Jump to content

מלפפונים שאר הליגה 2019

snufkin

Recommended Posts

ממה שהבנתי הקהל בבית"ר לא אוהב בלשון המעטה את המכירה של קלטינס.

לפי ההודעות(ונראה לי שהן אותנטיות), הם לא. תכלס מקצועית, ביתר צריכה הרבה יותר שחקן מהסוג של קלטינס(בינוני מאד מאד אבל אחורי) מאשר אוחנה. נראה לי שחוגג פשוט רוצה שחקנים מהסוג של אוחנה, כמו ילד קטן שרואה רק התקפה בעיניים ובגלל שכבר הוציא הרבה כסף, עשה את העיסקת חליפין, ומיזער נזקים.

לא מבין מה כולכם נופלים על העסקאות בית"ר-ב"ש. סך הכל 2 קבוצות עובדות בשיתוף פעולה כי הן מאמינות שיווצר מצב של win-win.

"הלבנת הון" אין פה. בואו לא ניסחף. מערבבים טיפה את האוהדים? אז מה?

אם בוזגלו באמת יחזור לחיפה... וואו.

נחזיק אצבעות

אוף למה הם סגרו את הפורום שלהם כאלו נחותים וגם ממש לא חברי.

להזכירכם חוגגי אוהד הגמלים

לא מפתיע אותי כל העסקאות וההלבנת כספים הזאת

לא רק אוהד גם היה ספונסר שלהם.

אוף למה הם סגרו את הפורום שלהם כאלו נחותים וגם ממש לא חברי.

לא רק אוהד גם היה ספונסר שלהם.

למה "היה"? זה נראה כאילו הוא עדיין ספונסר שלהם.

מדהים להתחייב לבינוני כמו קלטינס לחמש שנים. שחקן שאפילו לא מדגדג את סגל הנבחרת הלא טובה שלנו. איזה המצאה זה הכדורגל פה.

קלטינס וספורי, כל אחד חמש שנים.

אהבתי את זה שיש לספורי סעיף שכל עונה החוזה שלו משתדרג. יאהבל כבר בינואר אתה עם המנודים.

בצירוף ההודעה של שורה על קבוצת מנודים שגיא זוארץ מנהל -

"ספורי, קח את הלפיד וגש אליי. ספורי, אתה מודח מהסגל והופך למנודה ה-9 של הקבוצה."

קלטינס וספורי, כל אחד חמש שנים.

תורג'י, יש פה שממת כישרון לשנים הקרובות. רק להמשיך להתנהל מקצועי ועיניני, לחפש כל הזמן להשתפר ולא להגיע לזחיחות כמו אז.

לא יצא לי לצפות ממש בספורי השנה, אבל אני זוכר שהבנאדם לא היה מסוגל לעבור קונוס עד לעונה הזו.

מוזר שאוהדי הפועל מתאבלים עליו כאילו איבדו את מראדונה.

יצא לי לראות אותו העונה.לא צריך לזלזל בו, שחקן נהדר. טכניקה בעיטה ברמה גבוהה, מאוד פיזי. אם היו קוראים לו רוסלן ברסקי היו עפים עליו פה.

לא מבין מה כולכם נופלים על העסקאות בית"ר-ב"ש. סך הכל 2 קבוצות עובדות בשיתוף פעולה כי הן מאמינות שיווצר מצב של win-win.

"הלבנת הון" אין פה. בואו לא ניסחף. מערבבים טיפה את האוהדים? אז מה?

לא מכיר ספציפית את המקרה של חוגג ואלונה,

אבל הלבנת הון באמצעות קבוצת כדורגל זה משהו שקרה המון בכל העולם.

לא מכיר ספציפית את המקרה של חוגג ואלונה,

אבל הלבנת הון באמצעות קבוצת כדורגל זה משהו שקרה המון בכל העולם.

אם כבר הלבנת הון הכי חם בשוק הזה זה דודו דהאן ובלגיה.

עם ההיצע הישראלי העלוב והמחירים המנופחים מנגד, הלוואי שתהיה לנו הגבלת פייר פליי תמידית כלפי השוק הישראלי, מה שיכריח את מכבי למצוא את הישראלים שלה מבין שחקני הבית.

