Jump to content

מלפפונים שאר הליגה 2019

snufkin

Recommended Posts

חחחחח סיירושטיין- מהרגע שהעונה התחילה כיוונתי מעבר לחו"ל.

נראה לי שגם אני יכול לשחק בליגה התילאנדית.

מה שאני אוהב זה שאחרי שהם חותמים שמה הם לא יגידו: "כן, חתמתי נטו בשביל הכסף והשאר פחות מעניין אותי" אלא: "הופתעתי מהרמה הגבוה וצוותי האימון פה, הליגה פה חזקה". רק חסר שיגיד שחלם לשחק בליגה התאילנדית וזהו. לא מבין על מי הם מנסים לעבוד, לא בושה להגיד את האמת.

״מה שכחילה עשה זה לא בסדר״, אמר גורם בבית״ר. “הדלת בפני טל כחילה בבית״ר ירושלים סגורה לתמיד״. במועדון רותחים על השחקן שעבר לשחק בחו”ל ובשל כך הקבוצה הפסידה סכום כסף לא מבוטל. הכעס הוא על כך שכחילה שלא הסכים לעבור לקבוצות שהוצעו לו, אם כי מצידו של הבלם אפשר להבין שרצה למקסם את ההכנסות שלו וכל ההצעות הכספיות שקיבל בארץ היו נמוכות מאוד.

אולי בבית״ר ירושלים חשבו שהם יכולים לקבוע לכחילה איפה לשחק במקום לקחת את הסיפור סביב הבלם יותר ברצינות ואפילו להסתפק בסכומים נמוכים מ-500 אלף ש״ח כדמי השבחה ולדאוג שחוגג לא יהפוך לכספומט שרק פולט כסף.

מONE.

מישהו פה איבד את זה לגמרה. הקבוצה חותכת שחקן, והוא, בן זונה שכמותו, מעדיף לעבור לשחק בחול במשכורת כנראה כפולה במקום להיות נחמד לקבוצה שחתכה אותו ולהכניס לה חצי מיליון שקל. לך תבין

לא רק לנו יש צרות עם מועדונים מליגות מכובדות ברחבי היבשת:

חיפה זועמת על שעריים: שחררו את יצחק

הקבוצה מליגה א' מסרבת להעביר את כרטיס השחקן בהתאחדות

מONE.

מישהו פה איבד את זה לגמרה. הקבוצה חותכת שחקן, והוא, בן זונה שכמותו, מעדיף לעבור לשחק בחול במשכורת כנראה כפולה במקום להיות נחמד לקבוצה שחתכה אותו ולהכניס לה חצי מיליון שקל. לך תבין

זה יותר מזה, הוא סיים חוזה ובית"ר לא רצו לחדש לו את החוזה, אבל בארץ יש דמי השבחה בכל גיל והם היו מרוויחים חצי מיליון שקל, אבל בחו"ל יש דמי השבחה עד גיל 23 (כולל), ויש להם את החוצפה להתעצבן שהוא מעדיף לשחק בחו"ל בשכר יותר גבוה במקום להישאר בארץ ולהרוויח סכום יותר נמוך, אבל העיקר שהקבוצה תרוויח חצי מיליון שקל, אשכרה חוצפנים, שוכחים שאנחנו נתנו להם את גרצ'קין בחינם, למרות שהיינו יכולים לדרוש דמי השבחה.

אני שמח שהוא חתם בחיפה רק בשביל שיפסיקו להציע אותו כמועמד למכבי.

העסקה ברוסיה נפלה וגוטליב עוד לא מועמד אלינו. אגב אמרו פה שאוהדי הפועל טענו שגוטליב סגור אצלנו טוב שהם לא אומרים את זה על כל שחקן שרוצה לעזוב אותם. בטח גם דגני סגור אצלנו.

על אליאל:

גורם בחדרה אמר לאתר ערוץ הספורט: "אנחנו מודים למכבי ת"א על הרצון להמשיך לשתף פעולה, גם העונה נשביח עבורם שחקנים".

ככה קבוצה צריכה להתייחס למועדון שנותן להם שחקנים. כל הכבוד ומקווה מאוד שאברמוב לא יקבל מאיתנו אף שחקן העונה.

על אליאל:

ככה קבוצה צריכה להתייחס למועדון שנותן להם שחקנים. כל הכבוד ומקווה מאוד שאברמוב לא יקבל מאיתנו אף שחקן העונה.

מה תודה? תשלמו

על אליאל:

פייר מרגש, לחזק איתם את הקשר

איזה 100-150 אוהדי בית"ר פרצו לדשא במשחק אימון נגד אשדוד ופוצצו את המשחק. בועטים בכדורים ומצטלמים. איזה מטומטמים.

וואו

הם שוברים את שיא הטמטום על פעם מחדש.