Jump to content

מאוויס צ'יבוטה - מדרון חלקלק

Sawyerdroid

Recommended Posts

אנחנו עדים להתחלה של תופעה מאוד מסוכנת שחייבים לשים אליה לב ולעצור אותה עוד לפני שהיא מתחילה.

הנסיון הפתטי וחסר האחריות של מאוויס צ'יבוטה להשתמש ב"קלף הגזענות" כנגד מועדון שהוא פגוע ממנו.

אני נלחם בגזענות בכדורגל כבר למעלה מעשור וזה אחד הדברים שהכי חשובים לי ומה שראיתי אתמול זה דבר שאסור לשתוק עליו, צריך להבהיר באופן ברור שמדובר בפרובוקציה חמורה ומסוכנת של מאוויס ואין לה מקום בכדורגל.

אתמול במהלך המשחק (ישבתי בגוש ואני ער למתרחש) לא התבצעו גילוי גזענות מצד הקהל כלפי מאוויס למרות ההתגרויות שלו והמשחק המלוכלך והבכייני שלו אתמול ובכל משחק אחר מולנו מתחילת השנה.

אני מכיר את מאוויס עוד מימיו במכבי, לא אגיד שהוא היה "חבר" מקריית שלום כי למרות שבילינו הרבה זמן באותו מקום הוא היה אחד השחקנים שהכי פחות התחברתי אליהם בקבוצה כי ניכר היה באופן בולט שמדובר השחקן טיפש וילדותי. לא הסגנון שאיתו אני מתחבר בדרך כלל.

אותו נער טיפש וילדותי מבצע מהלך מסוכן מאוד כרגע, ממש כמו אותן נשים (באחוז קטן מאוד) שמתלוננות תלונות שווא מול גברים שלא רוצים אותם, מגיע מאוויס ומאשים בהאשמות שווא את הקבוצה שלא רצתה אותו (כי הוא טיפש וילדותי, לא מתאים לרמות שלנו) ומשתמש באחד הנושאים הכי חשובים הכי חמורים והכי חמים בספורט, הגזענות. כדי "להתנקם" באותה קבוצה.

אנחנו כאוהדים ביחד עם הקבוצה צריכים לעשות את כל המאמצים כדי להבהיר מה המקרה המדובר כאן ולוודא שהפרובוקציה העלובה והמסוכנת של מאוויס לא תצלח.

אין מחילה למי שמנסה להוציא אותנו גזענים. הקהל של מכבי רק דאג וחיבק אותו גם שיצא בהשאלות והיה ברור שלא יחזור לפה.

אין ספק שנגיע בטירוף, צריך לקלל את הבן זונה כפוי הטובה הזה מהשניה הראשונה ועד האחרונה. לעשות לו את המוות לא לתת לו סיכוי.

אבל צריך להבין שהוא ינסה להמשיך בפרובוקציה וחשוב מאוד לא ליפול בה ולהמשיך לחשוף אותו בפעולה העלובה הזאת.

קודם כל שהקהל שלנו לא יכתוב בכל מקום שהקהל היה גזעני למרות שזה לא נכון, משם יהיה לנו יותר קל.

זה. כל האובר אובייקטיבים שמנסים להוציא את הקהל כגזען.

בלי קשר לזה בכותרות של כל האתרים הופכים אותנו לקהל גזען (זאת ממש לא הפעם הראשונה) וצריך לעשות הכל כדי להילחם בזה.

איפה ראיתם שאוהדים שלנו אמרו שזה היה גזעני? ממה שראיתי לפחות בטוויטר הרוב אומרים שלא היו נהמות ואם היו הם היו של בודדים שהושתקו בשנייה.

בן זונה שהיה נשלח לעבוד במכרה פחם בכפייה אם לא מכבי שולפת אותו מהג'ונגל בקונגו ומסדרת לו חיים שהוא לא חלם עליהם אפילו, שיסביר לי בבקשה איך הקהל של מכבי גזעני נגד שחורים אם הוא מקבל באהבה את דסה,אמאדור ואופואדו?
או שהגזענות עובדת רק כשמדובר בשחקן יריב? ואז זאת בעצם לא כל כך גזענות אלא סתם שנאה לשחקן יריב, בכיין ואומלל? ואין שום בעיה בשנאה לשחקן יריב במיוחד שהוא בכיין ואומלל, זכות הקהל להזכיר לו איך אמא שלו הביאה חיטה וכדי מים הביתה בקונגו, כן, בזנות ובדיקת דם קלילה על שליל נגיפיה ושרדי זרעים רבים ושונים שהושארו מהלקוחות הנאמנים תוכיח את זה בקלות. לכאורה

1:1 החרטה שאנחנו קהל גזעני אנטי-ערבים כמו שהיה במקרה קבהא שהמציאו קיר שלא היה עם כתובת שלא רוססה וניסו להשמיץ אותנו והוכח שזה היה חרטה, אז גם עכשיו ממשיכים עם החרטות והניסיונות להשחיר אותו, זה לא יעבוד להם, הקהל שלנו לא נופל בפח הזה ובזבוז החמצן הזה שעונה לשם צ'יבוטה יקבל קללות מהשנייה הראשונה ועד האחרונה אבל הוא לא יזכה למה שהוא כן רוצה לשמוע וזה נהמות גזעניות.

