Jump to content

מכבי ת"א - חדרה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

אצילי מבקיע שערים. לא באנקר אבל לגמרי שחקן חשוב ברוטציה.

13 שערים בכל המסגרות.

בכל אופן צריך חיזוק לשלישייה הקדמית, לא רק לעמדת החלוץ אלא גם שחקני האגף.

עם יוני וצ'יקו, לא חושב שיקרה. מכבי תתחזק בפינצטה(ובצדק רב). יש לה בנוסף את עטר ואצילי. די והותר. אלא אם כן זקוקים לסגל של 35?

מאוד מאוד מרשים. לדעתי אם היה בסגל כבר העונה היה משחק לא מעט. מקווה ומאמין שיהיה איתנו בעונה הבאה.

לגמרי מסכים. הוא הבשורה(הידועה) מהמשחק היום.

לחזור על ססמאות לא הופך את זה לנכון,

איך לעזאזל המשחק הבא מעניין לי את התחת כשהמשחק הבא שאתה מדבר עליו זה חדרה-נתניה? איזה משמעות יש למשחק כזה מבחינתי בתור אוהד מכבי?

תן לו אדם, אל תתיתן לו אדום, בסיטואציה הזאת זה פשוט לא משנה לנו, למכבי.

(זה לא שהוא היה חוזר לשחק את הדקה הזאת, זה מה שאני מסביר לך, הוא נפצע משמעותית ובלאו הכי גמר את המשחק ולא נשארו להם חילופים)?

וזה קשור?

אתה יודע, זה שאותך כאוהד מכבי לא מעניין אם הוא יקבל אדום או לא, לא אומר שאין להרחקה הזאת משמעות.

משחק חלש מאוד, אולי אופאדו במקום אצילי, יונתן כהן במקום שכטר, גם אם זה לא תפקוד אידיאלי בשבילו, ומיכה פותח את המשחק יעזרו להעיר קצת את הקבוצה

אני מבין את ירידת המתח לאחר סגירת האליפות וההדחה מהגביע, שלא נשאר על מה לשחק חוץ מלסיים עונה בלי הפסדים ואני לא יודע כמה זה "מהבהב" מעל ראשי השחקנים,

אבל מצד שני, רבאק, דווקא עכשיו תנצלו את זה לעלות למגרש ולהנות מכדורגל, תעשו עקבים, משולשים, תפציצו מרחוק, תעשו דברים שבמאני טיים אי אפשר לעשות, דווקא עכשיו נראה שהם עולים בלי פלפל.

השחקנים נתנו עונה גדולה והיו המוכנות לכל משחק כמו שצריך עד המשחק נגד ב"ש בסיבוב השני, מאז הקבוצה בניוטרל ועדיין מנצחת

כל התלונות פה הזויות בעיני

לגבי מיכה ואופאדו, אתה לא תשווק שחקנים שחוזרים מפציעה בשביל משחק גארבג' בסוף עונה

עונה הבאה יש מטרות חדשות ותרצה אותם כשירים

אתה יודע, זה שאותך כאוהד מכבי לא מעניין אם הוא יקבל אדום או לא, לא אומר שאין להרחקה הזאת משמעות.

אוקיי, אבל שוב, מה זה מעניין אותי? למה לנסות לכפות עליי שזה יעניין אותי? זה לא,

מבחינתי שיתן אדום, שלא יתן אדום (ולמען הסר ספק, כן הגיע אדום), ברגע שהוא נפצע ולא יכול היה להמשיך ואין להם חילוף נוסף אין הבדל מעשי מבחינתנו, כי בלאו הכי הם ישארו עם עשרה שחקנים,

אתה רוצה לדבר ברומו של עולם על צדק ושמגיע לו להיות מורחק מהמשחק הבא זה סבבה, אבל אני מסתכל על הדברים בעיניים של אוהד מכבי, תן לשחק את הדקה האחרונה שנשארה ושחרר אותנו מהVAR בסיטואציה הספציפית שנוצרה, גם ככה הדבר הזה שחט את הזרימה של הכדורגל שמלכתחילה לא הייתה גבוהה בכדורגל הישראלי ועד כה לא בדיוק הביא להחלטות צודקות יותר, אז שיעזבו אותי מהחרא הזה

