Jump to content

מלפפונים שאר הליגה 2019

snufkin

Recommended Posts

בונא תראו את הזרים שלהם:

קונטה, פלומיין, לוי גרסיה ועלי מוחמד.

והם הולכים להחתים בוודאות מגן שמאלי זר ובלם או חלוץ זרים...

קונטה זה אייל גולסה שלהם, פלומיין זה הרבה רוח וצלצולים בלי תכל'ס, לוי גרסיה פחות טוב מהאסלנבייק ועלי מוחמד הוא באמת שחקן טוב.

לא יודע אם רצית להגיד שהזרים שלהם טובים או לא, בכל מקרה לא הייתי לוקח אף אחד מלבד מוחמד שגם צריך להוכיח את עצמו בקבוצה גדולה שיש בה לחץ.

איזה סתלבט? גם לפני שנה כשחוגג בה והמצב שלהם עונה לפני היה מצוין כולם חשבו שהם ידברו חזק ובפועל הם שמחו כשנשארו בליגה.

עלי מוחמד שחקן טוב אבל מוגזם לשלם כל כך הרבה על שחקנים בלי איזון. אי אפשר להחתים חצי ליגה ולקוות שתזכה באליפות במיוחד לא אחרי עונה שאתה בפלייאוף התחתון.

זה תהליך (כן...) גם בעונה הראשונה של ג'ורדי דיברו על לתת עונה יפה ולסיים מקום 2-3 ולאט לאט להתמודד על אליפות.

יסלחו לי בית"ר אבל עלי מוחמד או ההוא מק"ש לא מפחידים אותי והם לא נראים כמו קבוצה שתאיים לנו על האליפות.

היריבה היחידה שכרגע לדעתי יכולה להתמודד איתנו על אליפות זאת חיפה וגם רק אם הם יעשו חיזוק נכון.

ק/שה לי לראות את בית"ר מסמיימת עונה בלי איזה סקנדל שיהרוס להם הכל מועדון עם כפתור השמדה עצמית.

אני גם תופס ממנו אבל זה סכום פסיכי

אלו הסכומים שיש היום. ותודה למיץ' על מחלקת הנוער.

הזרים שלהם טובים, הקישור שלהם די סגור. לא אומר שהם קבוצה לאליפות אבל הם יהיו קבוצה מאוד מעצבנת.

הם תמיד קבוצה מעצבנת, לא משנה הבדלי הרמות בינינו הם תמיד נגדנו מעלים את הרמה שלהם בהרבה.

רכש מעולה של בית"ר, יש להם סגל לא רע בכלל בקישור ובהתקפה, עלי מוחמד, קלטינס, גדי קינדה, עידן ורד, לוי גרסיה, פלומיין ווארן, מה שכן יש להם הגנה גרועה מלבד קונטה (שבעיקר פצוע), ואם לא איתמר ניצן ביכולת מטורפת בעונה שעברה, ההגנה שלהם הייתה סופגת עוד יותר שערים, אז אם יצליחו להתחזק בהגנה, הייתי אומר שהאיום הכי גדול שלנו בעונה הבאה זו בית"ר, ולא חיפה או באר שבע.

לא יפתיע אותי אם הרעיון שעבר לחוגג בראש היה "בואו נרכך אותם עם מוחמד נוצרי ואז אחרי שיתרגלו אליו ננסה לדחוף להם איזה מוסלמי".

ואני ממש לא ציני.....

טוב איך מתחילים שמועה שהוא מוסלמי? חייבים להריץ את זה

לא באמת צריך...

הם מספיק מפגרים והאש נדלקת שם בלי שמועות מבחוץ

הולך להיות שם פיצוץ

בוודאות

כמה דריבליסטים אפשר לדחוף לקבוצה אחת?

חוגג משחק פה במנג'ר

פיפא סטריט

והכי מצחיק שעם כל הדריבליסטים האלו הוא הביא את המאמן הכי אנטי כדורגל שיש פה.

רכש מעולה של בית"ר, יש להם סגל לא רע בכלל בקישור ובהתקפה, עלי מוחמד, קלטינס, גדי קינדה, עידן ורד, לוי גרסיה, פלומיין ווארן, מה שכן יש להם הגנה גרועה מלבד קונטה (שבעיקר פצוע), ואם לא איתמר ניצן ביכולת מטורפת בעונה שעברה, ההגנה שלהם הייתה סופגת עוד יותר שערים, אז אם יצליחו להתחזק בהגנה, הייתי אומר שהאיום הכי גדול שלנו בעונה הבאה זו בית"ר, ולא חיפה או באר שבע.

ציני או באמת מפגר?

כל פעם שבית"ר מחתימה מישהו שיש סיכוי שיישפר אותם אני נזכר מי עומד על הקווים ובאופן כללי שמדובר בבית"ר "הרס עצמי" ירושלים ונרגע.

ציני או באמת מפגר?

הוא כתב אם יעשו חיזוק בהגנה. אני גם די מסכים איתו

חוגג עוד יכול להפתיע ולהחתים זר וליגיונר בכיר ואני לא אופתע אם ירוצו חזק

וראן, לוי גרסיה, פלומיין (עם כל הכבוד הוא נחלש בבית"ר) וקינדה זה שחקנים לאליפות? אתה יכול להשוות אותם עם עטר, מיכה, פרץ ואצילי? אפילו שועה, חבשי, מנדז'ק ופריי יותר מרשימים.

גם ורד היה בעונה רעה מאוד וקלטינס הוא טיפה אוברייטד.

ואני עוד לא מדבר על שיטת המשחק שלהם אז להריץ אותם ליריבה לאליפות אחרי עונה כמו הקודמת בשלב כזה זה עוד לא רלוונטי.

הדבר הכי נורא בעולם זה אוהדי בית"ר בזמן שהקבוצה שלהם מצליחה יותר מחיפה והפועל. רק מי שיש לו אפילו חבר אחד שאוהד בית"ר יודע על מה אני מדבר.