איזה כיף שאנחנו לא שותפים להזיה הזו.

מדהים להתחייב לבינוני כמו קלטינס לחמש שנים. שחקן שאפילו לא מדגדג את סגל הנבחרת הלא טובה שלנו. איזה המצאה זה הכדורגל פה.

לא חושב שהוא בינוני. באמצע יש לו סיכוי טוב לדעתי להפוך לשחקן מצויין. עד שבית"ר החליטו להפוך אותו לסותם חורים, הוא הוזכר עם פרץ שלנו ולביא מחיפה כשחקני נבחרת עתידיים במרכז המגרש.

כמגן זו החתמה קצת מטופשת באמת, גם בשביל קלטינס עצמו.

לא חושב שהוא בינוני. באמצע יש לו סיכוי טוב לדעתי להפוך לשחקן מצויין. עד שבית"ר החליטו להפוך אותו לסותם חורים, הוא הוזכר עם פרץ שלנו ולביא מחיפה כשחקני לנבחרת עתידיים במרכז המגרש.

כמגן זו החתמה קצת מטופשת באמת, גם בשביל קלטינס עצמו.

אני חושב שאין בו משהו מיוחד. סתמי. הוא כבר שנתיים סותם חורים בקבוצת תחתית שלא היה לה קישור טוב- זה דווקא לא טיעון שעובד לטובתו.

ואם הוא ונטע לביא הוזכרו כשחקני נבחרת עתידים, המבוכה כולה על מי שטען את זה ועל הכדורגל פארטייה שיש פה.

אני חושב שאין בו משהו מיוחד. סתמי. הוא כבר שנתיים סותם חורים בקבוצת תחתית שלא היה לה קישור טוב- זה דווקא לא טיעון שעובד לטובתו.

ואם הוא ונטע לביא הוזכרו כשחקני נבחרת עתידים, המבוכה כולה על מי שטען את זה ועל הכדורגל פארטייה שיש פה.

זה טיעון שעובד בעיקר נגד מי שאימן אותו, פחות נגדו. ומה שקרה איתו ועם לביא (שגם הוא שחקן מוכשר בעיני) היא עדות לא לכמות הכשרון שיש פה - כי יש פה - אלא לאופן שבו קבוצות כדורגל מתנהלות, בפרט מאמנים וביחס לשחקנים צעירים.

פרץ, כידוע, היה במצב רע מאוד. נדרש אמון ארוך מאוד, ממערכת סבלנית מאוד (הרבה יותר מהקהל שלה), כדי שיהיה מה שהוא היום. אם קלטינס או לביא היו חיים במערכת דומה, אולי היינו מדברים עליהם היום כמו שאנחנו מדברים על פרץ.

זה טיעון שעובד בעיקר נגד מי שאימן אותו, פחות נגדו. ומה שקרה איתו ועם לביא (שגם הוא שחקן מוכשר בעיני) היא עדות לא לכמות הכשרון שיש פה - כי יש פה - אלא לאופן שבו קבוצות כדורגל מתנהלות, בפרט מאמנים וביחס לשחקנים צעירים.

פרץ, כידוע, היה במצב רע מאוד. נדרש אמון ארוך מאוד, ממערכת סבלנית מאוד (הרבה יותר מהקהל שלה), כדי שיהיה מה שהוא היום. אם קלטינס או לביא היו חיים במערכת דומה, אולי היינו מדברים עליהם היום כמו שאנחנו מדברים על פרץ.

חולק עליך ורואה אחרת את הדברים.. ההשוואה הכפויה של פרץ (בוא, הוא גם לא בוטאנג הבא בשביל הפורפורציות) לשניים האחרים היא רק כי הם בני אותו גיל ומשחקים בקישור. לא רואה את הקשר בפוטינציאל הבסיסי שלהם ובמימושו (היכולת של פרץ לגמוע ולהשתלט על מרחקים גדולים למשל, היכולות הפיזיות). אם נעשו טעויות עם האחרים, חבל בשבילם אבל זה לא לי לשפוט, מחוסר התעניינות בהם.