Jump to content

מלפפונים שאר הליגה 2019

snufkin

Recommended Posts

סרטון נוראי ברמת העשיה. מועדון רציני לא זקוק לגימיקים. קצת מזכיר לי את הוולקאמים המוטרפים בימי כבירי לכל שחקן נוער ממכבי שחתם אצלם. כך גם עם הוולקאם לדגו אתמול. בקיצור, הים אותו ים ונצחונות תודעתיים משמעותים(בתאוריה, זה הרי קישקוש גדול) ניתן לעשות רק מול הקבוצה האחת שאותה צריך לנצח= מכבי.

זה רק מבסס את הטענה עד כמה בית"ר אוהדי הצלחות. נו באמת להחזיר כסף כי הקבוצה לא הצליחה מה זה פה תמי 4 שאם אתה לא מרוצה אפשר לקבל את הכסף בחזרה. או שאתה תומך בקבוצה שלך מתחילת העונה בלי תנאים או שלא.

לחשוב על אוהדי ביתר עונה הבאה במידה והם משיגים את הכרטיס כמובן, מבינים שלא מחזירים להם כסף.. והם עוד צריכים לשלם על כרטיסים לאירופה :crazy:

משיגים כרטיס לאירופה אחרי שגמרו מקום רביעי (הזוכה בגביע ממקומות 3-1) גם לא מקבלים את הכסף וגם מודחים סיבוב ראשון נגד פקידי ביטוח לאומי של לוקסמבורג.

משיגים כרטיס לאירופה אחרי שגמרו מקום רביעי (הזוכה בגביע ממקומות 3-1) גם לא מקבלים את הכסף וגם מודחים סיבוב ראשון נגד פקידי ביטוח לאומי של לוקסמבורג.

אפשר לחשוב כמה האוהדים שלהם רצים לקנות מנויים שה30 אחוז זה מה שיעזור להם..

רכש במיליונים, סיקור תקשורתי מוגזם, מחירי רצפה, המצאות מבצעים וכל מיני שיטות שיווק מפגרות והם עוד לא עשו 6000 מנויים.

אם הם לא יגיעו לאירופה זה עונת כשלון אחושרמוטה(אני אישית לא בטוח בכלל שיגיעו, אבל יחסית לרכש באיזה 5 מיליון יורו זאת הציפיה מהם) וגם ב90 אחוז הנחה אף אחד שם לא יקנה מנוי.

זה אחלה ביטוח מבחינתו.

הגענו לאירופה = יעשו מנויים כי הצלחנו

לא הגענו לאירופה = 30% הנחה לשנה הבאה לקניית מנוי ואז יעשו מנויים כי זול וחבל "להפסיד" את ההחזר

מה יקרה אם יגיעו ל"אירופה" ויודחו בסיבוב הראשון מול קבוצה מקזחסטן או גאורגיה. הם יהיו זכאים להנחה? הרי פיזית הם לא שיחקו באירופה.

מה יקרה אם יגיעו ל"אירופה" ויודחו בסיבוב הראשון מול קבוצה מקזחסטן או גאורגיה. הם יהיו זכאים להנחה? הרי פיזית הם לא שיחקו באירופה.

אני מניח שהכוונה היא אם יסיימו במקומות שמובילים לאירופה. השאלה מה קורה אם הם נניח יסיימו בפלייאוף התחתון ויזכו בגביע.

להגנתם חייב להגיד שלדעתי אם היו עושים את המשחקי בית נגיד במושבה הם היו סולד אאוט

אי אפשר להשוות, טדי גדול פי 3.

מה שכן, יש להם מסה רצינית של אוהדים במרכז שמתעצלים לנסוע כל משחק לירושלים.

אני חייב להבין מה סלטיק מצאו באלחמיד?

מה הרעש סביבו?

בלם בינוני לגמרי.

פאקינג סלטיק..זה על אותו לבל של המעבר רייכהארט-בלגיה

שחקן טוב, שים לב! שחקן לא בלם.

ב-1.8 מיליון יורו אפשר להביא אחלה בלם, במיוחד כשיש לך שם כמו סלטיק.

וואלה אין לי מושג למה הם ננעלו עליו במחיר כזה, הזוי.

הם גם החתימו בלם ב8 מיליון יורו לא מזמן

זאת עוד עסקת מכבסה כמו אינברום ב2 מיליון יורו לגנט

זה הזוי שדסה כבר יותר מחצי שנה לא מוצא קבוצה באירופה כשחקן חופשי ואלחמיד נמכר לסלטיק ב2 מיליון יורו. לא מבין איך כל השחקנים לא חתומים אצל דודו דהאן.

זה הזוי שדסה כבר יותר מחצי שנה לא מוצא קבוצה באירופה כשחקן חופשי ואלחמיד נמכר לסלטיק ב2 מיליון יורו. לא מבין איך כל השחקנים לא חתומים אצל דודו דהאן.

באמת בלתי מוסבר, הזוי

יש שמועה שאוואט שידך בינו לבין מאיורקה שעלתה ללה ליגה.

יש גם שמועות על שיחות עם מכבי. קשה לי להאמין אבל.

לגמרי הזוי מה שקורה איתו בכללי.

לגמרי.