Jump to content

מלפפונים שאר הליגה 2019

snufkin

Recommended Posts

וראן, לוי גרסיה, פלומיין (עם כל הכבוד הוא נחלש בבית"ר) וקינדה זה שחקנים לאליפות? אתה יכול להשוות אותם עם עטר, מיכה, פרץ ואצילי? אפילו שועה, חבשי, מנדז'ק ופריי יותר מרשימים.

גם ורד היה בעונה רעה מאוד וקלטינס הוא טיפה אוברייטד.

ואני עוד לא מדבר על שיטת המשחק שלהם אז להריץ אותם ליריבה לאליפות אחרי עונה כמו הקודמת בשלב כזה זה עוד לא רלוונטי.

אני לא אומר שהם יותר טובים מאיתנו, אני כן אומר שעם חיזוק טוב להגנה הם יהוו את האיום הכי גדול עלינו, ולא חיפה או באר שבע.

הגיע אלי בוואטאפ. לא אחראי על האמינות אבל זה יכול לעשות אש אצל הגזענים...

עלי מוחמד נולד כמוסלמי

בגיל 14 איבד את אביו המוסלמי והמשיך לחיות את חייו עם אימו הנוצריה ואיתה חלק את המנהגים הנוצריים...

אמנם הוא חי כנוצרי אך אינו עבר התנצרות מעולם ומה לעשות, רק בדת היהודית האמא היא זו שמורישה את הדת.

עלי מוחמד הוא מוסלמי שבחר לחיות כנוצרי...

זה בדיוק כמו יהודי שיחליט לחיות כנוצרי - עדיין עד יום מותו הוא יהיה יהודי ??‍♂

מוחמד עלי ה50-50 הכי טוב בארץ אחרי פרץ.

מה שכן אין לו מספרים בכלל, אבל גם לפרץ לא היו עד העונה.

הוא שווה 2.5 מיליון דולר לפי דעתי (שזה מה ששילמו עליו לפי וואן).

הייתי רוצה לראות אותו מאוד במכבי אם פרץ עוזב אבל זאת לא הסיטואציה, ולכן נשאר רק לאחל להם כישלונות ומחאות במהרה.

הגיע אלי בוואטאפ. לא אחראי על האמינות אבל זה יכול לעשות אש אצל הגזענים...

עלי מוחמד נולד כמוסלמי

בגיל 14 איבד את אביו המוסלמי והמשיך לחיות את חייו עם אימו הנוצריה ואיתה חלק את המנהגים הנוצריים...

אמנם הוא חי כנוצרי אך אינו עבר התנצרות מעולם ומה לעשות, רק בדת היהודית האמא היא זו שמורישה את הדת.

עלי מוחמד הוא מוסלמי שבחר לחיות כנוצרי...

זה בדיוק כמו יהודי שיחליט לחיות כנוצרי - עדיין עד יום מותו הוא יהיה יהודי ??‍♂

להפיץ.

חחח הולך להיות צחוקים עם הבבונים, חבל שסכנין ירדו ליגה כנראה לא נשמע את שירת "מוחמד מת"

חייבים לשיר מוחמד מת רק בשביל שישרקו לנו בוזזז. אבל מצד שני יגידו שזה גזעני ונקבל רדיוס לנתניה.

נחכה ונראה, אני אומר שעם חיזוק טוב להגנה הם יהוו איום הרבה יותר גדול מחיפה ובית"ר.

אין להם לא הגנה ולא התקפה. ההתקפה שלנו לצורך העניין, לא באותה הליגה.

שמות של שחקנים זה יפה ובעיקר מוכר. מעבר לכישרון ופוטנציאל צריך גם דברים אחרים. ראינו מה קרה בבאר שבע בקיץ הקודם. שורה תחתונה צריך מנטליות ועבודה קשה על הדשא, והרוב המוחלט של השחקנים בבית״ר לא עונים לקריטריונים האלה.

אני דווקא כן חושב שרוני לוי הוא מאמן יסודי, לכן לדעתי בית״ר תהיה טובה בהגנה ולא בהתקפה.

חחחחחחחחחחחחח ממליץ לעקוב אחרי העריכות השונות בויקיפדיה בחצי שעה האחרונה (עשרות עריכות). הנה דוגמה
https://he.wikipedia.org/w/index.php?title=%D7%A2%D7%9C%D7%99_%D7%9E%D7%95%D7%97%D7%9E%D7%93_(%D7%9B%D7%93%D7%95%D7%A8%D7%92%D7%9C%D7%9F)&oldid=25687706

חחחחחחחחחחחחח ממליץ לעקוב אחרי העריכות השונות בויקיפדיה בחצי שעה האחרונה (עשרות עריכות). הנה דוגמה

https://he.wikipedia.org/w/index.php?title=עלי_מוחמד_(%D7%9B%D7%93%D7%95%D7%A8%D7%92%D7%9C%D7%9F)&oldid=25687706

בנוסף הוא הבעלים של ריאל מדריד והוא זיין את סבתא שלו אתמול חחחח

בYNET מספרים שמכבי חיפה רוצה את בלטקסה, מוכר בכיף.

אם חצי כרטיס של עלי מוחמד נמכר ב1.8 , אז בלטקסה שלם יעלה 9 מיליון יורו לאדון שחר.

https://he.wikipedia.org/w/index.php?title=%D7%A2%D7%9C%D7%99_%D7%9E%D7%95%D7%97%D7%9E%D7%93_(%D7%9B%D7%93%D7%95%D7%A8%D7%92%D7%9C%D7%9F)&oldid=25687706

הוסיפו שונא הפועל