Jump to content

מאוויס צ'יבוטה - מדרון חלקלק

Sawyerdroid

Recommended Posts

קראתי איפשהו שהיו 3-4 כאלה וסתמו להם את הפה מהר מאוד.

לכן "אם".

הוא טוען שזה היה כל המשחק, לכן אם היו 3-4 שהושתקו מהר, אז האם שלך לא רלוונטי

קיצר סתם אפס שלא ידע להתמודד עם הקללות הלא גזעניות של הקהל וניסה לעשות פרובוקציה כדי שיתאימו מהמשחק האלים שלו אתמול וזה שהוא נוטרל פעם אחר פעם

לכן "אם".

קראת איפשהו אה? כמה קל לדבר בלי לדעת עובדות.

תבואו ליציע ותגיד לנו בדיוק אם היה וכמה היה עד אז עדיף שתשתוק.

לכן "אם".

"אתה הכי גזען בפורום ולי זה מספיק"

"קראתי איפשהו שנהמו"

אם אתה לא בן אדם אמיתי שמגיע למשחקים אז סתום את הפה ואל תגיב על נושאים שאתה לא קשור אליהם.

אני גם קראתי שריססו כתובות גזעניות על קיר, עד היום אני מחפש אותו.

שימו לב איך השקר הזה תפס רגליים,
צ'יבוטה שיקר שקיבל מהקהל קריאות גזעניות, מה שלא קרה ולראייה לא מופיע בדו"ח השיפוט ועד כה לא צץ אף תיעוד של זה למרות שהמשחק צולם כמובן,
מייד התייצבו כמה "אובר אובייקטיבים" כהגדרתם בפורום שהרגישו צורך להתנצל ולהסביר שהם שמעו את הקריאות אבל אלו היו בודדים שעשו את זה,כדי לצאת "בסדר" עם כולם, כשבפועל אף אחד לא עשה את זה,
אנשים אחרים שמעו את אותם אוהדי מכבי ש*מודים* שחלק קטן מהקהל עשה את זה והפכו את זה ל"נכון, הקהל של מכבי בחלקו קרא קריאות גזעניות", משם זה הפך לעובדה מוגמרת שהקהל נהם ועכשיו כשהגיעה כתבה על "ונדליזם באיצטדיון" (הספריי שרוסס בשירותים) לא חשבו פעמיים והציגו את זה בתור "לאחר הקריאות הגזעניות לצ'יבוטה, אוהדי מכבי השחיתו את האיצטדיון" כדי להשלים את ההשחרה של הקהל.

צ'יבוטה ממציא סיפור שלא קרה->אוהדי מכבי "אובר אובייקטיבים" אומרים שהם חושבים ששמעו קריאות, למרות שמסייגים ואומרים שאם כן זה אנשים בודדים->אוהדי מכבי אחרים מסתמכים על האוהדים הראשונים ואומרים ש"הקהל אכן נהם" ולראיה שמעו\קראו אוהדי מכבי שהודו בזה->זאת הופכת לעובדה שהקהל נהם.

כך בדיוק שקר של חלאה צ'יבוטית הופך לאמת מוחלטת בתיווך אוהדי מכבי, פשוט בלתי נתפס.

אם היה לי כוח הייתי ממשיך הלאה בדפים בגוגל ומוציא עוד פי 2 לפחות מקרים ממה שנתתי פה שצ'יבוטה טען שקראו נגדו קריאות גזעניות, בין אם קהלים של קבוצות ובין אם שחקנים יריבים,
הטמבל הזה פוגע במאבק בגזענות שכן הוא צועק "זאב,זאב" בכל הזדמנות כדי לשרת את האג'נדה הבכיינית שלו.

3C.png

2C.png

1C.png

"אתה הכי גזען בפורום ולי זה מספיק"

"קראתי איפשהו שנהמו"

אם אתה לא בן אדם אמיתי שמגיע למשחקים אז סתום את הפה ואל תגיב על נושאים שאתה לא קשור אליהם.

אני גם קראתי שריססו כתובות גזעניות על קיר, עד היום אני מחפש אותו.

אני בן אדם אמיתי, אני מגיע למשחקים, יש לי גם מנוי ונחש מה? יש לי גם דעה משלי. תתמודד.

אני בן אדם אמיתי, אני מגיע למשחקים, יש לי גם מנוי ונחש מה? יש לי גם דעה משלי. תתמודד.

אבל אתמול לא היית במשחק ומהטלוויזה אין סיכוי ששמעת, אז למה להגיד דברים שאתה לא יודע שקרו? ועוד נגד הקבוצה שלך?

יופי חמודי, ואני בטוח שאבא ואמא גאים בכך שיש לך דעה משלך, אבל מה זה קשור לנושא הזה?

אתה לא שמעת בעצמך שאנשים נהמו (לא היו נהמות) אבל כבר החלטת שכן היו כאלה כי "קראת איפשהו", אני פעם קראתי איפשהו שאניימה חתם בווסטהאם.

היית במשחק אתמול? אם כן, איפה ישבת? אני ישבתי מעל הגוש, כמה חברה מעליי התחילו לקלל את צ'יבוטה ומהר מאוד כולם הצטרפו אליהם. כל פעם שצ'יבוטה התקרב לאזור שלנו או נגע בכדור היה בוז וקללות, ככה שאין שום סיכוי בעולם שהוא שמע נהמות. אולי הוא מתבלבל בין בוז לנהמות (אם כן שילך לרופא), כנראה שהוא סתם ממציא (אם כן אז הלוואי וימות). ככה או ככה הוא הרוויח כל קללה וכל בוז על הדיבור המסריח שלו והחילוף בחצי גמר.

לאנשים פה כנראה יש בעיות קשות בהבנת הנקרא.

אמרתי, "אם היו כמה עשבים שוטים שנהמו לעברו, צריך להעניש אותם."

ולמה צריך בכלל לדבר על "אם" כשזה בכלל לא קרה?

לא היית במשחק אבל כבר החלטת על עונש במידה ומישהו עשה את זה.

בכתבה על אצילי בוואן יש פסקה שנציגים של הקרן החדשה מגבים את מכבי וטוענים שלא היו שום קיריאות גזעניות לצ'יבוטה

פאקינג הקרן החדשה מגבים אותנו, לראשונה וכנראה גם בפעם האחרונה בהיסטוריה, אבל יש פה אוהדים של "אם" ו-"אולי". תפסיקו להביך את עצמכם.

אגב בני יהודה, משקיפי תכנית “בועטים את הגזענות” של הקרן החדשה גיבו את מכבי ת”א והבהירו כי לא היו שום נהמות או קריאות גזעניות לעברו של מאוויס צ’יבוטה, ובמכבי קיים כעס גדול על ההתנהגות של האקס