Jump to content

מלפפונים שאר הליגה 2019

snufkin

Recommended Posts

מהסרטון של ב"ש עליו הוא נראה מרגש, דרום אמריקאי קטנצ'יק וחמוד

כמה הם שילמו עליו? שחקן נבחרת בן 21 נשמע עסק יקר

רק אני מרגיש שהקישור בין השם לתמונה קצת גזעני? :)

לא יודע, אבל יש להם חוזים גבוהים יחסית. נראה אם יצליחו להשתחרר.

אם הם באמת ישארו אז אני מסכים שעל הנייר נראה שב"ש לא איום רציני

הקוסטה ריקני של ב"ש נראה כישרון אמיתי. החתמה ראשונה מתוך 20 ומשהו שלהם תחת בכר שהם מביאים שחקן בפרופיל טוב.

מצד שני יש להם מרכז שדה ברמה של קבוצת תחתית ככה שגם אם הוא יתברר כבינגו זה לא ישנה יותר מדי.

סך הכל הגיוני לסכם את החלון ב-12.06

נכון שמוקדם לסכם אבל אני מדבר על מגמות. בית"ר כנראה תחתים עוד כמה שחקנים באותו סדר גודל, חיפה לא מראים שום שינוי מהקיצים הקודמים ובסוף יחתימו ליגיונר מת וב"ש נכנסה לעונה פיננסית שבעונה הקודמת באותה נקודת מצב כבר החתימו את שיימן ואת עזרא ועכשיו את גולדברג בתור השם "המוכר". המגמות של הקבוצות האלו מעיד על כל אחת לאן היא הולכת ומבחיתנו זה מעולה.

https://www.facebook.com/Keshet.Broadcasting/videos/1062145653969935/

חומר אנושי מדהים יש בקהל של בית"ר

בסדר זאת אביגיל היא דמות ידועה בקהל שלהם.

יתהפך העולם לא יהיה מוסלמי בבית"ר שישרוד את זה.

לא מבין למה ממשיכים להתעקש על זה, האוהדים האלה ישרפו את המועדון לפני שיקבלו שחקן מוסלמי.

כולם יודעים את זה, גם אוחנה גם בניון וגם חוגגי. וגם טביב ידע את זה. הם יכולים לדבר אלף פעם שהקהל לא יקבע להם, ואם יהיה שחקן מוסלמי מספיק טוב הם יקנו אותו, אבל גם הם יודעים שזה לשחק באש וזה לא שווה את כל הבלגן שיבוא אחרי זה.

אני אישית עד הסיפור עם הצ'צ'נים קיבלתי את זה, זכותם לא לרצות שאנשים שמבחינתם מזוהים עם האויב של המדינה שלנו שישחקו במועדון. אבל אחרי הסיפור עם הצ'צ'נים המסכנים, שלא היה להם שום קשר לסכסוך פה, הם איבדו כל לגיטימציה מבחינתי. סתם גזענים עלובים. ועוד עם השלט הזה של "בית"ר טהורה לעד" כאילו הם מינימום הגזע הארי... הלוואי שבאמת יביאו להם שחקן מוסלמי על הראש.

וגם היא סתם מחרטטת בתקשורת. עלק זה הם לא רוצים לבוא. כי אין ספק ששחקן ערבי ירצה את הכאב ראש הזה מתחת לבית שלו אפילו דרוזים וצ'רקסים המפגרים האלו לא יקבלו. באמת שלא מבין את הבעיה שלהם עם זרים מילא מוסלמי ערבי מישראלי שזה גם מטומטם אבל זר מוסלמי שמעניין לו ת'ביצה הסכסוך הערבי פלסטינאי זה מפגר לגמריי.

אני לא מבין בשביל מה עלי מוחמד בעצמו צריך את זה.

יכול למצוא בקלות הצעה טובה יותר בחו"ל ובלי להכניס ראש בריא למיטה חולה.

אגב, מתברר שהעסקה הזו לא סגורה הרמטית ועדיין מחפשים לה מתווה.

נתניה רוצה את שטקוס + בריהון + כחילה + כסף.

(עוד לא מאוחר להציע להם את דור פרץ + דן גלזר + דור מיכה + כסף...).

אני חושב שחוגג עשה כאן צעד של התקדמות. שחקן בשם מוחמד עם אבא מוסלמי בבית"ר, זה משהו שלא היה בעבר ויכל להיות שזה יכין את הקרקע

אני חושב שחוגג עשה כאן צעד של התקדמות. שחקן בשם מוחמד עם אבא מוסלמי בבית"ר, זה משהו שלא היה בעבר ויכל להיות שזה יכין את הקרקע

39878782_10217649023523123_1617804710276

בש תקום ותיפול על איכות העבודה של בכר. עונה מאד חשובה עבורו. הוא בהחלט מסוגל ליצר קבוצה טובה יותר מרוב קבוצות הפליאוף העליון העכשוויות.

דגני? לב"ש?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

4-0 כנראה לא הספיק להם, הם רוצים שחקן שיסדר לנו גם את החמישי

בש תקום ותיפול על איכות העבודה של בכר. עונה מאד חשובה עבורו. הוא בהחלט מסוגל ליצר קבוצה טובה יותר מרוב קבוצות הפליאוף העליון העכשוויות.

לפלייאוף עליון זה אולי יספיק גם חדרה, רעננה ורמת השרון הצליחו להגיע. מעבר לזה עם הרכישות האלו גם בכר לא יצליח.

דגני? לב"ש?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

4-0 כנראה לא הספיק להם, הם רוצים שחקן שיסדר לנו גם את החמישי

מתי גל שיש יחתום שם, איפה הוא נמצא היום?

אם להיות כנה- הוא נראה מאוד סימפטי

הכי רחוק מפקרובקטור שיש

לא נחשפתי לאופי שלו יותר מדי אבל ככה מהאנרגיה הוא נראה טיפוס פשוט, עניו ואני בטח לא בעד לאחל לו בהצלחה

אבל כן מגיע לו להצליח בלי שהפוליטיקה תהרוס לו, הוא בכלל לא קשור לזה.

לפלייאוף עליון זה אולי יספיק גם חדרה, רעננה ורמת השרון הצליחו להגיע. מעבר לזה עם הרכישות האלו גם בכר לא יצליח.

אני חושב שהציפיות הריאליות שלהם צריכות להיות שוב מקום באירופה. לפחות כרגע על הנייר. יותר מזה? זה כבר תלוי בהרבה משתנים.

אם להיות כנה- הוא נראה מאוד סימפטי

הכי רחוק מפקרובקטור שיש

לא נחשפתי לאופי שלו יותר מדי אבל ככה מהאנרגיה הוא נראה טיפוס פשוט, עניו ואני בטח לא בעד לאחל לו בהצלחה

אבל כן מגיע לו להצליח בלי שהפוליטיקה תהרוס לו, הוא בכלל לא קשור לזה.

חוגג ?

ילד כאפות שההצלחה עלתה לו לראש ומנסה לנהל את העולם