השחקנים נתנו עונה גדולה והיו המוכנות לכל משחק כמו שצריך עד המשחק נגד ב"ש בסיבוב השני, מאז הקבוצה בניוטרל ועדיין מנצחת

כל התלונות פה הזויות בעיני

לגבי מיכה ואופאדו, אתה לא תשווק שחקנים שחוזרים מפציעה בשביל משחק גארבג' בסוף עונה

עונה הבאה יש מטרות חדשות ותרצה אותם כשירים

שום תלונות על הקבוצה, עונה היסטורית,

אמרתי רק שאני לא מבין למה הם לא עולים לגרביץ' הזה בשביל להנות מהרגע ולשחק חופשי ופשוט להנות, הזדמנות נדירה לעקבים, משולשים וכו'.

שום תלונות על הקבוצה, עונה היסטורית,

אמרתי רק שאני לא מבין למה הם לא עולים לגרביץ' הזה בשביל להנות מהרגע ולשחק חופשי ופשוט להנות, הזדמנות נדירה לעקבים, משולשים וכו'.

תפסו יום רע, קורה

במשחקים הקודמים שיחקת טוב ואיימת מלא

היום פחות

תפסו יום רע, קורה

במשחקים הקודמים שיחקת טוב ואיימת מלא

היום פחות

קורה בטח אחרי ירידת מתח, לא על זה אני מדבר.

אני אומר שהייתי רוצה לראות את השחקנים, בפרט היצירתיים יותר, עולים במטרה להנות מהמשחק, בלי קשר לתוצאה בכלל, תהנו ותעשו מהלכים יפים לעין

לא בתור ביקורת, סתם בתור רצון לראות כדורגל יפה

איך זה עובד? זה עלה לפני שהמשחק התחיל.

חחחחחחח הזכרת לי פעם שהעלו גם כתבה על הפסד שלנו ושהמאמן צריך ללכת הביתה באתר ONE בצד ימין למעלה איפה שהיו (עדיין יש?) דעות וזה היה בערך במחצית בכלל (כמובן שלא הפסדנו בסוף, לא זוכר אם גם ניצחנו)

גאון מי שזוכר מתי זה היה

זה ברמת השלמה שרף כותב תור דעה על משחק שלא ראה בכלל.

אצילי זה 0 או 1. זה או שהוא טוב או שהוא לא טוב. אין משחק שאפשר להגיד עליו שהוא היה בינוני.

זאת הבעיה שלו, וזה מתבטא גם בהתפלגות השערים שלו.

בדיוק מילה במילה מה שאמרתי לאבא שלי היום, זה מדהים.

אין משחק 1 שתגיד על אצילי ואללה שיחק סבבה היה טוב/סביר.

זה או חלש להחריד או טוב בטירוף אין אצלו אפור

אוקיי, אבל שוב, מה זה מעניין אותי? למה לנסות לכפות עליי שזה יעניין אותי? זה לא,

מבחינתי שיתן אדום, שלא יתן אדום (ולמען הסר ספק, כן הגיע אדום), ברגע שהוא נפצע ולא יכול היה להמשיך ואין להם חילוף נוסף אין הבדל מעשי מבחינתנו, כי בלאו הכי הם ישארו עם עשרה שחקנים,

אתה רוצה לדבר ברומו של עולם על צדק ושמגיע לו להיות מורחק מהמשחק הבא זה סבבה, אבל אני מסתכל על הדברים בעיניים של אוהד מכבי, תן לשחק את הדקה האחרונה שנשארה ושחרר אותנו מהVAR בסיטואציה הספציפית שנוצרה, גם ככה הדבר הזה שחט את הזרימה של הכדורגל שמלכתחילה לא הייתה גבוהה בכדורגל הישראלי ועד כה לא בדיוק הביא להחלטות צודקות יותר, אז שיעזבו אותי מהחרא הזה

לכפות עליך שזה יעניין אותך? מה? אני אפילו לא יודע איך להגיב לדבר הזה.

