Jump to content

מאוויס צ'יבוטה

סלבה

Recommended Posts

היו נהמות של בודדים שהושתקו ברגע. קיללתי אותו כל המשחק, מעליי היו חברה שקיללו אותו 90 דקות. עבודה יפה שלנו על השרמיט הזה. שימות.

כל קללה מגיעה לחתיכת אפס הזה אם באמת יש אצלנו טיפשים שנוהמים צריך לבעוט אותם מהיציע אבל בגלל כמה בודדים שהושתקו לא צריך להעמיד אותנו לדין.

מאוד אהבתי את השריקות בוז והקללות. כל הכבוד לקהל שלא הפסיק עם זה.

לגבי צ'יבוטה תחזור למדינה המסריחה שלך ימסריח. יש לך מזל שאתה עוזב למה כל משחק נגדנו היית מקבל את המוות.

שאלוהים יקח את הטינופת החולה איידס הזה

בן שרמיט אם לא מכבי הוא רודף אחרי פילים באפריקה

הוציא ממני היום במגרש צדדים שכמעט נעלמו ממני ..

מועדון שהוציא אותו מהספארי בקונגו, נתן לו אפשרות אמיתי להתממש פה, לפי מה שאני זוכר הוא גם דיבר רק טוב על מכבי בתקופה שהיה מושאל, כנראה שבני יהודה ממש מרעילים את השחקנים נגדנו, באמת לא מבין למה.

אני זוכרת שבו (ובקהינדה) הרבה אוהדים תמכו עזרו וחיבקו כשעוד היה בנוער והיה צריך להתאקלם בארץ. חוסר כבוד משווע כזה מצד שחקן למועדון שהוא בא ממנו לא ראיתי הרבה.

הבושה היא שלא עובר לו כל יום בראש כמה הוא חייב למכבי על שהביאה אותו ואת אמא שלו לישראל כשהיה בן 15 וכך שינתה לו את החיים והקריירה לתמיד.

במקום לכבד ולהוקיר תודה למועדון שגדל בו וגרם לו להגיע למדינה שהוא חי בה ולהכיר את אשתו והאמא של הילדה שלו, הוא מתנהג כאילו אנחנו עוד מועדון.

כן, יש לו פה מסריח והוא פולט דברים שהוא לא בהכרח שם לב, אבל זה מגעיל מצידו שהוא לא חושב פעמיים כשהוא מדבר ככה על מועדון כמו מכבי שבלעדיו הוא כנראה בליגה הקונגולזית היום.

ציבוטה אתה צרצר מעוך בנעליים של מנקה השירותים במועדון שנקרא מכבי שירק אותך כמו תולעת מסריחה שנקלעה בטעות באוכל למועדון ולמאמן המגעיל שנקרא בני חרא יהודה. עכשיו עוף לבולגריה וחרא כמוך לא מאמין שיצליח כי אתה זבל ומושתן קטן. אגב הרווחנו עליך חצי מיליון יא אהבל..עשית את שלך עכשיו עוף לנו מהעיניים ואל תחזור לי בסיוט.

מועדון שהוציא אותו מהספארי בקונגו, נתן לו אפשרות אמיתי להתממש פה, לפי מה שאני זוכר הוא גם דיבר רק טוב על מכבי בתקופה שהיה מושאל, כנראה שבני יהודה ממש מרעילים את השחקנים נגדנו, באמת לא מבין למה.

אבוקסיס.

תודה לכל אוהד מכבי שהיה במשחק, הוצאנו אותו מהמשחק מהרגע הראשון ושלחנו אותו הביתה בוכה.

והכי כיף לראות את אבוקסיס מתרץ אחרי עוד הפסד, 3/3 במפעל הראשון בחשיבותו, אל תשכח את זה יא בן זונה.