Jump to content

מלפפונים שאר הליגה 2019

snufkin

Recommended Posts

אם חוגג עוזב אפשר יהיה לקבל את השחקנים שלהם בחינם?

הוא סתם עושה ״תחזיקו אותי״.

ביום שהוא באמת יעזוב, זה אומר שאלונה מפנה את המקום והוא יקח איתו את השחקנים לבש

מה שאני הכי אוהב אצל אוהדי בית"ר שהם תמיד מדברים כאילו כל הבעיות של הקבוצה התחילו בגלל חה פמיליה. כאילו שבימי ימקא הם היו קהל מתורבת ששר רוד סטיוארט.

יש פרק חדש של הפודיום עם ניסו אביטן. הוא נשמע אחלה, אבל בגדול מדבר כמו מאמן ישראלי טיפוסי, בניגוד למשל לשי ברדה שהיה שם והותיר רושם רציני הרבה יותר.

יש פרק חדש של הפודיום עם ניסו אביטן. הוא נשמע אחלה, אבל בגדול מדבר כמו מאמן ישראלי טיפוסי, בניגוד למשל לשי ברדה שהיה שם והותיר רושם רציני הרבה יותר.

איך זה שתמיד בצמד דראפיץ'/ברדה תמיד מחשיבים את הראשון לבכיר? כאילו ברדה תמיד נתפס "כפחות חשוב" מבין השנים. אם הוא באמת רוצה לנסות להצליח הוא חייב לפרק את הצמד הזה כי נראה שמדובר בבחור חיובי ביחס למה שיש פה.

איך זה שתמיד בצמד דראפיץ'/ברדה תמיד מחשיבים את הראשון לבכיר? כאילו ברדה תמיד נתפס "כפחות חשוב" מבין השנים. אם הוא באמת רוצה לנסות להצליח הוא חייב לפרק את הצמד הזה כי נראה שמדובר בבחור חיובי ביחס למה שיש פה.

אם באמת ברדה רוצה שייתפסו ממנו מאמן ראשי אז הוא צריך לפרק את הצמד כי כרגע הוא נתפס יותר עוזר מאמן ממאמן ראשי, אבל למה לפרק משהו שעובד כל כך טוב? בסה"כ הוא ביחד עם דראפיץ, בכר ואבוקסיס המאמנים היחידים שמאוד יציבים במועדונים שלהם ובמעמד מאוד טוב שם. עכשיו ברדה יעזוב וייכשל במקום אחר אז הוא יהפוך לעוד שרון מימר כזה שעובר מקבוצה לקבוצה. הסיכון שלעזוב משהו שכל כך מצליח זה סיכון גדול מידי בשבילו.

לניסו גם היה פרק בזווית ודווקא שם די הרשים אותי

רשמי.

פאייסל מוליץ עוזב את הפועל תל אביב וחותם לשנתיים אצל מורה הסלובנית

חחחחחח אוי, זה עצום. רק חסר גול ניצחון נגד חיפה בגומלין.

בדף הרשמי של בית"ר רשום: "אנחנו שמחים להודיע כי קונטה, המגן הימני הטוב בישראל, יישאר בעונה הקרובה במועדון".

הם אף פעם לא יהיו מועדון גדול באמת.

מעניין אותי אם ביתר/חיפה/הפועל מאמינים לעצמם בכל פעם שהם כותבים שמשהו שקשור אליהם הוא הטוב בארץ.

המגן הימני הטוב בארץ

הקהל הכי גדול בארץ

המועדון הכי טוב בארץ

מעייפים תתעוררו למציאות