Jump to content

אמאדור וטיבי

itan17

Recommended Posts

תגדיר משמעותי.

מאמין שיציעו לו מה שיציעו לכל מיני בן והבות שנראה להביא אם הוא לא ממשיך.

לא משחק עם סכומים, בשורה התחתונה הוא צריך לקבל שכר נמוך משמעותית מזה שהוא מקבל היום(450-500 אלף יורו לעונה) ולהתאים אותו למעמד המקצועי ולתרומה שהוא נותן-וצר לי להגיד, התרומה היא של שחקן הגנה שינוע כמעט בכל קונוטציה בין הספסל ליציע.

להבנתי מהדיווחים השונים איביץ' רוצה בלם שיוכל לעזור בהנעת כדור ומאחר ואין אופציות ישראליות סביר שזה יהיה זר ולא סביר שזה יהיה זר בנוסף לאמאדור, כך שייתכן שאמאדור לא ימשיך,

בפרט שמדובר בבלם טוב ויציב, שפשוט פחות מתאים למשבצת שאיביץ' רוצה ולא תהיה בעיה לשדך לו קבוצה (בעדיפות לא בארץ כי הוא יהיה שדרוג לכל קבוצה בליגה).

ואז נשארת השאלה אם ייני ופיבן הם הפייבוריטים של איביץ', ויש את הבלם הזר שאולי יחליף את אמאדור או את אמאדור עצמו, אם יש צורך להחזיק גם את טיבי כבלם רביעי שילקט משחקים בודדים בעונה.

מניח שזה יקרה רק אם הוא יחתוך לפחות חצי מהשכר, שלא לומר שני שליש (אל תשכחו שיש לו שכר אסטרונומי, זה עדיין ישאיר סכום סופר מכובד)

אני תמיד אמרתי שאני בעד שני בלמים זרים ובכלל הגנה זרה.. בהתקפה יש ברגליים הישראליות מספיק כישרון, אבל הגנה חסרה בשוק. בכל אופן סומך על איביץ'.. מה שיחליט בסוף כנראה יהיה הכי טוב עבור המועדון.

מאז הפנדל נגד הנורווגים ש"שרף" את טיבי (מסכים שהייתה פעולה טיפשית שלו אך מצד שני זה לא פנדל)

לא קיבלנו גול כשטיבי על המגרש :thumbs:

* תיקון - קיבלנו אחד. בניצחון 4:1 על נתניה.

ראינו את טיבי ברמות הגבוהות, נגד קבוצות פח בליגה שלנו זה נחמד אבל לא בטוח עם הטיבי של לפני כמה שנים באמת חזר. את אמאדור קשה לשפוט כי הוא מרגיש ברזל בהגנה אבל עדיין משחק הרגל שלו לא משהו וזה עוד נגד קבוצות ישראליות.

ראינו את טיבי ברמות הגבוהות, נגד קבוצות פח בליגה שלנו זה נחמד אבל לא בטוח עם הטיבי של לפני כמה שנים באמת חזר. את אמאדור קשה לשפוט כי הוא מרגיש ברזל בהגנה אבל עדיין משחק הרגל שלו לא משהו וזה עוד נגד קבוצות ישראליות.

זה אפילו לא רמות גבוהות, זה פשוט טיפה מעל הזבלה שיש לנו בליגה.

הוא לא שם, בטח לא מספיק לאירופה, אבל בתקווה שנרוץ קצת יותר באירופה הוא יכול לסתום חורים בסגל במשחקי ליגה.

יש מצוקת בלמים ישראלים .

מאמין שאיתן ישתכנע להשאר בשכר מופחת, כי בינינו הוא לא יקבל כל כך הרבה יותר מבש/חיפה/ביתר ועדיף לו להשאר במכבי.

אלא אם כן יש לו נפש של שחקן..

נוטים פה יותר מידי חשיבות למשחקים האחרונים. אנחנו כבר הבטחנו מזמן את האליפות ועכשיו משחקים בלי טיפת לחץ ובגלל זה היכולות של השחקנים פחות רלוונטית לגבי שנה הבאה. אמאדור עד לפציעה בתחילת העונה היה הבלם הכי טוב בסגל ומשהו קרה אחרי הפציעה, לא יודע אם בגלל ביטחון או משהו אחר, אבל ירד קצת ביכולת שלו. עכשיו הוא מראה את מה שהראה בתחילת העונה ולפי דעתי גם בלי המשחקים האחרונים הייתי משאיר אותו. טיבי זה סיפור אחר. אנשים פה שוכחים את היכולת הנוראית שלו בתחילת שנה ואת הירידה ביכולת שלו בשנים האחרונות. הגיע הזמן בשביל שני הצדדים להיפרד כידידים ולהמשיך כל אחד לדרכו. המשחקים עכשיו יכולים לסדר לו חוזה יפה בקבוצה אחרת כמו בית"ר או חיפה וזה לא עקיצה בכלל, באמת חושב שהכי טוב בשבילו ובשבילנו שיעזוב לקבוצה אחרת.

היריבות של מכבי כמעט לא מצליחות לעבור את קו האמצע, ועל גב השליטה המוחלטת באמצע ו-70% החזקת כדור מכבי בנתה קבוצה שסופגת 13 שערים ב-31 מחזורים, כשבמרכז ההגנה משחק מי שפנוי באלנבי/ניר צדוק.

האמת שממש קשה לי לדרג את הבלמים שלנו. ייני הוא בהחלט המנוסה, האחראי והחכם ביותר. ז'איר פיזי מאוד והראשון שהייתי יוצא איתו לקרב באירופה. טיבי בשיאו הוא בלם די שלם ופיבן הראה המון פוטנציאל.

מאז הפנדל נגד הנורווגים ש"שרף" את טיבי (מסכים שהייתה פעולה טיפשית שלו אך מצד שני זה לא פנדל)

לא קיבלנו גול כשטיבי על המגרש :thumbs:

* תיקון - קיבלנו אחד. בניצחון 4:1 על נתניה.

תשמע, הנתון הכי מגוחך שראיתי. באמת. לצד העובדה שאנחנו גם ככה הגנת ברזל, הוא בקושי שיחק.

האמת שממש קשה לי לדרג את הבלמים שלנו. ייני הוא בהחלט המנוסה, האחראי והחכם ביותר. ז'איר פיזי מאוד והראשון שהייתי יוצא איתו לקרב באירופה. טיבי בשיאו הוא בלם די שלם ופיבן הראה המון פוטנציאל.

אני חושב שז'איר הוא שחקן ההגנה הכי טוב שלנו.

אני חושב שז'איר הוא שחקן ההגנה הכי טוב שלנו.

במצבת הבלמים הקיימת, אני לא עולה למשחק מכריע בלי שרן.

לא משנה לי מי איתו, אבל שהוא יהיה שם.

היריבות של מכבי כמעט לא מצליחות לעבור את קו האמצע, ועל גב השליטה המוחלטת באמצע ו-70% החזקת כדור מכבי בנתה קבוצה שסופגת 13 שערים ב-31 מחזורים, כשבמרכז ההגנה משחק מי שפנוי באלנבי/ניר צדוק.

זה נכון. בוא נגיד שאני לא באמת יודע מה הרמה האמיתית של פיבן/אמאדור.