Jump to content

מלפפונים שאר הליגה 2019

snufkin

Recommended Posts

ברור שזה משחק חשוב, אבל אתם שוכחים שלכל משחק ראשון נגדינו הם באים בכזה טירוף ולפעמים גם הם ניצחו.

אם אנחנו נקח את זה כעוד הפסד זה יהיה פחות גרוע. לעומת זה אם נעשה מזה סוף העונה זה באמת יהיה סוף העונה.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ברור שזה משחק חשוב, אבל אתם שוכחים שלכל משחק ראשון נגדינו הם באים בכזה טירוף ולפעמים גם הם ניצחו.

אם אנחנו נקח את זה כעוד הפסד זה יהיה פחות גרוע. לעומת זה אם נעשה מזה סוף העונה זה באמת יהיה סוף העונה.

מתי פעם אחרונה הם ניצחו משחק ראשון נגדנו?

אולי אני טועה אבל נראה לי שחוץ מהגביע זה לא היה.

חוץ מזה שהם בפתיחת עונה סבירה ביחס לכל העונות הקודמות שלהם

3 דקות לפני, silentyogi said:

מתי פעם אחרונה הם ניצחו משחק ראשון נגדנו?

אולי אני טועה אבל נראה לי שחוץ מהגביע זה לא היה.

חוץ מזה שהם בפתיחת עונה סבירה ביחס לכל העונות הקודמות שלהם

מהזיכרון הם ניצחו אותנו בנתניה בעונת שוטא.

לפני 3 שנים בעונה של שוטא

2-0 בנתניה ניצחו סיבוב ראשון.

המשחק חשוב ומשמעותי אבל אל תגזימו, כולה מחזור 4. 

בסופו של דבר מה שיכריע לאליפות זה איכות הקבוצה, מאמן ועמידה על המגרש שאין לי ספק שיש לנו יתרון בהכל בטח אחרי שהפצועים יחזרו.

אכן בעונת שוטא הם ניצחו אותנו פעם אחרונה במפגש ה-1 העונתי , בנתניה.

היה שם פצצה וגול גדול של קגלמאכר (כזה שאתה שומע את הבום לחיבור של השער), ונראה לי שאלירן גם כבש, אבל לא בטוח

2 hours ago, yellow_blood said:

לפני 3 שנים בעונה של שוטא

2-0 בנתניה ניצחו סיבוב ראשון.

בדיוק חזרנו מהולנד מהניצחון על אלקמאר ואת הליגה פתחנו עם 5 ניצחונות ותיקו ביתי מול בית"ר (מחזור לפני חיפה היה ה5-0 בדרבי) וואלה משחק באסה

1 hour ago, המכבייה said:

אם לא נפסיד, יהיה בסדר. אנחנו כרגע מושכים זמן עד לחזרת הפצועים(קטסטרופה ממש). חזרתם תשנה את כל הדרייב של הקבוצה.

עד שכל הפצועים (אלו שבאמת יחזרו) יכנסו לכושר זה ינואר במקרה הטוב. היו חייבים להביא חיזוק לאור המצב אנחנו רחוקים פציעה אחת של מיכה מבאמת להיות במצב קטסטרופה. 

5 hours ago, הנדון said:

עד שכל הפצועים (אלו שבאמת יחזרו) יכנסו לכושר זה ינואר במקרה הטוב. היו חייבים להביא חיזוק לאור המצב אנחנו רחוקים פציעה אחת של מיכה מבאמת להיות במצב קטסטרופה. 

אז צריך לשרוד. לפחות על הנייר, יש הרכב שאמור לשרוד עד שיוסיפו לו עוד הילוך. המון תלוי באיביץ ובאנרגיה כללית. ובכדורגל, אין לדעת אף פעם. אפשר להתחרבן ואפשר לגדול. נראה ממה הם עשויים.

34 דקות לפני, המכבייה said:

אז צריך לשרוד. לפחות על הנייר, יש הרכב שאמור לשרוד עד שיוסיפו לו עוד הילוך. המון תלוי באיביץ ובאנרגיה כללית. ובכדורגל, אין לדעת אף פעם. אפשר להתחרבן ואפשר לגדול. נראה ממה הם עשויים.

על פניו זה אמור להספיק.

זכייה בגביע הטוטו, עם כמה שזה תואר לא מעניין, עדיין זה תואר וזה יכול לתת לשחקנים זריקת אנרגיה מחודשת. משחק חשוב מאוד לדעתי.

שיר צדק עשה אחלה אקזיט על הפועל באר שבע. אחרי שחזר מהסמים הם מנסים כל פעם להיפטר ממנו ולא מצליחים.

4 דקות לפני, הנדון said:

שיר צדק עשה אחלה אקזיט על הפועל באר שבע. אחרי שחזר מהסמים הם מנסים כל פעם להיפטר ממנו ולא מצליחים.

אז אפשר להגיד שהווא כמו סם שהם מנסים להיגמל ממנו ולא מצליחים? חח