תראה, כל הדיון הזה התחיל מההודעה הזו:

דקה 93 הוא הולך לVAR כאשר לא משנה מה יחליט ישרוק אח"כ לסיום, איזה מיותר, פשוט תוותר לו על האדום וזהו מה זה כבר משנה

מעבר לעניין שהוא לא שרק מיד אחר כך לסיום, מה זה לוותר על האדום? ברור שיש לו משמעות. זה לא משנה אם זה מעניין אותך או לא, אותי לא מעניין החילופים של היריבים למשל, אז מה אתה אומר, צריך לאסור עליהם לעשות חילופים?

אם אתה רוצה לפלוט שטויות כי זה מעיניים של אוהד אז אחלה, זה פורום אוהדים, רק בפעם הבאה במקום להתווכח עם אנשים על גבי שני עמודים, פשוט תגיד שאין מה להתייחס להודעה הזאת ברצינות.

בדיוק מילה במילה מה שאמרתי לאבא שלי היום, זה מדהים.

אין משחק 1 שתגיד על אצילי ואללה שיחק סבבה היה טוב/סביר.

זה או חלש להחריד או טוב בטירוף אין אצלו אפור

משום מה לא זכור לי משחק טוב בטירוף שלו.

לכפות עליך שזה יעניין אותך? מה? אני אפילו לא יודע איך להגיב לדבר הזה.

תראה, כל הדיון הזה התחיל מההודעה הזו:

מעבר לעניין שהוא לא שרק מיד אחר כך לסיום, מה זה לוותר על האדום? ברור שיש לו משמעות. זה לא משנה אם זה מעניין אותך או לא, אותי לא מעניין החילופים של היריבים למשל, אז מה אתה אומר, צריך לאסור עליהם לעשות חילופים?

אם אתה רוצה לפלוט שטויות כי זה מעיניים של אוהד אז אחלה, זה פורום אוהדים, רק בפעם הבאה במקום להתווכח עם אנשים על גבי שני עמודים, פשוט תגיד שאין מה להתייחס להודעה הזאת ברצינות.

אתה יכול לחזור על זה עוד 2 עמודים נוספים אבל זה לא יהפוך את זה לנכון.

מבחינת מכבי ת"א (שמת לב שאתה בפורום מכבי ת"א ולא בפורום כדורגל ישראלי או בפורום אוהדי נבחרת צרפת, כן? לכן הבקשה שלך לגילוי נאות לפני כל הודעה שההודעה נכתבה מזווית ראייה של אוהד מכבי ולא מאוהד כדורגל גנרי קצת מוזרה וזה בלשון המעטה) שוב אתה חוזר על סיסמה ריקה מתוכן שלאדום הזה הייתה משמעות מבחינתנו כשבפועל אין, ואתה עוד מגדיל ומתבל את זה בהערה צינית לא קשורה על חילופים של היריבה (מה?) בניסיון להגחיך את הטענה השנייה מסיבה כלשהי.

ולעניין, אין לאדום של קארצב שום משמעות מבחינתנו שכן הוא בלאו הכי נפצע וסיים את המשחק ובלאו הכי לא היו להם עוד חילופים כך שבין אם השופט היה מרחיק אותו או לא, הם היו מסיימים את המשחק בעשרה שחקנים. עובדתית לא הייתה פה שום השפעה על המשחק, כך שמבחינתי בתור אוהד מכבי שרוצה לראות לראות כבר משחק כדורגל לעזאזל ולא כדורסל שכל שנייה עוצרים ונגשים למזכירות אם אין משמעות לאדום הזה אז שהשופט יחליט לבד כמו שעשו עד היום אם זה אדום או לא, שיוציא או שיוותר רק שיחליט כבר וימשיך הלאה ולא ילך עכשיו לשעתיים לVAR עד שיחליט (בפועל עזבו שזה לקח כמה שניות כי לשם שינוי תקתקו את זה מהר, לא היה איך לדעת את זה מראש בזמן שכתבתי את ההודעה) ואם הוא לא מסוגל לעשות את זה שיביאו שופט שכן מסוגל.

אתה מדבר איתי על משמעות של האדום מבחינה ספורטיבית למשחק הבא? אז שוב, זה לא מעניין אותי-מכבי ת"א- אם קארצב ישחק או לא ישחק במדי חדרה מול מכבי נתניה, מה המשחק של חדרה-נתניה רלוונטי אליי בתור אוהד מכבי שבסה"כ רוצה לראות משחק זורם ושופט שמקבל החלטות בלייב אלא אם כן ממש יש פה קטטרופה שצריך למנוע ואז ניגשים לVAR ובדקה ה93 כשבלאו הכי השחקן הזה כבר לא יכול להמשיך אין פה דרמה לכאן או לכאן, שיהיה קצת החלטי וישחרר את המשחק.