בכלל מועדון מסריח בני יהודה בראשות מנהל המחלקה האונקולוגית אבוקסיס והאגרול האנושי הזה אברמוב,
חוגגים כאילו הם זיינו אותו כאשר אנסנו אותם 3/3 בליגה והרביעי הקרוב. הם ניצלו שערוריית שיפוט וגנבו לנו את החצי גמר וחוגגים כאילו הם עלו לצ'מפיונס, המטומטמים לא מבינים שהם בסה"כ הרוויחו את הזכות להפסיד למכבי נתניה בגמר ולא מעבר. בתור קבוצה שנמצאת איזה 40 נקודות פחות מאיתנו, האלופים, הבלתי מנוצחים בליגה, שלא היו יכולים להביא 22 שחקנים לאימון אם לא המושאלים שלנו, אני מציע להם שישתקו קצת.

ציפיתי שהנושא תהיה קריאת אזהרה לעצמנו

עוד שבועיים קיים פוטנציאל שכן יופיעו נהמות כלפיו

קצת כמו ארועי סכנין בגביע 2016

ואז כל הנפשות הטובות יתגייסו נגדנו ואנחנו ניפגע

נקבל רדיוס נגד נתניה (משחק ההנפה) בלי קהל או משהו מצער אחר

בקיצור

הוא לא שווה את זה

בקיצור

הוא לא שווה את זה

על זה בדיוק חשבתי !!

הרי ברור שהוא ואבוקסיס ינסו למשוך אותנו למעשים עם הפרובוקציות שלהם.

הרי אבוקסיס ידוע בדברים האלה, ראינו בעבר.

מקווה שלא יהיו כאלה שיפלו במלכודת.

בקיצור

הוא לא שווה את זה

ברור שזה חלק מהעניין.

צריך להלחם במאוויס בצורה לא גזענית, לעשות לו את המוות ולהוציא אותו מהמשחק ובשום אופן לא להיגרר לפרובוקציות שלו. והוא יעשה. ודאי.

איבדת אותי ב"אני נלחם בגזענות".

לעניינינו, אם כמה "עשבים שוטים" אכן נהמו לעברו, צריך להעניש אותם.

אם לא היו אפילו כמה כאלה והוא בדה סיפור מלבו, זה הכי נמוך שיש.

מה הכוונה "אם"? לא היו נהמות של היציע.

אין לך מושג כי אתה חיי רק בפורום חחחח

טמבל כזה. תגיע ליציע, תגיד לי מי עשה יותר ממני בקהל למלחמה בגזענות

לא מופיע בדו"ח השיפוט שהיו נהמות כי לא היו נהמות. השופטים לא בדיוק פרו מכבי ותהיה בטוח שאם היו נהמות זה היה מופיע בדו"ח בכתב מודגש.
לא היה כלום חוץ מעוד מופע בכיינות והתקרבנות של השרמוטה צ'יבוטה וזאת לא הפעם הראשונה ולא השנייה שהוא עושה את זה,
תבדוק בגוגל כמה פעמים הוא טען ששחקן יריב\קהל יריב אמר לו דברים גזעניים ואף פעם אף אחד לא נענש על זה, למה? כי הכל קיים רק במוח המעוות שלו ולא קרה במציאות.

אין לך מושג כי אתה חיי רק בפורום חחחח

טמבל כזה. תגיע ליציע, תגיד לי מי עשה יותר ממני בקהל למלחמה בגזענות

אתה הבנאדם הכי גזען בפורום, זה מספיק בשבילי.

על זה בדיוק חשבתי !!

הרי ברור שהוא ואבוקסיס ינסו למשוך אותנו למעשים עם הפרובוקציות שלהם.

הרי אבוקסיס ידוע בדברים האלה, ראינו בעבר.

מקווה שלא יהיו כאלה שיפלו במלכודת.

לשיר את השיר על שמרית אבוקסיס.

אתה הבנאדם הכי גזען בפורום, זה מספיק בשבילי.

מתי אנשים יבינו שהמון הודעות בפורום נכתבות בצחוק ואין קשר בינן לבין מה שקורה במציאות?