Jump to content

חנות ק"ש

liewec815

Recommended Posts

תקשיבו, מאז שהחנות בדיזנגוף נסגרה השירות של מכבי פשוט נוראי בכל מה שקשור בחנות.
מי שמכיר אותי יודע שאני זונה של מרצ' ואני "לקוח מכובד" בחנות של מכבי.
בדיזנגוף וואלה היה שירות מדהים וגם החנות הייתה מרשימה והייתה אשכרה חווית קנייה. מאז שנשארנו רק עם ק"ש המצב על הפנים, שירות זוועה, טועים בהזמנות, שולחים אותך למקומות סתם כדי להוריד אותך מהם, על הפנים.
אני יכול לתת פה יותר מדי דוגמאות מהשנתיים האחרונות אבל בשביל הקטע, הדוגמה האחרונה היא שבאתי לקנות את החולצת בית עם הפאץ' אליפות ולא היו להם פונטים תואמים במספרים (רציתי ייני ולא היה 2 ו1 באותו פונט) ואז שאמרתי יאללה נעשה שחקן אחר אז לא היה שחקן אחד שיש להם את כל האותיות שלו (לא היה E למשל שזה מוריד כבר חצי סגל). הפתרון של הבחור היה שאני אלך לראשון ועם כל הכבוד אני גר בתל אביב ואוהד קבוצה מתל אביב ואני לא אלך לראשון בשביל הסיכוי שלהם אולי יהיה, אז שאלתי אותו אם אני אזמין באינטרנט זה יעזור לי הוא ענה שכן ששם יש את כל המידות וכל המספרים והכל סבבה. אוקיי, נכנסתי לאינטרנט ואין יותר חולצות L למרות שבחנות היה.....

בקיצור, עוד מישהו מרגיש כמוני שמאז שק"ש זאת החנות המרכזית זה פשוט גובל בביזיון ולא כיף יותר לזרוק מלא כסף על חולצות ועל שטויות של מכבי?

העניין הוא שקריית שלום זו לא החנות המרכזית, אלא ראשון. זה עקום, אבל ישתנה כשנחזור לבלומפילד ותיפתח שם חנות חדשה שאני מעריך שתהיה המרכזית.

אני הזמנתי מהאינטרנט עם הדפס והגיע לי בלי

שלחתי מייל ואמרו לי לבוא לחנות ויעשו בלי בעיה

עכשיו אני רק צריך למצוא זמן כדי להגיע לת"א במיוחד בשביל זה

מה שיש בקניון הזהב זה כמו דוכן. לא חנות כמו שהיה בסינימה..

בסינמה החנות נסגרה מזמן וזה הפך לדוכן לכמה חודשים טובים.

אני הזמנתי מהאינטרנט עם הדפס והגיע לי בלי

שלחתי מייל ואמרו לי לבוא לחנות ויעשו בלי בעיה

עכשיו אני רק צריך למצוא זמן כדי להגיע לת"א במיוחד בשביל זה

ממליץ לך מאוד לבדוק איתם אולי טלפונית לפני שאתה הולך. כמו שכתבתי, אין להם שם מספרים ואותיות.

חבל שסגרו בדיזנגוף.

לקבוצה הגדולה של העיר מגיע שתהיה חנות במיקום הכי מרכזי העיר (כמו פריז בשאנז אליזה, זניט בנבסקי פרוספקט, ריאל בגראן ויה וכו'...).

יודע שזה לא ממש קשור אבל אשאל פה בכל זאת

האם קרה למישהו מאז המעבר לייצור עצמי, שהחולצות הורידו צבע אחת על השנייה? אני מדבר גם על מצב של אחרי כמה כביסות ולאו דווקא אחרי הכביסה הראשונה

לא זוכר מתי אבל די מזמן... זה לא חדש.
בכל מקרה, קיבלתי היום הודעה ממכבי שעכשיו הם מילאו את המלאי בחנות של המספרים והאותיות. שוקל אם אשכרה ללכת שוב... מפחד כבר מעוד ביזיון...

אבד לי המנוי. מכבי לא עונים במספרים שיש באתר. יש למישהו ניסיון עם זה ? המשחק עם בני יהודה ממש מעבר לפינה. תודה

בגדול אתה יכול לגשת לקופות ולהדפיס כרטיס.

10₪ צריך לשלם לדעתי