Jump to content

פרץ עם המרחק הגדול ביותר, שוינפלד המהיר ואצילי מחלץ הכי הרבה בהתקפה

itan17

Recommended Posts

זמן לקצת נתונים מעניינים באדיבות האתר של מנהלת הליגה - דור פרץ רץ הכי הרבה מפתיחת העונה ואחריו דור מיכה (!), עובדה שרק מראה איזה שדרוג ענקי עבר תחת איביץ'.
שוינפלד הכי מהיר במכבי, אחריו אמאדור, עטר ואופואדו.
בהקשר של מסירות מפתח זה ברור, שהמאסטרו מיכה מוביל את הליגה.

באופן לא מפתיע, אצילי עם הכי הרבה ספרינטים (6 בליגה), דריבלים (ודריבלים מוצלחים) ואיומים למסגרת (הכי הרבה בליגה).

פיבן עם הכי הרבה מאבקי אוויר מוצלחים, אחריו גלזר ואז פרץ. פיבן גם עם הכי הרבה חילוצי כדור, ואצילי מוביל את החלק ההתקפי בפרמטר זה.

אגב, בחילוצים בחצי היריבה - גלזר (1), פרץ (2) ואצילי (3). בנוסף, גלזר שני בליגה בכמות החילוצים המוצלחים.

שכטר עם הכי הרבה איבודי כדור, פרץ עם הכי הרבה איבודי כדור בחצי שלנו (7 בליגה) ואז גלזר.

לקינוח, שרן מוביל במסירות את הליגה ובדיוקן, פרץ כבש הכי הרבה בליגה בנגיחות.

נתונים מעניינים - פרץ, אצילי וגלזר מככבים בלא מעט פרמטרים.

שימו לב שזה לא יחסי, אלא פשוט הכמות מתחילת העונה.

זמן לקצת נתונים מעניינים באדיבות האתר של מנהלת הליגה - דור פרץ רץ הכי הרבה מפתיחת העונה ואחריו דור מיכה (!), עובדה שרק מראה איזה שדרוג ענקי עבר תחת איביץ'.

שוינפלד הכי מהיר במכבי, אחריו אמאדור, עטר ואופואדו.

בהקשר של מסירות מפתח זה ברור, שהמאסטרו מיכה מוביל את הליגה.

באופן לא מפתיע, אצילי עם הכי הרבה ספרינטים (6 בליגה), דריבלים (ודריבלים מוצלחים) ואיומים למסגרת (הכי הרבה בליגה).

פיבן עם הכי הרבה מאבקי אוויר מוצלחים, אחריו גלזר ואז פרץ. פיבן גם עם הכי הרבה חילוצי כדור, ואצילי מוביל את החלק ההתקפי בפרמטר זה.

אגב, בחילוצים בחצי היריבה - גלזר (1), פרץ (2) ואצילי (3). בנוסף, גלזר שני בליגה בכמות החילוצים המוצלחים.

שכטר עם הכי הרבה איבודי כדור, פרץ עם הכי הרבה איבודי כדור בחצי שלנו (7 בליגה) ואז גלזר.

לקינוח, שרן מוביל במסירות את הליגה ובדיוקן, פרץ כבש הכי הרבה בליגה בנגיחות.

נתונים מעניינים - פרץ, אצילי וגלזר מככבים בלא מעט פרמטרים.

שימו לב שזה לא יחסי, אלא פשוט הכמות מתחילת העונה.

אני לא אוהב סטטיסטיקות יבשות, כי הן משקרות, שרן מסר הכי הרבה למי? לאמדור?

אצילי חילץ הכי הרבה בשטח היריבה, אבל איבד אחרי פחות מחמש שניות? פרץ עם הכי הרבה איבודים בחלק שלנו כי ככה זה כשאתה קשר אחורי, ברור שאיבד בחלק שלנו יותר מעטר/אצילי/שכטר. נכון שמיכה רב אומן במסירות מפתח, אבל אתה לא מצפה ששכטר יתן יותר, או שראיקו יתן יותר ספרינטים מאצילי.

קיצור, לא אוהב ששדרים מבזבזים על זה מחצית שלימה, לא נכנס לזה בסיום המשחק, ואין לזה (כמעט) שום משמעות בעיני.

אני לא אוהב סטטיסטיקות יבשות, כי הן משקרות,

פרץ עם הכי הרבה איבודים בחלק שלנו כי ככה זה כשאתה קשר אחורי, ברור שאיבד בחלק שלנו יותר מעטר/אצילי/שכטר.

אמורים להשוות את זה בין שחקנים אחרים בליגה בעמדה דומה ולא בין שחקנים אחרים במכבי , ואז הסטטיסטיקות האלה כן שוות משהו

אמורים להשוות את זה בין שחקנים אחרים בליגה בעמדה דומה ולא בין שחקנים אחרים במכבי , ואז הסטטיסטיקות האלה כן שוות משהו

שוב, תראה את (רוב) מה שכתבתי, ותראה שזה כללי, כי אם שרן מוסר לז׳איר ולדסה, או אם אצילי מחלץ כדור ומאבד אותו אחרי כמה שניות, אין חזה שום ערך

שוב, תראה את (רוב) מה שכתבתי, ותראה שזה כללי, כי אם שרן מוסר לז׳איר ולדסה, או אם אצילי מחלץ כדור ומאבד אותו אחרי כמה שניות, אין חזה שום ערך

מסכים שיש נתונים פחות רלוונטיים כמו המסירות של שרן

אבל יש הרבה נתונים מעניינים כשמשווים מול קבוצות אחרות

למשל לדעתי זה מדהים שגלזר מקום שני בליגה בחילוצי כדור בחצי של היריב (אני בכלל הופתעתי שהוא עבר את אצילי)

מסכים שיש נתונים פחות רלוונטיים כמו המסירות של שרן

אבל יש הרבה נתונים מעניינים כשמשווים מול קבוצות אחרות

למשל לדעתי זה מדהים שגלזר מקום שני בליגה בחילוצי כדור בחצי של היריב (אני בכלל הופתעתי שהוא עבר את אצילי)

אולי בהשוואה לשחקנים אחרים בתפקיד שלו, אבל תחשוב על זה שרוב המשחק מתנהל בחצי של היריבה, וגלזר נמצא בערך באמצע הדרך בין החצי לרחבה, הנה לך התשובה, וזה דווקא מוכיח עוד יותר את הטענה שלי.

אחרי שלפי נתוני המנהלת יואל אבוחצירא יותר מהיר מתאו וולקוט אני לא לוקח שום נתון שלהם ברצינות, בטח לא מהירות או כמות ספרינטים.