליומן תזכורת "בעוד שבועיים בשעה 17:30 לקפוץ "ישש"" זה לא עובד ככה.

לכן עוד ועוד ועוד פעם צריך להגיד להודות לארגון שהצילו את היום עם הצלחת שלהם וההנפה שהם דאגו לה עם הזכייה הרשמית באליפות, זאת הייתה שמחה טבעית, מתפרצת, בדיוק בתזמון הנכון ובמקום הנכון. ההפניננג הרשמי בראשל"צ יהיה שמח וכיף גדול אבל לא תהיה פה התפרצות רגשות מהבטן של זכייה בתואר אחרי 3 שנים כי המומנט הזה עבר.

אי אפשר לתת גול ניצחון בדקה 90 בדרבי ואז להוסיף ליומן תזכורת "בעוד שבועיים בשעה 17:30 לקפוץ "ישש"" זה לא עובד ככה.

אל תגזים, בואו נפריד בין הזכיה עצמה, עם ההנפה, לבין החגיגות. תמיד החגיגות לאחר סיום העונה.

אל תגזים, בואו נפריד בין הזכיה עצמה, עם ההנפה, לבין החגיגות. תמיד החגיגות לאחר סיום העונה.

נכון זאת הכוונה, ההנפה הייתה צריכה להיות בזמן.

אני יודע שזה 2 דברים שונים, התכוונתי שההפנינג של חגיגות אליפות יהיה כיף גדול אבל זה לא מחליף את ההתחושה של הנפת צלחת ברגע הזכייה שהתפספסה קצת והייתה מתפספסת לגמרי אם לא ההנפה של הארגון שהציל את המצב.

(עבורי זה טוב), אבל האמת קצר מוזר שעשו שכל מנוי יכול לרכוש עוד שניים.

קשה לי להאמין שישאר לקהל הרחב.

הוא ירכש עוד שניים לקהל הרחב...

ותסלחו לי, אבל למי שמנוי הרבה הרבה יותר מגיע גם עשרה כרטיסים מאשר מי שלא מנוי.

לא יודע אם עשרה אבל אין ספק, עשרה מגיע אולי למי שיש לו ניקוד מקסימלי כמוני :thumbs:

שמעתי תלונות של כאלה שלא מנויים, על למה גם עכשיו זה לא פתוח עבורם אחרי שכל העונה סבלו ולא היו יכולים להגיע.

מי שלא היה מנוי יכול היה להשיג כרטיסים העונה לסביב ה-70% מהמשחקים.

הויכוח על קדימות לכרטיסים מעלה לי נוסטלגה חזקה, רק חסר שמישהו יזרוק הערה שמגיע לחיילים קרביים שישמרו להם הקצאות וזה פורום השחקן קלאסי

בכל עניין קדימות למנויים ומשחקים שצריכים ניקוד מסכים לחלוטין (אני מנוי) אבל זה פשוט אבסורד שהגיעו למצב שיכול להיות שאנשים ישארו מחוץ לחגיגות אליפות (לא חושב שיתקרב למלא אבל עדיין). חגיגות אליפות צריכות לפתוח פתח לעוד אוהדים צעירים להגיע כן גם אם אבא שלהם לא מנוי. הדבר שאני הכי זוכר כילד מעונת 96 זה את חגיגות האליפות ואני על הכתפיים של האחים שלי.

לא יודע אם עשרה אבל אין ספק, עשרה מגיע אולי למי שיש לו ניקוד מקסימלי כמוני :thumbs:

שמעתי תלונות של כאלה שלא מנויים, על למה גם עכשיו זה לא פתוח עבורם אחרי שכל העונה סבלו ולא היו יכולים להגיע.

מי שלא היה מנוי יכול היה להשיג כרטיסים העונה לסביב ה-70% מהמשחקים.

עזוב, בתור לא מנוי(מאז שהשתחררתי המזרחי עליון בתפוסה מלאה אז העדפתי לא לחדש) אני אומר לך שאפשר להיכנס ל100% מהמשחקי בית וכמעט כל משחקי החוץ מלבד, מן הסתם, דרבי ובש. אומנם לא במזרחי עליון, אבל במחיר עלות לכל יציע אחר.

עזוב, בתור לא מנוי(מאז שהשתחררתי המזרחי עליון בתפוסה מלאה אז העדפתי לא לחדש) אני אומר לך שאפשר להיכנס ל100% מהמשחקי בית וכמעט כל משחקי החוץ מלבד, מן הסתם, דרבי ובש. אומנם לא במזרחי עליון, אבל במחיר עלות לכל יציע אחר.

סתם תירוצים, השנה מי שרצה להיות במשחק היה יכול להיות כמעט בכולם. להוציא ב״ש בית וחוץ ודרבי בית וחוץ, אוליגם מכבי חיפה בית.

סתם תירוצים, השנה מי שרצה להיות במשחק היה יכול להיות כמעט בכולם. להוציא ב״ש בית וחוץ ודרבי בית וחוץ, אוליגם מכבי חיפה בית.

מכיר מישהו בלי מנוי שמלבד חיפה היה בכמעט כל המשחקים והכל במחיר עלות היו גם משחקים שאנשים מכרו בפחות מחמישים.

יש הפרדה בין האזורים ??

במידה וכן באיזה אזור יהיה האירגון ?

לפי מכבי, לא משנה לאן אתה קונה, תוכל להכנס לכל שער. בפנים יש הפרדה, ולא יהיה מעבר