Jump to content

מכבי ת"א - חדרה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

הסוף מתקרב, זה גם עצוב בגלל שנפרדים מהעונה המדהימה הזאת וגם משמח כי מתקרבים מאוד לשבירת כל השיאים וגם היום חייבים ניצחון.

הסגל כנראה לא יהיה הכי נוצץ אבל אנחנו צריכים לוודא מהצד שהעבודה נעשתה, שבת, שעה מושלמת מזג אוויר נהדר - צאו לנתניה ותהנו מהשברירים האחרונים שנשאר לעונה הקסומה הזאת - יאללה מכבי.

לא ברורה לי השירה לפני המשחק למושאלים

נחמד הכרוז של חדרה, אומר האלופה וזה. לא כמו בני יהודה

גם הכרוז מושאל

פיבן משחק שני ברצף לא בסגל, פצוע?

במידה ומעדיפים לתת קרדיט לטיבי ולבדוק איך הוא, אזי שפיבן נשאר בחוץ כברירת מחדל, כי ייני ואמאדור עדיפים עליו. במחזורים הקודמים אמאדור פתח, הפעם ייני.

הזייה ששחקנים שלנו לא מצליחים להשתלט על פס פשוט. שכטר ואצילי כבר תקופה משחקים נורא. אני חושב ששכטר לא שחקן מספיק טוב לדעתי למכבי. חצי עונה אני חושב ככה

7 שערים ו5 בישולים כשבילה חצי עונה על הספסל. אין לך אפשרות להביא את אמבפה, נסתפק בשכטר.

7 שערים ו5 בישולים כשבילה חצי עונה על הספסל. אין לך אפשרות להביא את אמבפה, נסתפק בשכטר.

הייתי שמח שיגיע חלוץ ושכטר יתחיל בספסל(חושב שהוא שחקן טוב אבל הגיל מהווה פאקטור)

לגבי שאר הקבוצה אנחנו מסוף דצמבר בים, עדיין מגדילים את הפער ולאנשים עוד יש תלונות

מעניין מה היה קורה אם לא היינו בעונה היסטורית אלא טיפה פחות ואיך אנשים היו מגיבים