Jump to content

מלפפונים שאר הליגה 2019

snufkin

Recommended Posts

בוא ציון....הם שילמו סכומים לא מבוטלים, כך שזה מתקזז.

שום אוטוקמפין לא יהיה כאן הפעם. רוב השחקנים נקנו כאחוזים בודדים ולא 100 אחוז.

+ איך סלטיק שהחתימו בלם רק לפני כמה דקות, מחתימים גם את אלחמיד באותה המשבצת. משהו קורה שם...לפני יומיים אמרו בסלטיק שאין צורך בעוד בלם.

משהו מוזר.

האמת שיש הרבה במה שאתה אומר, ועדיין גם אם המכירה באה בתור תיקון על טעויות עבר- זה עדיין עסקה טובה להם.

מONE.

מישהו פה איבד את זה לגמרה. הקבוצה חותכת שחקן, והוא, בן זונה שכמותו, מעדיף לעבור לשחק בחול במשכורת כנראה כפולה במקום להיות נחמד לקבוצה שחתכה אותו ולהכניס לה חצי מיליון שקל. לך תבין

לא הבנתי את החוק. למה כשחקן עובר בין קבוצות בארץ יש דמי השבחה ועכשיו שהוא עבר לחו״ל אין?

חוגג הזוי לגמריי

"לא קיבלנו אגורה על כחילה למרות שהשקענו בו" חוגג יורה בפייסבוק: "במקום לתמוך בשחקנים, תתמכו בקבוצה, שחקן שפוגע במועדון זה רע"

אשכרה הוא לא רוצה לשדרג לכחילה את החוזה וזאת זכותו אבל עוד לצאת עליו שהוא עבר לחו"ל בשביל יותר כסף מההצעות שקיבל בארץ גם את קלטינס הוא ניסה להוציא לא בסדר. ממש לוקח את מדיניות אלונה ללא אף שחקן בית משמעותי בקבוצה.

לא הבנתי את החוק. למה כשחקן עובר בין קבוצות בארץ יש דמי השבחה ועכשיו שהוא עבר לחו״ל אין?

כי אני חושב (תקנו אותי אם אני טועה) שאין בחו"ל חוק דמי השבחה וזה משהו של הארץ. יש אחוזים מסויימים על כל שנה שהושקעה בשחקן אבל אלו לא דמי השבחה.

כל הכתבות באתרי הספורט על החתימה של השחקן החדש של חיפה כותבים סכומים גבוהים בשביל להרשים את הקהל ולהראות ששחר משקיע וכותבים סכומים שלא מפרסמים בדר"כ כמו: "ירוויח 800 אלף דולר" ולא רושמים במשך שנתיים או "ירוויח 1.5 מיליון שקל" שממתי מפרסמים בשקלים את השכר או קנייה של שחקן? זה ממש פתאטי.

כל הכתבות באתרי הספורט על החתימה של השחקן החדש של חיפה כותבים סכומים גבוהים בשביל להרשים את הקהל ולהראות ששחר משקיע וכותבים סכומים שלא מפרסמים בדר"כ כמו: "ירוויח 800 אלף דולר" ולא רושמים במשך שנתיים או "ירוויח 1.5 מיליון שקל" שממתי מפרסמים בשקלים את השכר או קנייה של שחקן? זה ממש פתאטי.

קורס מבוא לצפון קוריאה

אני חושב שהטריק של לפרסם סכום בשקלים הומצא בשביל חיפה.

חוגג הזוי לגמריי

אשכרה הוא לא רוצה לשדרג לכחילה את החוזה וזאת זכותו אבל עוד לצאת עליו שהוא עבר לחו"ל בשביל יותר כסף מההצעות שקיבל בארץ. גם את קלטינס הוא ניסה להוציא לא בסדר. ממש לוקח את מדיניות אלונה ללא אף שחקן בית משמעותי בקבוצה.

אהבל

כי אני חושב (תקנו אותי אם אני טועה) שאין בחו"ל חוק דמי השבחה וזה משהו של הארץ. יש אחוזים מסויימים על כל שנה שהושקעה בשחקן אבל אלו לא דמי השבחה.

יש דמי השבחה בערך בכל מדינה, אבל החוקים לגבי זה לא אוניברסליים ונקבעים בכל מדינה בנפרד, לכן זה לא חל על מעברים לחו"ל.

אני באמת חושב שחוגג האיש הכי מטומטם והזוי שעמד בראש מועדון בישראל, וזה ממש קשה עם כל מיני פרוספרים, שירצקים וכו'. הוא אשכרה ציפה שיחתום באשדוד ולא ביוון, תמורת שכר נמוך יותר, כי מבחינתו היה צריך לגרום לזה שבית"ר יראו עליו כסף, אחרי שנגמר לו חוזה ולא רצו לחדש לו. זה אייקיו מינוס 60, איך האיש הזה עשה ככה כסף?

יש דמי השבחה בערך בכל מדינה, אבל החוקים לגבי זה לא אוניברסליים ונקבעים בכל מדינה בנפרד, לכן זה לא חל על מעברים לחו"ל.

אני באמת חושב שחוגג האיש הכי מטומטם והזוי שעמד בראש מועדון בישראל, וזה ממש קשה עם כל מיני פרוספרים, שירצקים וכו'. הוא אשכרה ציפה שיחתום באשדוד ולא ביוון, תמורת שכר נמוך יותר, כי מבחינתו היה צריך לגרום לזה שבית"ר יראו עליו כסף, אחרי שנגמר לו חוזה ולא רצו לחדש לו. זה אייקיו מינוס 60, איך האיש הזה עשה ככה כסף?

שמעת את חוגג באמת אומר את זה? או שזה ציטוט של איזה 'מקורב' עלום שם שאיזה עיתונאי הביא?

חד משמעי.

מדובר במפגר טהור.

בכל קיץ הדבר הכי יפה בחיפה אלו הכתבות של לאחר ההחתמה.

פריי חתם בחיפה:

"פפ המליץ, ואן דייק התקשר, המטוס שלא המריא והביקור המרגש בבית הכנסת בקריית אליעזר"

לא נמאס להם מהשטויות האלה? אפשר לחשוב הם שולחים את יוסי כהן ראש המוסד לאתר שחקנים, כולה שלחתם מסמך לחתימה וכרטיס טיסה.

אוהדי בית"ר בטוחים שהם השנה לוקחים אליפות.

איזה כיף.

בניון ואוחנה עשו כמה טעויות של כבשים. שטקוס כבר היה בביתר... הם היו צריכים להשאיר אותו ואת כחילה שיותר טוב מ2 הבלמים שיש להם כרגע + בלם זר והיה להם אחלה הרכב.

בכל מקרה, גם בהרכב הקיים שלהם, אם נצליח להעפיל לבתים באירופית יכול להיות צמוד בתקופה הזו ונצטרך להיות חדים.

בית"ר זה לא מועדון שיכול לרוץ לאליפות נגדנו בגלל שגם אם הם יתחברו וירוצו לאורך זמן איתנו על הפסגה, הם כבר יימצאו דרך להרוס לעצמם. יש למועדון הרס עצמי מטורף שכל גיצ יכול לעשות שריפה ולא חסר כאלו שיעשו את הגיצ הראשון.