Jump to content

מכבי ת"א - חדרה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

דקה 93 הוא הולך לVAR כאשר לא משנה מה יחליט ישרוק אח"כ לסיום, איזה מיותר, פשוט תוותר לו על האדום וזהו מה זה כבר משנה

זה קצת שינה

כניסה של אדום והרחקה להמשך לעוד כמה משחקים. כן מכוון לא מכוון, זו כניסה עם שני רגליים עם הפקקים לעבר שחקן זמן ארוך לאחר שחרור הכדור.

את מה? הוא בלאו הכי נפצע ויצא

הוא קם ואמרת שגם ככה הוא ישרוק לסיום. הוא לא שרק, נתת

להם גול בעשרה שחקנים. לא הבנתי איפה אתה לא מבין את מה זה שינה. אגב, האדום די רלוונטי להם למשחק הבא.

את מה? הוא בלאו הכי נפצע ויצא

אלא אם כן יש להם חילוף נוסף, לא עקבתי

תגיד לי אתה אמיתי? מה זה משחק בשכונה? ידוע לך שגם אדום משמעותו הרחקה מהמשחק הבא?

תגיד לי אתה אמיתי? מה זה משחק בשכונה? ידוע לך שגם אדום משמעותו הרחקה מהמשחק הבא?

מעניין לי את הביצה השמאלית שקארצב יענש ולא ישחק במשחק חסר החשיבות של חדרה מול נתניה,

אם כבר להפך, אני מעדיף שהוא כן ישחק בתור מושאל שלנו.

הוא קם ואמרת שגם ככה הוא ישרוק לסיום. הוא לא שרק, נתת

להם גול בעשרה שחקנים. לא הבנתי איפה אתה לא מבין את מה זה שינה. אגב, האדום די רלוונטי להם למשחק הבא.

ברגע שקארצב נפצע ולא יכול היה להמשיך ולא היו להם חילופים נוספים(?) אז זה לא משנה אם הרחקת אותו או לא לדקה האחרונה של המשחק כי בלאו הכי הוא לא היה משחק,

את הגול הזה היית נותן גם אם הוא היה מורחק באדום או גם אם סתם היה יוצא מהמשחק בגלל פציעה.

מעניין לי את הביצה השמאלית שקארצב יענש ולא ישחק במשחק חסר החשיבות של חדרה מול נתניה,

אם כבר להפך, אני מעדיף שהוא כן ישחק בתור מושאל שלנו.

ברגע שקארצב נפצע ולא יכול היה להמשיך ולא היו להם חילופים נוספים(?) אז זה לא משנה אם הרחקת אותו או לא לדקה האחרונה של המשחק כי בלאו הכי הוא לא היה משחק,

את הגול הזה היית נותן גם אם הוא היה מורחק באדום או גם אם סתם היה יוצא מהמשחק בגלל פציעה.

מה הקשר אבל? הוא הלך לואר כי היה ספק לגבי האדום. אני לא מבין על מה אתה מתלהם. לי לא היה ספק לגבי האדום, אבל אם זה היה הפוך הייתי שמח שיבדקו.