Jump to content

לונדון (טוטנאם-אייאקס)

Yellowald

Recommended Posts

טוב, אז יש לי כרטיסים לטוטנהאם-אייאקס (משחק ראשון,בלונדון) ואף פעם לא הייתי בלונדון.

אז אני ממוקדם ליד ההייד פארק וצריך לקחת את האנדרגראונד לאצטדיון. לפני שאני צולל לחיפושי מודיעין באינטרנט, יש כאן מישהו שיודע להסביר קצת על ההגעה ושעות הפעילות של האנדרגראונד? אין בעיה בחזרה אחרי המשחק?

תודה!

ממה שאני יודע, באנדרגראונד הכי קרוב אלה תחנות סבן סיסטרס (25 דקות הליכה) וטוטנהאם הייל (חצי שעה ברגל), שתיהן על קו ויקטוריה.

לא יודע לגבי הייד פארק, אבל תבדוק את התחנות הכי קרובות ומשם תבדוק אילו קווים עוברים בכל אחת ותנסה להצליב. בטח יש אפליקציות כיום, אבל מהניסיון שלי בלונדון זה תמיד קל להגיע ממקום למקום - מאוד קל להבין דרך המפה של הטיוב איזה קווים אתה צריך ואיפה לרדת ולהחליף. בפעמים שלי בלונדון אף פעם לא תכננתי נסיעה מראש, פשוט הגעתי לתחנה והסתדרתי, כי כל העיר מרושתת.

מה שכן, הבנתי שיותר קרוב דרך האוברגראונד - יש תחנת רכבת של וייט הארט ליין, שרחוקה מספר דקות. חוץ מזה בטח יכול לקחת אוטובוס מהטיוב גם, אבל אני מציע שפשוט תעלה על קו ויקטוריה ותרד איפה שכולם יורדים, ותלך בעקבותם.

תספוג אווירה מהאוהדים, אם יהיה לך מזל יהיו שיכורים ויתחילו לשיר, תוכל לתפוס בדרך פאב שהם הולכים אליו, ואני גם חושב שזה המפגש היחיד בין קבוצות מאנגליה ומהולנד שתוכל ללכת אליו עם דגל ישראל ולקבל יותר תגובות חיוביות משליליות.

לא בעיה להסתדר שם עם התחבצ, יש אפליקציה יעודיית או גוגל מאפס מה שנוח לך

תעשה את "הרב קו" שלהם, OYSTER יהיה לך יותר קליל ככה באנדרגראונד