Jump to content

מכבי ת"א - חדרה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

שכטר ואצילי זה חומר למחשבה לעונה הבאה.

לא מחזיק מאצילי בלשון המעטה, לא אזיל דמעה אם הוא ירצה לצאת שוב לאירופה בסוף העונה, לא אריח מעבר לזה כי בעונה כזאת צריך לכבד את כל השחקנים ללא יוצא מהכלל ולכן לא תשמע ממני ביקורת "קשה",

אבל כן אפשר להגיד שאני מקווה שתהיה אלטרנטיבה באגף.

מעניין לי את הביצה השמאלית שקארצב יענש ולא ישחק במשחק חסר החשיבות של חדרה מול נתניה,

אם כבר להפך, אני מעדיף שהוא כן ישחק בתור מושאל שלנו.

ברגע שקארצב נפצע ולא יכול היה להמשיך ולא היו להם חילופים נוספים(?) אז זה לא משנה אם הרחקת אותו או לא לדקה האחרונה של המשחק כי בלאו הכי הוא לא היה משחק,

את הגול הזה היית נותן גם אם הוא היה מורחק באדום או גם אם סתם היה יוצא מהמשחק בגלל פציעה.

אתה מביך את עצמך גבר מספיק לאנוס את המציאות. זה משנה נטו למשחק הבא.

מה הקשר אבל? הוא הלך לואר כי היה ספק לגבי האדום. אני לא מבין על מה אתה מתלהם. לי לא היה ספק לגבי האדום, אבל אם זה היה הפוך הייתי שמח שיבדקו.

אדום קל, אני לא מתווכח איתך. אני אומר שאם בלאו הכי נגמרו להם החילופים ובלאו הכי מדובר בדקה 93 והשחקן נפצע משמעותית ולא יוכל לשחק את הכמה שניות שנשארו, אז לנו זה לא שינה הרבה

מעניין לי את הביצה השמאלית שקארצב יענש ולא ישחק במשחק חסר החשיבות של חדרה מול נתניה,

אם כבר להפך, אני מעדיף שהוא כן ישחק בתור מושאל שלנו.

אני מעדיף שכל משחק יתחיל מ- 3:0 למכבי

אתה מביך את עצמך גבר מספיק לאנוס את המציאות. זה משנה נטו למשחק הבא.

לחזור על ססמאות לא הופך את זה לנכון,

איך לעזאזל המשחק הבא מעניין לי את התחת כשהמשחק הבא שאתה מדבר עליו זה חדרה-נתניה? איזה משמעות יש למשחק כזה מבחינתי בתור אוהד מכבי?

תן לו אדם, אל תתיתן לו אדום, בסיטואציה הזאת זה פשוט לא משנה לנו, למכבי.

(זה לא שהוא היה חוזר לשחק את הדקה הזאת, זה מה שאני מסביר לך, הוא נפצע משמעותית ובלאו הכי גמר את המשחק ולא נשארו להם חילופים)?

אני מעדיף שכל משחק יתחיל מ- 3:0 למכבי

וזה קשור?

איזה שחקן זה קראצב. הוא נראה יותר טוב כמעט מכל אחד שאני זוכר בגילו.

מאוד מאוד מרשים. לדעתי אם היה בסגל כבר העונה היה משחק לא מעט. מקווה ומאמין שיהיה איתנו בעונה הבאה.

אדום ברור לשירן

אם זה נגדנו אנחנו תולים את השופט

בחצי המגרש כשטיבי לצידו. לא אדום באף מצב ואפילו שופטי הואר שאוהבים להחמיר איתנו נתנו לזה לעבור. אגב, אני בכלל לא מדבר על העובדה שלוסיו קפץ לפניו וייני אפילו לא נגע.

לחזור על ססמאות לא הופך את זה לנכון,

איך לעזאזל המשחק הבא מעניין לי את התחת כשהמשחק הבא שאתה מדבר עליו זה חדרה-נתניה? איזה משמעות יש למשחק כזה מבחינתי בתור אוהד מכבי?

תן לו אדם, אל תתיתן לו אדום, בסיטואציה הזאת זה פשוט לא משנה לנו, למכבי.

(זה לא שהוא היה חוזר לשחק את הדקה הזאת, זה מה שאני מסביר לך, הוא נפצע משמעותית ובלאו הכי גמר את המשחק ולא נשארו להם חילופים)?

וזה קשור?

אם כבר כותבים פה על פנטזיות לטובת מכבי...

בחצי המגרש כשטיבי לצידו. לא אדום באף מצב ואפילו שופטי הואר שאוהבים להחמיר איתנו נתנו לזה לעבור. אגב, אני בכלל לא מדבר על העובדה שלוסיו קפץ לפניו וייני אפילו לא נגע.

אוו תודה רבה. לוסיו נתן שם זינוק שלא מבייש את מייקל פלפס בבייג'ינג 2008. שום מגע. אצילי במחצית הראשונה לא קיבל על איזה שריקה אפילו על סף הרחבה של חדרה.

המשחק הכי חלש שלנו העונה במיוחד בהגנה קצת יותר חדות מחדרה והם היו כובשים ומסבכים אותנו.

משחק חלש מאוד, אולי אופאדו במקום אצילי, יונתן כהן במקום שכטר, גם אם זה לא תפקוד אידיאלי בשבילו, ומיכה פותח את המשחק יעזרו להעיר קצת את הקבוצה

אני מבין את ירידת המתח לאחר סגירת האליפות וההדחה מהגביע, שלא נשאר על מה לשחק חוץ מלסיים עונה בלי הפסדים ואני לא יודע כמה זה "מהבהב" מעל ראשי השחקנים,

אבל מצד שני, רבאק, דווקא עכשיו תנצלו את זה לעלות למגרש ולהנות מכדורגל, תעשו עקבים, משולשים, תפציצו מרחוק, תעשו דברים שבמאני טיים אי אפשר לעשות, דווקא עכשיו נראה שהם עולים בלי פלפל.

אצילי נראה סובל באלוהים. אני מסתכל עליו תקופה הוא כל הזמן מאבד המון כדורים, נראה אדיש וכאילו זורק זין, כבר חודשים שהוא חלש להחריד. כמו שרשמתי בעבר, לחשוב מה עושים עם שכטר ואצילי.

מה אתה היית עושה איתם?

אצילי מבקיע שערים. לא באנקר אבל לגמרי שחקן חשוב ברוטציה.

13 שערים בכל המסגרות.

בכל אופן צריך חיזוק לשלישייה הקדמית, לא רק לעמדת החלוץ אלא גם שחקני האגף.

אצילי זה 0 או 1. זה או שהוא טוב או שהוא לא טוב. אין משחק שאפשר להגיד עליו שהוא היה בינוני.

זאת הבעיה שלו, וזה מתבטא גם בהתפלגות השערים שלו.