Jump to content

אבי לוזון Vs. מכבי

DanMTA

Recommended Posts

אז רק מכבי ת”א היא זו שמפריעה?

“מכבי ת”א לא מבינה שצריך ליגה טובה וחזקה, רק כשתהיה מגבלת שכר שחקנים הם יבינו את זה טוב. תקציב המינימום צריך להיות 6 מיליון ש”ח והמקסימום פי שבעה מזה, לא יותר. הם לא הבינו את זה ובינתיים נלחמים בבעיות שלהם עם ה’פייר פליי’. בכל העולם יש קבוצות קטנות, ובסוף כשבאים להצביע הקול של מכבי ת”א ושל רעננה הוא אותו קול".

מתוך ראיון של לוזון עם וואן.

הוא גם אמר על רעיון קבוצת הבת שרק מכבי רוצה וכולם מתנגדים.

מאיפה צצת לוזון ? מי ומה אתה ? עוד עסקן שפותח עין על הצלחת מכבי ורוצה בכוח עם חוקים מטופשים להוריד את הרמה של כולם. מה קרה ? כשיעקב שחר שלט פה 10 שנים ללא תחרות איפה היית ? צבוע אחד. קל להיטפל לזר כמו גולדהאר שלא נמצא פה ולא ״משלכם״ חברי ואנשי קובינת הלוזרים והמושחתים שנקראים התאחדות וכדורגל ישראלי. אא מה עם אלונה שקנתה כל מה שזז איפה הייתתתתתת ?

לא שם לב בכלל שדווקא מכבי השקיעה הכי פחות השנה אבל השנאה מעוורת ופשוט מכבי טובה מדי אז בוא נוציא שקר כלשהו בכדי להרוס להם.

לדעתי אם ייצאו עם חוקים הזויים זה יתחיל את הסוף של גולדהאר כי אם יכניסו לו את העסקונה לבית שלו, ויגידו לו מה לעשות זה יטריף ויטרוף את הקלפים.

לוזון , עוף לנו מהפרצוף אתה והעסקונה שלך. תחשבו על דברים שיקדמו את הכדורגל לעזאזל ותפסיקו להכשיל אנשים מצליחים , תפסיקו לפתוח עיניים, מילא אם הייתם אחידים (עע שחר ואלונה) אבל אתם קנאים שונאי זרים ודואגים רק לאינטרס שלכם.

איך אומר פייגלין- אם אתה רוצה שיוויון- לך לוונצואלה, שם יש אחלה שוויון.. אשכרה עושים הכל ע"מ להוריד את הרמה של הטובות בכדיי ליצור מאחז עיניים של ליגה מאוזנת והבלוף כרגיל יתגלה בכל תחרות בינלאומית. נחנקנו לוזון נחנקנוווו

פשוט אויב מכבי. מנסה לעשות הפוך מאיתנו בהכל. לחבל לנו בהכל. להפנות הכל מולנו.

הוא זה שמטרפד קבוצת בת, הוא זה שעושה בעיות עם החלוקת כספים, הוא זה שרוצה לגרום להגבלת שכר, הוא זה שמטרפד את מינוי מאירי ליו"ר.

אפס.

במקום לשים תקציב מינימיום כדי שתיווצר תחרות ותעלה הרמה הוא שם תקרה כדי שתרד הרמה, הוא יפגע בכל הכדורגל הישראלי והוא לא מספיק חכם כדי להבין את זה

מה אכפת לחתיכת נבלה הזה מתקרת שכר? זה נטו בשביל לפגוע במכבי ולנקום בה על התביעה בתקופתו כנגד ההתאחדות.

מת על הקשקשנים האלו של "תן לי 150 מליון ואני לוקח אליפות כל עונה" כאילו מישהו "נתן" לגולדהאר 150 מליון.
תצליח בעסקים, אולי יום אחד תרוויח כמו גולדהאר ואז יהיו לך 150 מליון שתוכל להשקיע כל שנה בקבוצת כדורגל ונראה איזה הישגים תביא. אם אתה לא מצליח להגיע לסכומים האלו אז הטענה של "תן לי" פשוט לא רלוונטית..

מה גם שאפשר להגיד "תן לי את התקציב של מכבי פ"ת ואני כל עונה פלייאוף עליון".
אגב מאוד מעניין אותי איך הוא הגיע ל150 מליון? פיבן,ייני,ברסקי,גלזר,פרץ,מיכה,יונתן כהן - תוצרת בית, קנדיל - הגיע בטרייד אין, סבוריט,אופואדו ואמאדור בחינם, ניקוליץ גם לא שזה רלוונטי, שכטר גם העברה חופשית,
אז על מה הוא מדבר לעזאזל?

מת על הקשקשנים האלו של "תן לי 150 מליון ואני לוקח אליפות כל עונה" כאילו מישהו "נתן" לגולדהאר 150 מליון.

תצליח בעסקים, אולי יום אחד תרוויח כמו גולדהאר ואז יהיו לך 150 מליון שתוכל להשקיע כל שנה בקבוצת כדורגל ונראה איזה הישגים תביא. אם אתה לא מצליח להגיע לסכומים האלו אז הטענה של "תן לי" פשוט לא רלוונטית..

מה גם שאפשר להגיד "תן לי את התקציב של מכבי פ"ת ואני כל עונה פלייאוף עליון".

אגב מאוד מעניין אותי איך הוא הגיע ל150 מליון? פיבן,ייני,ברסקי,גלזר,פרץ,מיכה,יונתן כהן - תוצרת בית, קנדיל - הגיע בטרייד אין, סבוריט,אופואדו ואמאדור בחינם, ניקוליץ גם לא שזה רלוונטי, שכטר גם העברה חופשית,

אז על מה הוא מדבר לעזאזל?

אנחנו בעונה פיננסית ולא הבאנו אף שחקן חוץ מפרסי בכסף, שימשיך לקשקש כמה שבא לו. אחר כך שואלים למה הכדורגל פה ברמה כל כך נמוכה

בכל העולם יש קבוצות קטנות, באף ליגה חוץ מה-mls אין תקרת שכר. לא יקרה גם פה. תקרת שכר זה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לכדורגל שלנו. גם ככה הקבוצות שמשחקות במפעלים אירופים צריכות להסתדר עם הגבלת זרים מול קבוצות ללא הגבלת זרים אז עוד רוצים להגביל את השכר?

חייב שהמועדון המיותר שלו יירד ליגה, שנפסיק לשמוע את האפס הזה, קבוצת נוער יש גם לטוברוק

הבעיה היא לא הגדולה/אי גדולה של מכבי פת, אלא שאת כל ההתאחדות מנהלת חבורה של עסקנים מסריחים(ובראשם שטרן חלובה השרמוטה) והוא אחד מהם, הכוח שלו לא ייעלם.