Jump to content

מלפפונים שאר הליגה 2019

snufkin

Recommended Posts

אל תהיה בטוח בחיימוב, בערוץ הספורט מדברים על מחמוד קנדיל.

אם זה נכון, עד שקנדיל מתקדם סוף סוף למועדון גדול יותר - הוא מגיע לחיפה.

חבל עליו. אני דווקא אוהב אותו, ולטעמי השוער הישראלי בין הכי טובים בארץ.

חיפה זה כבר כמעט מבויים כל מה שקורה שם, אני מנסה להבין מה הם בונים שם ומה שיוצא לי זה בערך;

חיימוב

מנחם ארד חבשי מאבוקה

נטע חזיזה

פלקושצ'נקו

עוואד סלליך

שועה

מזעזע

תהיה להם בעיה בוודאות מול קבוצות מסתגרות, ואלה הקבוצות שהם יפגשו בדרך כלל. אלברמן דיבר על זה בפודקאסט הפודיום. הוא אמר שהמאמנים הזרים במכבי הבינו שמכבי היא קבוצה של פוזשן בליגה, אז כל האימונים היו סביב הנושא הזה. האם בלבול עושה את זה? אני בספק רב. בסופו של דבר צריך לקחת את כל החזיזות האלה שהם קנו, לשנות להם פאזה מקבוצה כמו בני יהודה עם צורת אימון מאוד מסויימת של אבוקסיס, שהיא צורה של הסתגרות ויציאה קדימה, לקבוצה ששולטת בכדור. זה לא פשוט ודורש אימון מאוד ספציפי.

בכר יודע לעשות את זה. לגבי בית״ר, לדעתי נראה קבוצה שעושה בלאגן במגרש כמו שהיה לפני שתי עונות עם מימר.

מולנו הם לא עוברים את החצי עם הרכב כזה.

חיפה זה כבר כמעט מבויים כל מה שקורה שם, אני מנסה להבין מה הם בונים שם ומה שיוצא לי זה בערך;

חיימוב

מנחם ארד חבשי מאבוקה

נטע חזיזה

פלקושצ'נקו

עוואד סלליך

שועה

מזעזע

על הפנים, הם לא מוכנים בכלל לאירופה.

לא יודע מי המנהל המקצועי שם, אבל חייב ללכת הביתה.

הוא משחק 3 בלמים משום מה (אחרת הם לא יודעים מה לעשות וסופגים בצרורות) אז תוריד קשר אחד.

מהצד זה נראה כאילו הנשיא פשט רגל, קצת עצוב.

חבר אוהד מכבי אמר לי היום שהוא מעדיף שדגני יבוא למכבי מאחר וטיבי לא ממשיך פה ושהוא יותר טוב מגוטליב. לא ידעתי מה להגיב לו, למען הסר ספק אני לא מחזיק מדגני בכלל

פחחחח שיגיד תודה שלא תובעים אותו על היכולות

על מה מגיע לו שדרוג? על הובלת הקבוצה לפלייאוף תחתון, בואכה ירידת ליגה בעונה האחרונה?

מבחינתי מגיע לו שדרוג על האיבוד לשרן ב3-2, אבל חוץ מזה? מעט מאוד.

יש לדגני סעיף שחרור של 400 אלף דולר. האמת הוא אופציה סבירה לישראלי שיהיה ברוטציה כבלם רביעי. השאלה היא אם מכבי תוציא סכום כזה

חבר אוהד מכבי אמר לי היום שהוא מעדיף שדגני יבוא למכבי מאחר וטיבי לא ממשיך פה ושהוא יותר טוב מגוטליב. לא ידעתי מה להגיב לו, למען הסר ספק אני לא מחזיק מדגני בכלל

מבחינתי הם כולם אותה רמה - דגני טיבי ייני פיבן גוטליב טההא אלחמיד. רק השמות שונים אנערף..

תכלס להפועל הייתה הגנה טובה שנה שעברה, אם כבר הייתי מעדיף את גוטליב כי הוא יותר צעיר ופחות מאוס.. מצד שני דגני יכול להיות גם מגן ימני, מצד שלישי איככ על עסקים עם הפועל.

מבחינתי הם כולם אותה רמה - דגני טיבי ייני פיבן גוטליב טההא אלחמיד. רק השמות שונים אנערף..

תכלס להפועל הייתה הגנה טובה שנה שעברה, אם כבר הייתי מעדיף את גוטליב כי הוא יותר צעיר ופחות מאוס.. מצד שני דגני יכול להיות גם מגן ימני, מצד שלישי איככ על עסקים עם הפועל.

הבלמים הישראלים מתחלקים לשני סוגים:

סוג אחד - נמוכים, פיזיות ומהירות לא משהו, אבל עם יכולת מיקום טובה - פיבן, ייני, כחילה ועוד כל מני.

סוג שני - גבוהים, מהירים וחזקים, אבל עם מוח של ביצה - טיבי, אלחמיד, טאהא.

יש לדגני סעיף שחרור של 400 אלף דולר. האמת הוא אופציה סבירה לישראלי שיהיה ברוטציה כבלם רביעי. השאלה היא אם מכבי תוציא סכום כזה

לא צריך לעשות איתם עסקים. בטח לא על הבלם החלש הזה.