Jump to content

מלפפונים שאר הליגה 2019

snufkin

Recommended Posts

בית"ר החתימה את גרצ'קין, הפועל מחתימה זרים בשקל תשעים, ב"ש בונה על חזרה ללאומית וחיפה... טוב הם עוד יחתימו את טיבי ובמהלך העונה יישלחו אותו למנודים. אחרי החתמות כאלו מתפלאים שהליגה חלשה. אשכרה המושאלים שלא רצינו חותמים בקבוצות האלו. מרגיש לי שעונה הבאה תהיה יותר קלה מעונה קודמת, היריבות שלנו רק נעשות יותר מביכות.

בוא, בית"ר והפועל זה לא יריבות שלנו, שתי קבוצות פלייאוף תחתון. לגבי ב"ש וחיפה זה תלוי בזרים.

טוב, לפי שדים אני מבין שהפועל מפיצה סטטיסטיקה שקרית של חלוץ הרכש מהליגה הוייטנאמית. עצום אם זה נכון.

טוב, לפי שדים אני מבין שהפועל מפיצה סטטיסטיקה שקרית של חלוץ הרכש מהליגה הוייטנאמית. עצום אם זה נכון.

חחח מה? הם כל פעם מציבים רף אחר.של טמטום ושוברים אותו.

גם אני לא מבין את ההחתמות של באר שבע, לא אמרו שהם רוצים לקדם צעירים? אז למה לא להשתמש בהם כדי לעבות הסגל, במקום להחתים שחקנים בני 25 באמצע הקריירה מהליגה הלאומית?

גם אני לא מבין את ההחתמות של באר שבע, לא אמרו שהם רוצים לקדם צעירים? אז למה לא להשתמש בהם כדי לעבות הסגל, במקום להחתים שחקנים בני 25 באמצע הקריירה מהליגה הלאומית?

אולי הוא עבר פעם דרך באר שבע שירד לאילת והם יכתבו שהוא שחקן בית.

16 גולים ב 3 עונות

הם פירסמו 32 בעונה

מכבי חיפה הודיעה רשמית שהיא לא מעוניינת בספורי.

אנחת רווחה ממש.

רגע, מדי שנה כל הקבוצות צריכות להודיע באופן רשמי אם הן מעוניינות בו? מכבי כבר הודיעה?

16 גולים ב 3 עונות

הם פירסמו 32 בעונה

יש לו העונה 3 שערים ב-12 משחקים של 90 דקות. מרשים.

תיכף הם יחתימו שחקני ספסל מליגת המשנה הנפאלית.

בהתחלה קראתי את זה חשבתי שהם מודיעים רשמית שהם כן מעוניינים בו, זה עדיין נשמע מוזר אבל זה פחות מוזר מזה שיוציאו הודעה רשמית שהם לא מעוניינים בשחקן רק בגלל שמועות ברשת חחחח

גם ההודעה של חוגג על עליית מחירי המנויים גדולה - "אי אפשר שהציפיות יהיו מכבי ת"א והמחירים רעננה".

ציפיות - מכבי ת"א, מציאות - בית"ר ת"א.

חוגג כל כך מביך הוא מדבר בכמויות אדירות ורוב הדברים שהוא מדבר זה שטויות. זה כאילו נתנו לילד לשחק במנג'ר (אפילו המנג'ר יותר אמיתי מהשטויות שלו) כל עוד הוא ממשיך ככה אני רגוע.

מכבי חיפה הודיעה רשמית שהיא לא מעוניינת בספורי.

אנחת רווחה ממש.

עוד הוכחה למה הם מועדון עם מנטליות של שכונה.

יש תקדים לזה? בעולם?