Jump to content

מלפפונים שאר הליגה 2019

snufkin

Recommended Posts

לא מצחיק אתכם שפתאום לודוגורץ מעוניינת בכל כך הרבה שחקנים מישראל ושכולם במקרה שייכים לדודו דהאן?

משהו פה מסריח

מה פתאום מסריח? בדיוק סיימו להפעיל שם מכונת כביסה, יש ריח אורנים.

לא מצחיק אתכם שפתאום לודוגורץ מעוניינת בכל כך הרבה שחקנים מישראל ושכולם במקרה שייכים לדודו דהאן?

משהו פה מסריח

אחרי שבבלגיה גילו את הבלוף הישראלי עכשיו הוא עבר לבולגריה.

עובר בהעברה חופשית ובחוזה מובטח יחסית קצר, קשה לכבס כסף שבכלל לא מעורב.

4 שנים זה קצר?

איך לעזאזל עומר חנין סיכם במיינץ?!

לא היה לי מושג מי זה עומר חנין עד שרשמת את זה

כמה שוערים יש לחדרה בסגל ??

יש את אג'ידה, חביב, את הילד ההוא שחגג אליפות כשהוא הגיע לכדור לפני שכטר, ועכשיו אני מגלה גם את עומר חנין

יש את אג'ידה, חביב, את הילד ההוא שחגג אליפות כשהוא הגיע לכדור לפני שכטר, ועכשיו אני מגלה גם את עומר חנין

אני חושב שהוא היה השוער שלהם בנוער

הילד ההוא שחגג היה עומר חנין אני חושב

כן היו להם 4 שוערים זה היה קצת הזיה. אמנם אחד מהנוער אבל הוא גם שיחק העונה אם אני לא טועה או לפחות ישב על הספסל.

חנין גדול מחביב בכמה חודשים ולא עשה כלום בחיים שלו. חתימה במיינץ בהעברה חופשית במצבו היא לא איזו הוכחה לרמה גבוהה במיוחד.

ניסו אביטן להפועל?

חבל בנאדם חביב ביותר.

באמת שאני לא מבין אותו.

מצד אחד היו"ר של חדרה מתלונן שיש חוקים ולמה פונים למאמן תחת חוזה, מצד שני הוא רק מצר על כך(מעריץ את יוסי שמוקי, כנראה שהוא בעצמו אוהד הפועל או משהו, אחרת לא מכיר מעריצים לאיש) שפונים למאמן תחת חוזה ואם ככה כל מאמן יכול ללכת לאן שהוא רוצה ואין חוקים ואז הוא אמר שהוא מאחל לו בהצלחה, אז למה אתה מתלונן אם אתה לא יוזם בעצמך פניה להתאחדות ולהגיד שיש חוקים והפועל עברה אותם ? זה יוריד להם נקודות, ממה אתה מפחד? אל תהיה קוקסי

הלך השועה (עד עכשיו ליקקו לו דרך הכתבלבים וניסו להגן עליו שהוא עוד ילמד והוא הבין וזאתפעם ראשונה שהוא במועדון גדול, עכשיו זה "צריך לעשות חושבים")

SHUA.jpg

מדברים על אריה זיו.

מדברים על כמה, מה חדרה עשו בזה שפיטרו את ניסו? רק עשו להפועל חיים קלים בלהחתים מאמן ללא קבוצה, הפועל יטענו שזה אולי מסריח אבל זה כשר והם רק בדקו או איזה היתממות אחרת כמו שהם רגילים, אחר כך יבכו על ההודעות שג'ורדי היה שולח לשחקנים שלהם

מדברים על כמה, מה חדרה עשו בזה שפיטרו את ניסו? רק עשו להפועל חיים קלים בלהחתים מאמן ללא קבוצה, הפועל יטענו שזה אולי מסריח אבל זה כשר והם רק בדקו או איזה היתממות אחרת כמו שהם רגילים, אחר כך יבכו על ההודעות שג'ורדי היה שולח לשחקנים שלהם

לדעתי זה מצויין !!

זה פתח לתביעה, הוא פוטר כי נפגש עם הפועל ללא אישור, לכן פוטר.

ככה יש לחדרה הוכחה וסיבה לתביעה.

שום דבר שהפועל יעשו לא יחזור אליהם. אני מנסה לחשוב על הקבלה או דימוי לקבוצה הזאת, זה כאילו הם כח עליון כלשהו. הלנות שכר? חפיף, ציורי אומנות בתור ערבונות? אהלן וסהאלן. גרעונות, חוזים כפולים, התחמקות מתשלום חובות, פניה לשחקנים/מאמנים תחת חוזה, ועוד ועוד ועוד... הם כמו כוכב פורנו בסשן של אמבטיית חומרי סיכה - חלקלקים, שום דבר לא נדבק אליהם, ובינתיים הם מזיינים את כולם.

תראו מה זה בסוף מצאתי להם דימוי.