Jump to content

מלפפונים שאר הליגה 2019

snufkin

Recommended Posts

לפני שנתיים מתייחס לדיון המקצועי בקשר לאוחנה. כל הדיון הכלכלי לא קיים, זה רק דיון תאורטי שעוסק בנחיצות של השחקן.

בקשר לסכומי העברה, ברק יצחקי כמובן, טבח, אני חושב שגם עטר לא היה רחוק מזה.

מאז שג'ורדי הגיע (בוא נחשיב את קיץ 2012 כנקודת פתיחה של עידן מכבי החדשה והמקצוענית), לא זכור לי שהוצאנו מעל 1.1-1.2 על שחקן מהליגה הישראלית.

מאז שג'ורדי הגיע (בוא נחשיב את קיץ 2012 כנקודת פתיחה של עידן מכבי החדשה והמקצוענית), לא זכור לי שהוצאנו מעל 1.1-1.2 על שחקן מהליגה הישראלית.

פיצינו על כך במשכורות הכי גבוהות בליגה(בימי יורדי). לדעתי גם עכשיו סעיף המשכורות שלנו הוא הראשון בליגה

ואת סכומי העברות הגדולים שמרנו לזרים.

להוציא הודעה שעוד מעט תצא הודעה זה ענק.

הם עושים את זה בינתיים בכל ההחתמות. קודם כל פוסט של שעון שרץ לאחור, ולאחר שעה חתימה של שחקן.

ההודעות שיוצאות ממועודנים שלא מכבי שווה נושא משלו

שבוע שעבר חיפה הוציאו הודעה שירדו מחזיזה, היום הם חזרו לדבר איתו

ב"ש יצאו הודעה שירד מסדר היום אוחנה, היום כנראה נראה משהו אחר

הפועל הוציאו הודעה על 2 שחקנים שחתמו ועוד אין להם חתימה עם המועדון\שחקן.

בית"ר הוציאו הודעות מביכות בעבר והיום גם אם אני זוכר נכון

חזיזה? זה שחקן לאליפות? חיפה מטומטמים, ממשיכים לטעות, יופי.

בוא נדבר על זה רגע - העובדה שעוד מצמידים את המילה חיפה למילה אליפות זו ההזיה הכי גדולה, מדהים איך כל העולם לא מצליח להתרגל לזה שהם קבוצת מרכז טבלה שחוגגת עליות לפליאוף עליון, כבר מזמן אין קשר ביניהם לבין תחרותיות והישגיות. זה כבר 8 (!!!) שנים שהם כלום ושום דבר ומתבוססים בחרא. אפילו תהליך כבר אין שם.

תגידו מה שתגידו אבל עם הפועל למשל התהליך היה מהיר, אצל בית"ר היחידים שחושבים במונחים של אליפות אלה האוהדים שלהם אבל זה לא מייצג כלום.

סיכום קצר של החלון העברות: ב"ש נחלשה יותר ממה שהייתה, חיפה לא עושה כלום וגם אם תעשה תחתים ליגיונר מת סטייל נאתכו ובית"ר היחידה שעושה רעש אבל נותן להם כמה חודשים טובים והם ידאגו להרוס את זה. אה, והפועל לא רלוונטים.

כמו שזה נראה כל הליגה צריכה להתפלל שנעלה לשלב הבתים באירופה אחרת אני גומרים שוב את הליגה בנובמבר.