Jump to content

אמאדור וטיבי

itan17

Recommended Posts

זה נכון. בוא נגיד שאני לא באמת יודע מה הרמה האמיתית של פיבן/אמאדור.

זה לא נכון, מכבי של שנה שעברה החזיקה 60.36% מהזמן בכדור והשנה 58.89%, שנה שעברה למרות אחוז החזקת כדור גבוה יותר, משחק ההגנה היה חלש, היום יש לנו בלמים הרבה יותר טובים.

זה לא נכון, מכבי של שנה שעברה החזיקה 60.36% מהזמן בכדור והשנה 58.89%, שנה שעברה למרות אחוז החזקת כדור גבוה יותר, משחק ההגנה היה חלש, היום יש לנו בלמים הרבה יותר טובים.

משחק הגנה טוב יותר. פרץ, גלזר ממרכז הקישור, ומהחלק הקדמי אצילי, שכטר, צ'יקו עושים לחץ והגנה בצורה טובה.

זה לא רק אחוזי החזקה, יש לי תחושה לא מבוססת שאנחנו מחזיקים יותר בחצי של היריבה מאשר בחצי שלנו בהשוואה לעונות קודמות.

כך שאם יש טעות ואיבוד כדור, זה לא אסון ויש מספיק זמן לתקן.

לדעתי אם הוא נשאר הוא יהיה בלם רביעי וכל שכר שיקבל יהיה גבוה מדי למשבצת. תארו לעצמכם את טננבאום או חביב אוחיון על שכר של 200 פלוס. מושאל/פרוספקט אמור למלא את המשבצת הזאת.

מבחינתי אמאדור וייני הם הפותחים שלנו, פיבן הוכיח שהוא אחלה גם בתור בלם פותח. ככה שיש לנו שלושה בלמים.

לדעתי אם הוא נשאר הוא יהיה בלם רביעי וכל שכר שיקבל יהיה גבוה מדי למשבצת. תארו לעצמכם את טננבאום או חביב אוחיון על שכר של 200 פלוס. מושאל/פרוספקט אמור למלא את המשבצת הזאת.

מבחינתי אמאדור וייני הם הפותחים שלנו, פיבן הוכיח שהוא אחלה גם בתור בלם פותח. ככה שיש לנו שלושה בלמים.

ארבעתם ברמה פחות או יותר שווה, יש יתרון קטן לייני ואמאדור אבל זה לא אומר שטיבי יתחיל מראש כבלם רביעי, הכל לפי הכושר של כל אחד מהם בכל רגע נתון.

הוא יכול להיות גם בלם שלישי בקלות ויכול גם לפתוח.

ההגנה הייתה בסדר היום, ובכל מקרה להוציא פיספוס כדור אחד אפשר לרשום לטיבי עוד משחק לא רע ושוב, רשת נקייה כשהפעם שרן לצדו.

ההגנה הייתה בסדר היום, ובכל מקרה להוציא פיספוס כדור אחד אפשר לרשום לטיבי עוד משחק לא רע ושוב, רשת נקייה כשהפעם שרן לצדו.

חחחחח איך אתה חולה על טיבי

(מכבד את זה כמובן שלא תבין לא נכון)

אוהב אותו מאוד אין ספק, וגם על רקע הביקורות שספג (חלקן מוצדקות וחלקן לא) ראוי שיהיה צד שני למטבע.

אבל אובייקטיבי לחלוטין, אם הייתי חושב שאין לו עוד מה לתת לנו, לא הייתי פותח את הנושא.

• 3 weeks later...

עוד משחק מצוין של טיבי, ראוי להיות בסגל לכל הפחות עונה הבאה. מקווה שלא ישוחרר ויגיע לחיפה/בית״ר.

הוא יהיה שדרוג אדיר לכל קבוצה הארץ

הוא יהיה שדרוג אדיר לכל קבוצה הארץ

אין ספק, לפי הקרדיט בתקופה האחרונה אני מניח שגם איביץ' מבין את זה.

טיבי חייב להמשיך וגם בחוזה מופחת...

מאז ימי קרלוס הוא יושב על חוזה של מגה סטאר מבלי לתרום יותר מדי (פחדנו שיחתום בריאל / סיטי) עכשיו גם בקיצוץ משמעותי אני מצפה ממנו לחתום ולהישאר.

הלוואי שכך יהיה.

תשמע, הנתון הכי מגוחך שראיתי. באמת. לצד העובדה שאנחנו גם ככה הגנת ברזל, הוא בקושי שיחק.

מסכים איתך שלא שיחק הרבה ולכן זה לא נתון משמעותי

בעקרון רשמתי את זה סתם ל"פיקנטריה" שלא קיבלנו גול כשהוא על המגרש (הגול נגד נתניה ששכחתי בהתחלה הרס לי...)

אבל מצד שני לא הייתי אומר מגוחך- כי גם אם זה לא הרבה משחקים הוא עדיין שיחק נגד ב"ש, פעמיים נגד חיפה, נתניה, בני יהודה... וקיבלנו רק גול אחד מקרן.

מאז עברו עוד 3 משחקים שבהם הוא שיחק - חדרה, נתניה וחיפה ושוב קיבלנו רק גול אחד, שוב מקרן.

אז נכון שאנחנו רמה מעל הליגה העונה ובקושי ספגנו גם בלעדיו, אבל מבחינתי כשהוא שיחק הוא לגמרי הראה שהוא עדיין ברמה וחייב להיות בסגל.

ויותר מזה - אסור לשחרר אותו לב"ש/חיפה כי הוא פשוט 2 רמות מעל מה שיש להם ויכול לשדרג אותם מאוד.