Jump to content

פעם בעשור

MaTa

Recommended Posts

מי שהצליח לעודד או לנשום במחצית השנייה נגד באזל כל הכבוד לו.

לנשוף במשרוקית נקרא לנשום?

אני מדקה 80 הלכתי לברזלים בכניסה לשער 11 מחוץ ליציע עם הידיים על האוזניים וחולצה על הראש.

אלו היו ה14 דק כולל תוספת זמן הכי ארוכות שהיו לי בהיסטוריה אני זוכר שזה היה נראה לי כמו 90 דקות שלמות

רק ההרחקה שם לקו החוץ של חואן פאבלו..

מעניין שארבעת המפגשים מול רמה"ש הקטנה היו היסטריים והיסטוריים

ה-4-3 עבר מאין מצב שזה שלנו לרגע שהפך את זה להיות שלנו

על ה- 1-0 הבא היה רשום הפסד והעובדה שניצחנו, היא ההוכחה שזה היה שלנו

ב -1-0 הבא לא היה תסריט אחר חוץ משזה שלנו

אבל משום מה זה הלך כל כך קשה עד הפיצוץ

וכמובן האליפות עצמה

אולי זה זכר למפגשים המסוייטים נגד רמה"ש ב- 2012 שקדמה לכך

בכיתי פעמיים בחיי הבוגרים מאושר במשחק - באליפות של אוסקר וברגע שסקומינה שרק. יתר האליפויות היו שמחות אבל לא אמוציונליות ברמות האלה.

לא כולל יונייטד (כי בטרבל הייתי תיכוניסט צעיר ונלהב) - משחק אליפות 2003 ברמת-גן וברגע שראדי הבקיע את ה-4:0. אי אפשר היה לעצור את זה. שנים של תסכול וסבל. התת-מודע כאילו אמר לי - "נגמר. זה שלנו. חזרנו למקום הטבעי."

איזה מן אדם חסר רגשות לא הזיל דמעה בדרבי זהבי?

מי בכלל היה במצב צבירה של לבכות? אני חושב שכל היציע ריחף ונחת איזה כמה שורות קדימה. הרמתי אנשים עם משקל כפוף משלי, קפצתי על עמודי התאורה, לבכות הוא אומר לי.

לא כולל יונייטד (כי בטרבל הייתי תיכוניסט צעיר ונלהב)

וואי בטרבל בגמר האלופות בכיתי כמו ילדה קטנה כי הייתי במצב של זהו הלך עלינו אין סיכוי שננצח אחרי כל השנים האלה שסוף סוף הגענו לגמר האלופות וכמה זה לא פייר בגלל שער מזדיין בתחילת המשחק ואז בום שרינגהאם וסולשאייר וכל הבכי הזה הפך לבכי של שמחה.

וואי בטרבל בגמר האלופות בכיתי כמו ילדה קטנה כי הייתי במצב של זהו הלך עלינו אין סיכוי שננצח אחרי כל השנים האלה שסוף סוף הגענו לגמר האלופות וכמה זה לא פייר בגלל שער מזדיין בתחילת המשחק ואז בום שרינגהאם וסולשאייר וכל הבכי הזה הפך לבכי של שמחה.

המשחק היחיד שהוא גם משחק ענק וגם כלל בערך 90 דקות רעות ומשעממות

הייתי שם. וגם במוסקבה. מהגמר ב99 יש לי בלאקאאוט מוחלט. בפנדל של טרי(שנבעט לכיווני מה שאומר שהקהל של צלסי היה מולי) סובבתי את הגב ולא צפיתי.

האליפות בנתניה 92 הוציאה דמעות.

מי שהצליח לעודד או לנשום במחצית השנייה נגד באזל כל הכבוד לו.

זה המשחק שבו הזמן עבר לי הכי לאט אי פעם

במקום לעודד פשוט שרקתי בוז כל המשחק כי לא עמדתי בלחץ

לא מבין איך אפשר לבכות מקבוצה בחו״ל.

פה אנחנו נושמים את מכבי שבוע שבוע בכל מקום, אבל אני באמת מתקשה להבין את הקונספט של אוהדים שרופים של קבוצות באירופה.

ברביעי של ראדי זה השתחרר לי.

הכל רץ לך בראש, כל הזכרונות הכאב כל השנים שרק חלמת לנצח אותם 1-0 קטן ולשיר את הקונטרה בדקה 90.

רק רצית לבוא עם צעיף צהוב לבית ספר, להיות מאושר לתקופה קצרה, שהנה אולי הפעם ״באים קטנים יוצאים גדולים״ והנה אנחנו במוד טוב ויש סיכוי- בום טועמה דקה 4 מרים כדור, בלם נוגח ושוב תרדוף אחריהם ו״לא נורא פעם הבאה״ ולחכות 4 חודשים לדרבי...

בשלישי של עטר עדיין הייתי לחוץ בטירוף שזה מתחרבש לנו. אחרי הרביעי של ראדי התיישבתי על הכיסא, שמעתי את סידי בכריזה ״גבירותי ורבותי מכבי תל אביב - ארבע. אני חוזר, מכבי תל אביב - ארבע. הפועל תל אביב אפס...״

שמתי פנים על הידיים לא האמנתי שזו המציאות, ופתאום כולי הייתי רטוב.

זה אושר שכאלה שאין להם דרבי אמיתי לא יבינו אף פעם.

מאוד מקווה שזה לא יעורר פה דיון של ריבים, אבל מלבד הרגעים של האליפות של אוסקר והצ'מפיונס, משחק הפרישה של נמני גם גרם לי להזיל דמעה ואפילו יותר מזה.

לא רוצה לחשוב מה יקרה לי במשחק הפרישה של שרן או זהבי.