העצירות האלו נוראיות, אני אפילו לא מדבר איתך על מצב ששחקן נותן גול ואז כולם מחכים עם ה"ישש" כדי לראות מה הVAR יגיד, זה כבר הופך יותר ויותר לכדורסל במובן הרע של המילה.

השופטים מסתמכים יותר מידי על הVAR וגם החלטות שהם יכולים וצריכים לקבל לבד הם בודקים פעמיים וזה פשוט נהיה רע, בפרט כשיש החלטות שגויות שכן צריך לבדוק וכן יש להן משמעות כמו פנדלים במשחק גביע מכריע הם לא בודקים ועוד לא אמרנו אף מילה על כך שהם עושים לא פחות, אם לא יותר, טעויות עם הVAR מאשר בלעדיו.

אז אסביר עוד פעם כי אתה לא מבין מה אני אומר ואתה מכניס לי מילים לפה.

זה לא משנה אם לאדום היה משמעות מבחינתו או לא (ואני זורם איתך על הקטע שהוא לא יכול היה לחזור לשחק, כי כאמור, זה לא משנה), אני גם לא טענתי את זה. לאדום היה משמעות לקבוצות אחרות, בראשן חדרה עצמה שהייתה איתך על המגרש, ולכן להגיד שזה לא משנה ושאפשר לוותר על זה, זה מגוחך.

שוב, אין בעיה שאתה מדבר שטויות בלהט הרגע, אמרנו כבר שזה פורום אוהדים, אבל להמשיך ולהתווכח כאילו השופט באמת היה צריך לוותר על הבדיקה גם אם הוא חשב שיש בה צורך בגלל שאותך זה לא מעניין, זה מטומטם.

אז אסביר עוד פעם כי אתה לא מבין מה אני אומר ואתה מכניס לי מילים לפה.

זה לא משנה אם לאדום היה משמעות מבחינתו או לא (ואני זורם איתך על הקטע שהוא לא יכול היה לחזור לשחק, כי כאמור, זה לא משנה), אני גם לא טענתי את זה. לאדום היה משמעות לקבוצות אחרות, בראשן חדרה עצמה שהייתה איתך על המגרש, ולכן להגיד שזה לא משנה ושאפשר לוותר על זה, זה מגוחך.

שוב, אין בעיה שאתה מדבר שטויות בלהט הרגע, אמרנו כבר שזה פורום אוהדים, אבל להתווכח כאילו הוא באמת היה צריך לוותר על הבדיקה גם אם השופט חשב שיש בה צורך בגלל שאותך זה לא מעניין, זה מטומטם.

אבל זה בדיוק מה שאתה\אתם עושים, מתווכחים עם הודעה שנכתבה בLIVE של משחק, בוודאי שבתור אוהד מכבי (אם סיכמנו שלגבי מכבי זה לא היה רלוונטי זה כבר טוב, שוב, גם לא התווכחתי איתך שלגבי חדרה זה כן רלוונטי) הרצון שלך ב0:0 הוא שהשופט כבר יסגר על עצמו יחליט ויתן לנו לנסות לשים גול בשניות האחרונות שנשארו. (מה שברוך המיכה קרה בסוף)

לא אמרתי שהאדום לא משמעותי לחדרה/נתניה, אמרתי שבתור אוהד מכבי הם לא מעניינים אותי ומבחינתנו אין לזה משמעותי אז מבחינתי שיחליט מה שיחליט ויחדש כבר את המשחק לפני שהוא יסיים אותו (כי זה היה ממש על השניות של הסיום), תן אדום, אל תתן אדום, זה לא משנה "לי"(מכבי) רק תחדש את המשחק כבר

יפה, אז הסבירו לך שכן יש לאדום משמעות, גם אם לא לנו, ושזה לא שכונה פה שאומרים "יאללה חליק כן אדום לא אדום". פה זה יכל להסתיים, אבל העדפת להתווכח על למה השופט לא היה צריך לבדוק.