Jump to content

מאוויס צ'יבוטה - מדרון חלקלק

Sawyerdroid

Recommended Posts

כמו שכתבתי כמה פעמים, אני מכיר אותו אישית. הוא באמת טיפש בצורה יוצאת דופן וכפוי טובה שאין שני לו.

אבל זה לא מעניין,

מעניין הפעולה שלו להמציא גזענות כדי להפיל את מכבי. זה שימוש ככ ציני בדבר ככ נורא שאמור להפריע לו יותר מכולם.

איזה דמות דוחה. איזה איש קטן.

ממש מבאס אותי שעברנו על זה בשקט.

מה זה בשקט? הקהל קילל לו את החיים מה עוד צריך לעשות? מכבי חייבים לתבוע אותו על הוצאת דיבה ולהרוויח עוד כמה שקלים על החולה מלריה הזה.

מה זה בשקט? הקהל קילל לו את החיים מה עוד צריך לעשות? מכבי חייבים לתבוע אותו על הוצאת דיבה ולהרוויח עוד כמה שקלים על החולה מלריה הזה.

הד תקשורתי נרחב על התופעה, שכל אוהד יהיה מודע לזה שהוא המציא נהמות. שהוא השתמש בגזענות כ"קלף". ושזה לא פחות חמור אם לא יותר חמור מגזענות בעצמה. בטח כשאנחנו ככ נלחמים בה.

לעשות לו את המוות בכל צורה אפשרית, שמכבי תנסה לתבוע ולזיין אותו בכל צורה אפשרית + להעביר את המידע הזה למי שאפשר בקבוצתו החדשה אוהדיה ושונאיה.

קיצר. לזיין את אמא שלו.

הבעיה שבעולם ה-PC שלנו הוא יתלונן שאנחנו\מכבי עושים את זה רק בגלל גזענות, והתקשורת תזרום איתו כמו בהקשר של הקללות.

איך אלי עדיין לא כתב איך היו מתעללים בו באפריקה אם לא מכבי בצירוף תמונה? אלי הכל טוב?

אתם רוצים להשפיע בעניין הגזענות המדומיינת שלו? תתחילו פה

https://www.facebook.com/Football.ShakshukaShakshuka/photos/a.326432607551042/1074616109399351/?type=3&theater

מי זה המפעיל של הדף? הוא עושה פה נזק לא פחות מצ'יבוטה

כנראה שיש דברים בגו ויש לו סיבה לכעוס או להיות מאוכזב כולל זה שחלק מהקהל הצהוב כחול רקוב ונגוע בגזענות (כמו במקרה ראדי) אבל...

אני חושב שאחרי כל הראיונות עם ראדי אפשר להגיד שכל מה שאמרו עליו היה נכון לגמריי.

סליחה זה פשוט מאוד צרם לי אפשר לחזור לאחל לצ'יבוטה את כל הדברים שמגיעים לו.

https://www.youtube.com/watch?v=uIwPottrXjI

רק תבינו כמה הבן אדם אידיוט וחסר מוח , מאחל לו רק מחלות קשות ורע כל החיים אמן

"גנב בקונגו"... חחחחחחחחח

הכי עצוב זה שהדברים שלו מחלחלים גם לחלקים גדולים בקהל שלנו. כבר יצא לי לדבר עם 2 אוהדי מכבי (או לפחות הם מגדירים את עצמם ככאלה) שאמרו לי: "שמע יש משהו בדברים שלו". מעניין איך זה שכל ה"אובייקטיבים" יצאו אוהדים שלנו

לנרי קהינדה, איזיק שחוח ומאוויס קיבלו יחס מאוד חם ואהבה ענקית מאוהדי מכבי. בלי קשר לאם הם שיחקו או לא. צריך להגיד את האמת - צ'יבוטה לא ראוי וגם ההתעסקות בו בזויה. ומכבי כרגיל שיחקו אותה שהעבירו אותו לבני יהודה. הוא לא תואם את התרבות הארגונית של גולדהאר. וכן מאוויס כפוי טובה אבל לא צריך להתרגש הוא לא הבעיה אלא התקשורת ובני יהודה שנתנה לו רוח גבית להיכנס למצב של קורבן. בדיוק כמו המאמן שלו שגם אמר דברים דומים השנה. נחכה לו במוקדמות לעוד מחווה של אחים לסמל.

נראה לי שהוא גם מחכה לקבל אותנו במוקדמות.

ושילך לעזאזל על איך שהוא דיבר, אין כבוד למקום שנתן לו במה בגיל 15.

ומשקר בקשר לקריאות גזעניות, מעניין שכל הגורמים שנחשבים אפילו אובייטיבים ולא מאהבת מרדכי אמרו שלא היו קריאות גזעניות.

צ'יבוטה, היית מוכר בובות תוצרת בית מקש ובוץ אם לא מכבי מביאים אותך לישראל ונותנים לך קריירה,

אתה כל כך דפ"ר שאפילו בוקו חראם לא היו מגייסים אותך.

פעם ראשונה שאכלת עם סכין ומזלג זה היה במכבי יא כפוי טובה שהיה מלקט חיפושיות לארוחת ערב, מי אתה שתלכלך ככה על המועדון שבלעדיו ע"פ הסטטיסטיקה בקונגו היית מת בגיל 10 מאיידס ואם בגבורות בגיל 13 כי זאת התוחלת חיים שם.

אפס מאופס.

זאת ההודעה האחרונה שלי והיא תוקדש לך כי אתה חלאה שמנסה לפגוע במכבי ולהמציא סיפורים על גזענות וחוסר מקצועיות במקום להפנים שאתה שגיב יחזקאל שזוף והוא לפחות יודע לקשור שרוכים לעצמו לך יש נעלים עם סקוטש יא בן של מלריה.