Jump to content

ביזיון הvar

itanar

Recommended Posts

אף אחד לא אמר שזה הזוי לטעון שהוא נגע פעמיים.

אומרים שזה הזוי שביטלו את השער בגלל שאי אפשר היה לראות. ושהזוי להגן על ההחלטה או על השופטים.

שהחוקים לא מאוד ברורים גם ככה והאיגוד עושה בהם כשלו כדי לבחור מההתוצאה הרצויה ולתרץ בדיעבד.

ושבמקרה הזה יש דוגמה הפוכה מושלמת מול אותה קבוצה ששם אמרו בפירוש שרק במקרה של ודאות וכאן אין ודאות. ולכן לא לגנות את ההחלטה הזאת או חס וחלילה להסכים איתה זאת הזייה. פשע.

אבל לא הגבת גם לזה. למה לך, אתה יודע את האמת. אתה יודע שאני צודק ב100%, אתה יודע שקוסמיק טועה ב100% אבל עדיין היה חשוב לך להגן עליו. למה?

למה שלא תגן על מכבי? על הקבוצה שאתה אוהד? כשהיא נפגעת פעם אחר פעם באופן מכוון וללא ספק

למה שתגן על החבר המסריח שלך שכדי לצאת גבר בקהילת הקוקסינלים הבתולים כותב דברים נגד הקבוצה שלך.

אתה מייאש אותי סוייר

קוסמיק כתב שלדעתו הכדור פגע ב2 הרגליים של אצילי כי תנועת הכדור הייתה מוזרה - כתבתי שזה לא הזוי לחשוב כזה דבר.

כל שאר הזיוני שכל שלך פחות רלוונטיים למה שכתבתי.

לגבי הקללות, אם תרצה אנסה לארגן לך פגישה עם קוסמיק ותקלל אותו פחות וירטואלית חחחח

תראה לאיזה רמת כתיבה מביכה, חחחח ואימוג'ים של סנובה מ2009 יצאו ממך בהודעות האחרונות בגלל שהכנסת את עצמך לפינה שאין לאן לצאת ממנה

שורה תחתונה

זיינו את מכבי, נעשתה כאן שוב החלטה לא נכונה מודעת נגד הקבוצה. מי שאומר הלוואי שיקבל **** בראש לרבות "אוהדי מכבי" שחושבים ככה.

שמח שאתה לפחות סתם ממש בקטע של להגן על קוסמיק אבל לרגע לא חושב שהיה צדק אתמול או שההחלטה שקיבלו הוגנת/נכונה בשום צורה. לפחות זה..

קל העונה לשופטים לקחת החלטות נגד מכבי ( כולל עם הואר ) בגלל ההפרש הגדול וחוסר העניין. גם אנחנו כקהל נוטים לקבל את ההחלטות האלה בגלל שמדובר בגארבג׳ טיים. אני רק מקווה שעונה הבאה לא נשלם על האדישות הזאת ביוקר

קל העונה לשופטים לקחת החלטות נגד מכבי ( כולל עם הואר ) בגלל ההפרש הגדול וחוסר העניין. גם אנחנו כקהל נוטים לקבל את ההחלטות האלה בגלל שמדובר בגארבג׳ טיים. אני רק מקווה שעונה הבאה לא נשלם על האדישות הזאת ביוקר

כבר השנה שילמנו על זה ביוקר בגביע

אחרי עוד צפייה בהילוך איטי עם ניסיון לשחק עם הזווית אני בטוח בוודאות שאין בן אדם (לא בטוח שאפילו אצילי עצמו) שיודע בוודאות שאצילי נגע פעמיים.

השחקנים של בני יהודה חיפשו משהו שגרום לגול להיות מבוטל ובכלל חשבו שדוידזאדה רץ עוד לפני שהכדור נבעט, אבל השופט היה חייב לגנוב את ההצגה ולפסול את הגול אז הוא המציא משהו ואנשים אוכלים את זה.

פשוט בושה.

אחרי עוד צפייה בהילוך איטי עם ניסיון לשחק עם הזווית

השחקנים של בני יהודה חיפשו משהו שגרום לגול להיות מבוטל ובכלל חשבו שדוידזאדה רץ עוד לפני שהכדור נבעט, אבל השופט היה חייב לגנוב את ההצגה ולפסול את הגול אז הוא המציא משהו ואנשים אוכלים את זה.

פשוט בושה.

נקודה משמעותית מאוד. הוא חיפש על מה לפסול, סתם כי הפנדל היה נראה מוזר. לא שמחתי אחרי שדוידזאדה הכניס, כי פשוט היתה לי הרגשה ששער לא יהיה פה.

