Jump to content

מאוויס צ'יבוטה - מדרון חלקלק

Sawyerdroid

Recommended Posts

תאמלקו מה אמר

שאנחנו מועדון חרא שהרס לו את החיים ואת הקריירה והוא שמח שהוא לא אצלנו ושאמא שלו זונה.

אם יפתחו במילון את המושג כפוי טובה, תהיה תמונה של מאוויס צ'יבוטה.

אם תחפש בגוגל כפוי טובה הוא יעלה כתוצאה ראשונה, מודגש במסגרת בלי תשלום.

כל מי ששמע אותו מתבטא אי פעם מבין שמדובר בבן אדם מאוד מאוד מאוד טיפש.

מעניין שכל כך הרבה שחקנים, גם שחקני בית, עזבו את מכבי בשנים האחרונות ולכולם יש רק דברים טובים להגיד. כנראה שאף אחד מהם לא היה טיפש ברמה שלו, שזה לא מפתיע בהתחשב בכך שאיי קיו אחד פחות והוא נובח (קרדיט לסלבה).

קראתי את הראיון בספורט 5, באמת שזה נשמע כמו בנאדם שהצלחנו בתור קהל למרר לו תחיים אחרי ששיחק מלוכלך והוא עכשיו מנסה להחזיר לנו.

בכללי, הוא מתבטא כמו בנאדם אידיוט.

עשרות שחקנים שעברו במכבי בשנים האחרונות, לא זכור לי אחד שהיה לו מילה אחת רעה להגיד על המועדון.

ברור לכולנו שכל הסיפור הזה זה חרטא, גם ברור לכולנו שהתקשורת המחורבנת בארץ לא תשאל אפילו פעם אחת איך יכול להיות שעשרות שחקנים שאין להם כבר שום קשר למכבי, זרים, ישראלים, אנשי צוות, כולם ממליצים על מכבי ורק לצייד הזברות הזה יש רק מילים רעות לומר.

קראתי את הראיון בספורט 5, באמת שזה נשמע כמו בנאדם שהצלחנו בתור קהל למרר לו תחיים אחרי ששיחק מלוכלך והוא עכשיו מנסה להחזיר לנו.

עשרות שחקנים שעברו במכבי בשנים האחרונות, לא זכור לי אחד שהיה לו מילה אחת רעה להגיד על המועדון.

ברור לכולנו שכל הסיפור הזה זה חרטא, גם ברור לכולנו שהתקשורת המחורבנת בארץ לא תשאל אפילו פעם אחת איך יכול להיות שעשרות שחקנים שאין להם כבר שום קשר למכבי, זרים, ישראלים, אנשי צוות, כולם ממליצים על מכבי ורק לצייד הזברות הזה יש רק מילים רעות לומר.

חתיכת בן זונה עלוב, כפוי טובה, שמחפש להצדיק את ההתנהגות חסרת הכבוד שלו.

שימות שם.

אין מה להתרגש, ילדי זין היו ויהיו, אני מבסוט שכמו במקרה רייכרט הצלחנו לעשות רווח על הפרצוף הבכייני שלו לפני שהמניה קורסת. דורטמונד עאלק

אוי הוא כל כך אידיוט.. אם מישהו שמע/השיג את הקלטת הווטאסאפ שלו שהוא הקליט לאוהדי בני יהודה אחרי המשחק שהם נהמו לשחקני ביתר, מבין שמדובר באהבל רציני.

עם זאת, את תקשורת הספורט זה לא מעניין והם רק חיכו שמישהו יבוא ויטנף עלינו. חבל שמכבי בחרה שלא להגיב על הכתבה.

בלי לקרוא (רק את הכותרת) זה נשמע שמינימום מתעללים בשחקנים ולא משחררים אף אחד (דווקה מכבי הכי פראיירים בקטע הזה של לשחרת שחקנים) בנוסף אני רואה את החברויות לא נראה לי שהשחקנים מתעללים אחד בשני

מההתחלה עוד שהוא המציא נהמות היה ברור שזה הולך לכיוון הזה.

הוא בנאדם אפס ואני באמת מאחל לו פציעה קשה שתגרום לו לפרוש.

בן זונה.

מדבר כמו כדורגלן ישראלי גנרי שיוצא לאירופה, מיובש, לא מבין למה ואומר בראיונות שזה לא מקצועי, שהמאמן שיקר לו ועוד אלוהים יודע מה. מודעות עצמית נמוכה וסטנדרטים נמוכים אפילו יותר.

האמת שכיף שזה בהקשר של מכבי.

כל מי ששמע אות כנראה שאף אחד מהם לא היה טיפש ברמה שלו, שזה לא מפתיע בהתחשב בכך שאיי קיו אחד פחות והוא נובח (קרדיט לסלבה).

אתה מתכוון נוער, כי הוא כבר נובח.

אפס מאופס ככה בדיוק מתנהל שחקן שעתיד להיכשל

בזמנו אחים לסמל שהוא רק הגיע עזרו לו מאוד ..

למישהו במקרה יש הוכחות לזה??

אפס מאופס ככה בדיוק מתנהל שחקן שעתיד להיכשל

בזמנו אחים לסמל שהוא רק הגיע עזרו לו מאוד ..

למישהו במקרה יש הוכחות לזה??

אני אישית שלחתי הודעה לאחים לסמל בזמן שהיה בנוער שידאגו במכבי להזמין אותו לחג המולד עם הזרים בשביל שלא יהיה לבד אחרי שראיתי פוסט שלו שהוא לבד בחג.

כמו שכתבתי כמה פעמים, אני מכיר אותו אישית. הוא באמת טיפש בצורה יוצאת דופן וכפוי טובה שאין שני לו.

אבל זה לא מעניין,

מעניין הפעולה שלו להמציא גזענות כדי להפיל את מכבי. זה שימוש ככ ציני בדבר ככ נורא שאמור להפריע לו יותר מכולם.

איזה דמות דוחה. איזה איש קטן.

ממש מבאס אותי שעברנו על זה בשקט.