כשלא היה ואר זיינו אותנו עם המצאות וטענות לא ראיתי

עכשיו כשיש ואר והם בהכרח רואים הכל הם פשוט עברו למוד השופט בזניט והתחילו להמציא חוקים, או לחלופין פשוט להמציא חוקים של הואר עצמו.

שימותו אמן וכל מי שמגן עליהם גם

זה היה ברור כשמש שזה מה שיקרה.

מה שמעניין אותי זה 2 דברים:

1.מה יקרה כשיהיו אותן סיטואציות לקבוצות אחרות?

2.כמה תקדימים עוד ימציאו עלינו?

אצילי בראיון:

הפנדל הביזארי מול בני יהודה: “מי שרואה את הפנדל רואה שניסיתי לבעוט לשער ולא היה שום ניסיון למסור. החלקתי. הייתי מעדיף להפוך לוויראלי בזכות שער מ-30 מטר. דרך אגב, למרות ה-VAR, הכדור פגע בי רק פעם אחת. ה-VAR במקום לתת עוד גולים הוא פוסל כמה שיותר גולים, זה קורה כבר כמה משחקים ברצף. אבל זה בסדר ולא נורא, אני מקווה שבעוד קצת זמן המערכת כבר תיראה טוב יותר. זה משהו שמוסיף לכדורגל”.

יצאה כבר עדכון של הגברת רונית תירוש ואיגוד השופטים על המקרה? הבטיחה שעל כל מקרה שנוי במחלוקת בVAR יוציאו הודעה אם השופטים צדקו או טעו.

חבל שאצילי במשחק עצמו לא עשה יותר רעש על המקרה, אלא רק עכשיו אומר שהכדור פגע לו פעם אחת ברגל.

כשהשופט הראשי לא הלך בעצמו לואר בחצי גמר אמרו שאסור לו כי צוות הואר לא קבע שיש פה טעות חד משמעית לכן אסור לו לבוא לבדוק בעצמו.

בפנדל כמו שכתבו פה גם אצילי לא יודע אם הוא נגע פעמיים אז איך לכל הרוחות צוות הואר החליט שיש פה טעות חד משמעית והשופט יכול לבוא לראות את האירוע?!

כשהשופט הראשי לא הלך בעצמו לואר בחצי גמר אמרו שאסור לו כי צוות הואר לא קבע שיש פה טעות חד משמעית לכן אסור לו לבוא לבדוק בעצמו.

בפנדל כמו שכתבו פה גם אצילי לא יודע אם הוא נגע פעמיים אז איך לכל הרוחות צוות הואר החליט שיש פה טעות חד משמעית והשופט יכול לבוא לראות את האירוע?!

בדיחה הארגון החובבני הזה

מכירים את זה שלפעמים שורקים לפנדל ושחקן מודה שלא היה?

אם זה יקרה נגד מכבי, השופט ישתיק את היריב וילך לואר להתעקש שהיה פנדל?

מכירים את זה שלפעמים שורקים לפנדל ושחקן מודה שלא היה?

אם זה יקרה נגד מכבי, השופט ישתיק את היריב וילך לואר להתעקש שהיה פנדל?

מה שבטוח שבכותרת למחרת יכתבו שמכבי השחצנים כל כך בטוחים בעצמם שהם עליונים ועדיפים על היריב שהם אפילו ויתרו על פנדל באקט שחצני מאין כמוהו

יצאה כבר עדכון של הגברת רונית תירוש ואיגוד השופטים על המקרה? הבטיחה שעל כל מקרה שנוי במחלוקת בVAR יוציאו הודעה אם השופטים צדקו או טעו.

חבל שאצילי במשחק עצמו לא עשה יותר רעש על המקרה, אלא רק עכשיו אומר שהכדור פגע לו פעם אחת ברגל.

עדיין מחכים לתגובת איגוד השופטים

הפנדל של אצילי לא היה במחזור האחרון

זה לא משנה, הם לא פרסמו גם אחרי המחזור נגד בני יהודה למרות שאמרו שכל החלטת ואר תלווה בהסבר של איגוד השופטים

הפנדל של אצילי לא היה במחזור האחרון

יודע, וזה בדיוק מה שאמרתי. על המחזור האחרון יצא, ועל הפנדל לא. דילגו על זה כאילו כלום.

חחח זה מה שגרם לקרלוס גרסיה להשתגע על פאולו סוזה, שטען את מה שכתבת גם, והוא היה אז רק שנה שנייה בארץ..